bugün

uludağ sözlük ün fenerbahçe klonunun düşüneni, lakin kendisini klonda göremez olduk..
müslümanların kurban bayramının bitmesiyle birlikte hristiyanların noel bayramı yaklaşırken* onun ruhuna uygun başlıklar açan yazar. *
noel baba ya sosyalist diyerek beni cok kızdırmıs yazardır. camur at izi kalsındır. cık cık cıktır.
seviyorum bu imamı. sözlüğün neş'esi, cem yılmaz'ı, dilber koçarslan'ı.
nedir ne değildir pek bilmem ama garezi sadece islam dinine mi yoksa bütün dinlerede mi, merak ettiğim yazar.
dinleri özüyle değil, onu saptıranların; dini bozanların yeniden düzenlediği dini eleştirip, bu dinde bombok yahu sonucuna ulaşan yazar... *
zavallım uzun cümlelere kasmaktan kız bulamaz olmuş . başlıklara gel hele.yeni başlıklarını 2 eliyle birden açmasını beklediğimiz yazar. 1 el dolu olmuyor ama. çemkirdim mi ? galiba..

(bkz: şimdi yatalım sabah erkenden kalkar sevisiriz)
(bkz: kahvaltıdan önce biraz daha seviselim)
(bkz: az aralikli ve disari dogru patlak pembe dudaklar)
Sözlükte tanıdığım en insaf yoksunu yazar kişisi. Kin ve nefretten gözleri kan bürümüş, din düşmanlığını hayatının merkezine koymuş, dinle dindar arasındaki farkı anlayamayacak denli öfke zebunu olmuş...
Aslında değmez... Sallayın gitsin...
gecmiste yasanmıs ve uzerinden pek cok zaman gectigi icin artık son kullanım tarihini doldurdugu halde bugun de hala var gibi soylenen pek cok seyi, ya da karsıt dusuncesi verilmeyen dusunceler bir sure sonra dogru kabul edilir tezini dogrular sekilde surekli soylendigi icin dogru gibi gozuken ama aslında yanlıs olan pek cok seyi, alt metinlerinde yazan pek cok seyi anladıgını gostererek bizlere anlatan ve her sekilde anlatmaya devam eden, ironi ve retorigi kullanmakta ustalasmıs ve kendisine ait yazım tekniklerinin ne kadar basarılı oldugu karsıt goruslu insanlarca dahi kabul edilmis bulunan unlu sozluk yazarı.
tez zamanda kapı arkasından belirip "ceöö!" diyeceğim yazar. evet.
bana ve tüm müslüman kardeşlerime alenen hayvan demiş yazar. ben de kendisine bu esnek formatta hayvanoğlu hayvan diyorum.

--spoiler--
canlıların göz göre göre insan denen hakiki hayvanların dini tapınmalarına kurban gitmesi
--spoiler--

(bkz: #4360728)
dine bok atarak pirim yapmaya çalışan malın kankasıdır.
trollugun hakkını veren yazardır.*
allah'tan başka kimseden korkusu olmayan yazar. kuru gürültüye pabuç bırakmaz yani onu belirteyim. *
şunları yapan yazar;

-müslüman mahallesinde salyangoz satmak,
-islam ile ilgili saçma şeyler yazıp müslümanlardan hoş görü beklemek,
-türkiye de sadece kurban bayramında hayvan kesimi yapıldığını sanmak,
-bu kadar insanı kendisinden nefret ettirip hala kendini zeki çevik ve ahlaklı sanmak.

şunu da yapamayan yazar;

-nihat doğandan farkı olmadığını hala anlamadı.
(bkz: beşiktaşlıyım diyor takımımdan soğuyorum)
bana vatandaşlık bilgisi dersinde sözlüye kalkan, evinde ezberini yapıp gelmiş öğrenci havası verdi. cümle de lastik gibi anasını satim, çek çek kopmuyor:

(bkz: butun ulus ayni anda seks yapsa olabilecekler/#4361546)
an itibari ile karması ''küçük ibonun yengesi'' olan yazar. ne diyelim yakışır kendine.
''Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'' isimli kümenin elemanı olarak düşünebileceğimiz ipi kısa olanlar populasyonuna dahil olan siyah-beyaz yazıcıların varolan derinliğini keşfedemedikleri yazar.

(bkz: kısa olan ipini ucuna bağlayabileceği bir (p)ipi arayan yazarlar)
(bkz: keşfedebilme ugrunda yapılan her eylem mübahtır diyen yazarlar)
(bkz: pipi yok kol gibi alet var al bağla ucuna keşfet diyen iyi niyetli yazarlar)
her açtıgı başlıkla mide bulantısını arttıran, vay be bunu bir insan, insan olarak nasıl düşünebilir dedirten, hastalıklı bir bünye. yasadıgı toplumun tüm degerlerine karşı düşman olması, kimligi hakkında bize bayagı kalın ip ucları veriyor olmasına ragmen nasipsizligin de bu kadarı ancak ahmaklık dedirtecek derecede saldırgan bu degerlere, kendin bilin deyip üzerinize sıçramaması için taş atılmaması gereken hadisedir.

(bkz: nikini sevmedim).
şu sıralar açtığı başlıkları canlandırma işine girmiş kendisi.
bu adamin icinde öyle bir iman gücü varki ciktiği zaman hepinizden yobaz olacak.

ama cikaramiyor i$te, kabuğunu kiramiyor.

allah'in izniyle olacak bir gün.

ahah allah söyletti bak. *
(bkz: aykiri entry gireyim ilgi cekeyim)
bluevelve : bi' arkadaşa bakıp çıksam :/
mevlana : gelme...
(bkz: Umumiyetle çekinirdi benden abi derdi)