bugün

bodrumspor'a sponsor olmuşlar. bodrum'dan çıkan bir firmanın gayet güzel bir jesti. borsa konusunda da gayet iyiler. birçok kripto yatırımcısı hızlı bir şekilde buraya göç etmeye başladıysa bir bildikleri vardır elbet.
türkiye'nin açık ara en güvenilir kripto para borsası. para yatırma, çekme, bankacılık işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşiyor. zaten yatırımcıların en büyük arzusu da bu. bu arzuyu gerçekleştiren borsalar diğerlerinden ayrılıyor.
teknolojik anlamda en gelişmiş kripto para platformlarının başında yer alıyor. gün geçtikçe de burada yatırımlarını değerlendirenlerin sayısı haklı olarak artış gösteriyor.
teknolojik altyapısı gayet sağlam bir borsa. bana kalırsa şu an en mantıklı tercihlerden. yatırım yapmak için denenebilir. birçok farklı token de sunuyor.
ilk andan beri gelecek vaad eden bir borsaydı ve nihayet o geleceğe ulaşıldı. artık tutabilene aşk olsun. işlem hacmi oldukça genişledi. özellikle de son dönemlerde.
fan tokenler konusunda hayli zengin. özellikle de futbol kulüpleriyle anlaşması sonucu çıkarılan tokenler hem yatırımcıya hem de yatırımcıların destekledikleri takımlara büyük oranda katkı sağlamakta.
arayüzü ve kullanımı en kolay olan kripto para borsası. bilgisayarla pek alakası olmayan yatırımcıları dahi zorlamıyor. bana göre bu artı bir puan, keza birçok kişi siteleri kullanmayı bilmedikleri için bu piyasadan uzak kalıyor. bitci bu sorunu çözmüş.
fan tokenler konusunda uzmanlar. hem üretiyorlar hem de özellikle futbol takımlarına ait, hali hazırda üretilmiş tokenlerle işlem yapmayı sağlıyorlar.
fan token meraklıları için en uygun karipto para borsası. bünyesinde birçok token bulunduruyor bu da bitci'yi diğer borsalara göre bir adım öne taşıyor.
daha yeni tanıştım ve gayet sevdim. hem token hem de altcoin açısından epey zengin. yani birçok farklı şekilde yatırım yapma ve kazanma şansı sunuyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.