bugün

görsel
o devrim sadece küresel bir savaşla olur. nasıl olur onu ben bilmem.
süphanallah. ilk defa görenler *
görsel
ilk okuyanlardan olma şansını elde ettiğim ve türkiye'de büyük bir açığı kapatacağına inandığım muazzam kaynak. tavsiye derim

ayrıca sitesi de var ön bilgi isteyenler için;

http://www.bitcoindevrimi.com
bitcoin mi kaldı amk. yazarlara bak serkan inci, ismail alpen. puahahh.
blockchain devrimi demek daha uygundur.
bi bitmediniz coin amk.
bitcoin'le alakalı açık ara en iyi kitap. efsane lezzetlii şiir gibi yazılmış. muhteşem bir kitap. valla nedense çok seviyorum. bitcoin konusu zaten tam bir kitapta öğrenilecek bir konu. kitabını yazması daha zevkli yani.
bitcoin bir devrim değildir. blockchain sistemi bir devrimdir.
bitcoin blockchain'den daha fazlasıdır ve devrimdir. blockchain, global dağıtık bir veritabanı teklifidir. ilk mantıklı uygulaması bitcoin'dir. bitcoin sadece blockchain kısmı değil, para birimi özelliği ile de uzaydan gelme bir teknolojidir. blockchain çok iyi bitcoin kötü diyen insanlar türedi. ama blockchain'in ruhu ile ile bitcoin'in ruhu yanyana gelse blockchain'in ruhu bitcoin'in ruhunun önünde diz çöküp tövbe ister. bitcoin blockchain'den daha fazlasıdır. ayrıca 0'dan 110 milyon'a kadar çıkacak para birimi üretimini de orjinalde organize etme kısmı var bitcoin'in ayrıca.
Bir ara içine girdiğim işler... Ama çokgeç kalınmış dedirtendir...

Hayırlı satışlar..

Özellikle sosyal ağlarda reklamı yapılırsa meraklısı cok var...
baktı kimse övmedi kendisi övüyor kitabı.

ha iyidir değildir orasını bilemem. inşallah konuyu bilen adama da bi şeyler katıyodur.
an itibari ile 6727 dolara düşmüş sanal para birimi. bana kalırsa bu dünyada en kusursuz planlanmış dolandırıcılık metodu bitcoindir. bunu da şu yüzden söylüyorum. kim kurmuş bu para birimini ? --------satoshi nakamoto
kim bu adam ? -----bilinmiyor. --bu para biriminin arkasında merkez bankası gibi onu düzenliyecek ona garantör olacak kuruluşlar var mı? ---yok
paranıza bir şey olduğu zaman bir problem yaşadığınız zaman görüşübileceğiniz kuruluşlar mekanizma yapısı var mı? -yok ben satoshi nakamoto olsam artık her kimse bu zat piyasa şu andaki gibi 19 bin adet bitcoin sürerim ama bunun 10 binini kendimde tutarım. bitcoinin fiyatı arz talep dengesine göre şekillendiği için yüksek fiyattan satış yapar fiyatlar düşünce de düşük fiyattan alım yaparım. nasıl olsa arz bende istediğim gibi de fiyat dengesini belirlerim. gerçekten düşündüm de çok mantıklı ya böyle bir şeye girişim yapsam mı nasıl olsa böyle şeylere itibar eden bir sürü ???? var.