bugün

Yeni gelen her yazara hoşgeldin inşallah kızdır yazar saftiriğin dikkatini çeken yazar. Nick hiç kıza benzemiyor olmasına rağmen.
Kopyala yapıştır yazarlık işte tam olarak bu.
görsel
ozelden mesaj atip, erkeklik taslayan, mesajini kapatip, cevabimi görmeye cesaret edemeyen bir adet kedicik ve holigan bozuntusu.
bir de senin yasin kadar mac izledim demis bana?

sanirim yasi 50'nin ustunde ama akil yasi 15'in altinda sanirim.
(bkz: #44090584) bu sene alayınızı hoplatacağız gara oğlan.
havlamasiyla unlu yazar(cik).
görsel
Sinirden kuduran, sabah akşam mesut özil entrysi girmekten harap ve bitap düşmüş, fenerbahçe ve mesut özil kompleksi olan, kıskanç zat.

Daha dün döt olmuş gelmeyecek diye. Başka bahara kalmışmış. Şimdi de sinirden kudurursun böyle işte.

görsel

(bkz: kudur)

görsel

Not: bir de mesut kim, ha gs maçında hiçbir şey yapamayıp 81.dkda oyundan çıkan adam mı diyor ikide bir. Messi, Ronaldo bile her maç süper oynayamayabiliyor. Bu bi ölçü olamaz zaten de, adam asist yapmış sizin maçta, Allah'tan kork.
Bu kuşlar da etrafa sıçmaktan başka birşey yapmazlar.

Kirletmişler burayı, Kolay kolay çıkmaz kuş boku. Pis hayvanlar.

Kuşları sıçtıran, Galatasaraylı bir yazar kardeşimizdir.
(bkz: ahahaha)

Hocası sicili bozuk olan bir zat.
görsel
var olan mesut özil başlıklarını lakayıt leş cıvık tarzıyla yeniden açıp aklınca fenerle dalga geçen yazarımsı. siz şampiyon olun biz adam olarak kalmasını biliriz.

(img:#2130558)
Bugün ufak kanatlı ile iyi taşak geçen yazar. E o kadar olur tabi. Yazadursun.
torpilin babasını ayarlamış haramzade yazardır. Havantadan memur olmuştur.

hatta bir tane dingil vardı kpssden aldığı puanı ve atama belgesinin resmini tişörtune yapıştırmış..

biz bunlara kısaca görmemiş diyoruz,

eskiden fettulah hocaları sayesinde atamaları oluyordu şimdi hükümet ve diğer bazı cemaatler sayesinde oluyor

değişen birşey yok yani
olan yine garip gurabaya oluyor..
görsel
iyi bir galatasaraylı olan yazar. Saygı duyuyorum.
(bkz: toki arena eşekleri).
Malum takim taraftari.
sözlükte bunun kadar futbol çomarı bir adam görmedim.

buna kalsa dünyadaki en büyük takım galatasaraydir.

girdiği entryleri 1 dakika zaman ayırın okuyun kanser olursunuz.

buna kalsa dünyada sadece galatasaray ve fatih terim var.
Gsli ergen. Hatay koyunca hevesi kaçmış diyorlar.
hayatımda bunun kadar boş beleş futbol yorumlamaya çalışan bir müsvedde görmedim.

herkes şikeci gaasaray namusluymuş. anladığım kadarıyla bu sene beşiktaş şike yapmış, geçen sene başakşehir, fener desen zaten şikeci ama gaasarayın tüm şampiyonlukları anasının sütü gibi helal.

dün beşiktaş 7 tane sallayınca makatında yoğun yanma hissetmiş olacak ki kuduruk gibi salya sümük saçmalayıp durmuş, oradan oraya sıçmış sıvamış.

bir cümlesine dikkat ettim süperdi; herkes şikeciymiş hocası farih terim çok namusluymuş, bir ergen galiba kendisi. 96-2000 yılları arasındaki şampiyonluklar nasıl gelmiş bir araştırsın, muhtemelen portakalda vitamin bile değildi o zamanlar.

tam fetö taktikleriyle saçmalayan bir oluşum. sürekli iftira atıyor kişiler ve kurumlar hakkında.

normal şartlar altında takım kavgasına girmem ama bu veledi elime verseler muhtemelen tokatlayarak ıslah ederdim.

bu daha insan olmaz sözlükten silinmeli.
Kuş familyası taraftarlarını itin götüne sokan yazar.
Fenertaş'lılar ona: abi - ağa der.
allahi peygamberi galatasaray ve fatih terim olmuş ezik ve silik tip.
cincon yüzünden herkesle kavga eden aşağılayan biri. sanki gassaray buna maaş verecek ya.

görsel
kafayı beşiktaş ile bozmuş bende tek donuzlu ezik yazar...
güncel Önemli Başlıklar