bugün

türkiye'nin açık ara en güvenilir kripto para borsası. para yatırma, çekme, bankacılık işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşiyor. zaten yatırımcıların en büyük arzusu da bu. bu arzuyu gerçekleştiren borsalar diğerlerinden ayrılıyor.
teknolojik anlamda en gelişmiş kripto para platformlarının başında yer alıyor. gün geçtikçe de burada yatırımlarını değerlendirenlerin sayısı haklı olarak artış gösteriyor.
teknolojik altyapısı gayet sağlam bir borsa. bana kalırsa şu an en mantıklı tercihlerden. yatırım yapmak için denenebilir. birçok farklı token de sunuyor.
bodrumspor'a sponsor olmuş. birçok yerli ve yabancı kulübün de token üretmek için başvurdukları ilk adres. sadece bu özelliğiyle bile büyük güven sağlamış durumda.
üyelerine sağladığı kullanım kolaylığı ile al sat işlemlerini ve yatırma çekme işlemlerini epey kolaylaştırmış olan borsa. beklemeyi sevmeyenler için ideal.
Reklam kokan başlık. Zamanında 500 TL atıp 3000 TL almıştım. Girdiğim zamanda para çekme yatırma işlemlerinde çok sıkıntı yaşayan olduğunu gördüğüm için paramı içerde daha fazla tutmaya çekinip parayı çekmiştim. Benim yatırma çekme işlemlerinde bir sıkıntı olmamıştı.

Edit: yukarıdaki arkadaşlarla kaça anlastiniz bilmem ama 100 bitci karşılığında olumlu entry'e dönecektir.
bitci ne olm insan niyetini bu kadar da belli etmez ki. parayatırındatokatlayalım.com yapsanız bu kadar göze batmaz amk.

biraz emek ya, birazcık.
Bir sürü paralı yorumun olduğu çakma bir platform sanırım. Yaptığınız iş en büyük reklamınızdır. Paralı yorumla müşteri çekmekte bşr tere kadar dostum.
güvenilir bir krpto borsası. her şey açık ve şeffaf. insanlar yatırım yaparken cekince hissetmiyor. zaten bu yüzden gün geçtikçe daha büyük bir kitleye ulaşıyor.
Hurdacı gibi bitci nedir Allah aşkına.
bitcoin sonsuz yükelişini sürdürürken tam da üye olunması gereken ortam. fırsatları kaçırmamak lazım.
yatırım alternatifi açısından en çok seçeneğe sahip olan borsaların başında yer almaktadır.
yerli borsalar arasında açık ara en güvenilir olan borsadır.
yerli ve milli bir kripto para borsası. kendisine ait bitcicoin adlı bir birimi de var ve bu birçok glolbal borsada listelenmiş durumda.