bugün

ismi, meşhur "blair witch"e gönderme olan, yarı kedi, soul eater karakteri. anime olduğunu söylememe gerek yok.

göğüsleri ve şirinliğiyle tanınır.
(bkz: dejuan blair)
(bkz: blair waldorf)
başlatmış olduğum (bkz: nick altı sosyal sorumluluk projesi) kapsamında uğradığım yirmi sekizinci yazar. takipteyim.
nick altı sosyal sorumluluk projesinden faydalanmak isteyen sekizinci nesil yazar. selam olsun.

edit: yukarıdaki entry'nin sadece sekizincisini okumuşum. bir gözlük şart artık sanırım. düzeltiyorum; 6. nesil yazar. *
Son zamanlarda aktif olan yazar. Kim yazmış bu entry i diye baksam bir bakıyorum blair.
hoşgelmiş yazardır. bende 6.nesil olarak gözükmektedir.nerede yanlışlık var diye sorgulatmıştır.
aydınlı, uzun saçlı, formspring'ten müzdarip, boston celtics sever, tenis maçlarında suküneti tercih eden, 16 temmuzu iple çeken rocker yazar.
müzik zevkimizin yakın olduğu celticsli muhabbeti güzel olan yazar.
ortak noktamız skylar grey sanırım.*
çok benzer olaylar yaşadağımız, "sen ben misin lan?" diye tepki vererek yaran nesildaş.
Populeritenin tavan yaptığı günlerde,populeriteyi klasiklikle dürten kişi.
karşı cinse ilgi belli etmekten ziyade işkence etmeyi tavsiye eden yazardır. *
coğrafyasının kırım olması da hoş bir tesadüf. o yazsın, biz okuyalım.
yazdıklarını okuma fırsatım olmadı ancak, hoş sohbet bir yazardır, iyidir.
okuduğu kitapla yeni bir dünyayı yaşamanın güzelliğini tadan, dizisi yapılmadan çok önce sevdiği blair ve dan ile manhattan sokaklarını turlayan, kitap kurdu, hayal gezgini.
not:paul-pierce ile mutluluğu daim olsun.*
sehabeyi ve betayı seven muhabbeti keyifli bir yazardır.
iyi yazar olduğunu tahmin ediyorum. yazdıkları az çok ilgimi çekmekte. başarılar efenim.
memleketlim olurmuş daha yeni öğrendim, en kısa zamanda tanışılası yazar.
yazıları güzel, basketbol sohbeti keyifli yazar. nba finallerinde dallas'ın kazanacağını düşünen bir boston taraftarı ayrıca.* bekleyip göreceğiz.

edit: tamam gördük.
sıkı bir basketbol takipçisi yazar. muhabbeti de pek hoş yani.
rap müzikten anlayan yazardır. you da man, respect.
t-pain falan dinliyormuş. sabah sabah gözyaşlarımı tutamamama sebep olan yazar. hoşgelmiş ayrıca.
o bir kuş, o bir prenses hayır hayır o bir blair ! kendisini uzun zamandır tanırım, yıllanmış * şarap gibi bir geçmişimiz var. çok sevdiğim bir yazardır, yazılarını ve tüm hayatını yakından takip ederim.. eski sevgilidir ayrıca. candır.
Bugün doğan fikirdaş. Bu kişiye dikkat edin sözlük,kızdırmayın çarpar.
Müzik zevki takdir edilesi 6. nesil yazar.Sen yaz yeterki biz okuruz.
hooop özlediğim bir yazar ne zamndır sohbetimden uzak kaldığım sağlam müzik zevki basketbol bilgisi olan güzel arkadaş.