bugün

görsel
görsel
görsel
görsel
yg entertainment'in 2016 yılında çıkarmış olduğu mottosu "blackpink in your area" olan k-pop grubu.

üyeleriyse lisa, jennie, rose ve jisoo. Lisa Tayland doğumlu, geri kalanları ise güney kore'den.

Grup iki rapçi iki vokalden olusuyor, ayrıca yanılmıyorsam billboard a giriş yapan ilk kız k-pop grubu olarak geçiyorlar.

Şarkıları kendi çaplarında oldukça güzel ve dinlenmeye değer. Uluslararası alanda ise etkinlikleri ve hayran kitleleri gün geçtikçe artıyor.

görsel Rose
görsel Jennie
görsel Lisa
görsel Jisoo
Bir birine has yeteneği olan Rose, Jennie, Jisoo ve Lisa adlı kişilerden oluşan bir 4 kişilik ulusal kız grubudur.

Lisa grubun ana dansçı, lider rapper, alt vokal ve grubun küçüğü. Ayrıca grubun yaramaz erkek kardeşi gibidir.
Jennie ana rapper ve lider vokal.
Jisoo vokal, grubun yüzü ve fake maknae denir. Öyledir de.
Rose ana vokal ve lider dansçı.

Billboard'a BTS ardından giren 2. , kpop kız grupları arasından giren 1. Kız grubudur.

Ayrıca Dua Lipa ile yaptıkları iş birlikleri ileride yayınlanacak. Dediğim gibi grup ulusal olduğu ve koreli olmalarına rağmen avustralya yeni zelanda da yaşadıkları için ingilizcelerinde bir sorun yok bu yüzden iyi şeyler ortaya çıkacak gibi.

Son olarak her insanın mutlaka izlemesi gerken 'Blackpink funny moments' ve 'Blackpink English Time' videoları vardır. izleyipte hönkürmeyen tek insan
(bkz:
Playing with fire,
boombayah,
don't know what to do,
whistle,
kiss and make up,
solo,
ddu-du-ddu-du,
kill this love,
as if it's your last,
forever young.
Kendilerini dünya starları sanan balon grup.

Özellikle Jennie'yi hiç sevmiyorum kendini bir bok sanıyor. insanların ona insan chanel demeleri aşırı cringe. Sahnede aşırı tembel, ne şarkı söyleyebiliyor ne de dans ediyor.
26 Haziran'da How you like that şarkıları çıkmıştır.

Ağustos'ta da bir şarkı bekleniyor.
Başarılı bir kadın kpop grubu, yg entertainment'e bağlı 4 kisilik bir grup. Uyeleri lisa, jennie, jisoo ve rose'dan olusuyor. Kisa zamanda kolayca ün topladilar.
lisa için çocuğunu kesicek insanlar tanıyorum olm ben.

allam bide gülüşü var ki ömre bedel.

Şarkılarına değinmek istemiyorum "how you like that" idare eder.
Kuşkusuz çok tatlı üyelerden oluşan k-ilahi grubu.
O grup ne güzel gruptur o kızlar ne güzel kızlardır. Maşallah.
görsel
selana gomez bunlarla düet yaptı sanırım şarkıyı beğenmedim. selena yı severdim gözümden düştü.
Kuşkusuz güzeller güzeli 4 kız, güzel dans ve müzikten oluşan k-ilahi grubu. Jisoo ve Lisa <3
görsel
görsel

bir film sitesinde puanını görünce baktım neymiş diye. yorumlarıokuyup karar vereyim dedim.

biz de gençken maldık muhtemelen ama bu yeni nesil bizi mumla aratacak.
asker arkadaşlarım tuşlu telefonlarda dinleye dinleye, en sonunda beni de dinlemeye alıştırdıkları kore müzik grubu. kendi aralarında k-pop gibi bir tarz uydursalarda, bu grubun yaptığı şarkıların tarzı trap'tir. aşırı derecede elektronik müzik dinleyen biri olduğum için, tarzlarını çözmek o kadar zor olmadı.

tarz muhabbeti dışında, sadece 3 tane şarkılarını ultra beğeniyorum. diğerlerini dinlemedim, dinleseydim belki onları da beğenebilirdim. en sevdiğim ise;

https://youtu.be/IHNzOHi8sJs

diğer sevdiklerim ise biri "kill this love", biri de radyoları işgal eden "how you like that'tir.
Harika şarkıları ve müzik videoları olan grup.
en sevdiğim şarkısı staydir. Kısa ve net.
Ağustos'ta geri döneceği söylenen guney koreli tatlı müzik grubu. Yanlız jennie'nin hakkının çok yenildiğini düşünüyorum. Linç manyağı edildi kız amk
Bu grubun fanı olduğunu söyleyen iki hastam, ikisi de uyum konusunda sorunlu ve öfke kontrol sorunu yaşıyorlar. ikisinin de birinci ortak noktası bu gruba çok hayranlar. ikinci ortak noktaları ikisi de en büyük çocuk.

Bu grubun diğer fanları benimle iletişime geçerse sevinirim. Bazı davranışları anlamaya çalışıyorum da.
4 u de CEO olmaya karar vermis. Kendi muzik markalarini kurmuslar.
güncel Önemli Başlıklar