bugün

yüreği sağlam kalemi çürük arkadaş. kimse yazdıklarınla alakalı değil dostum . bak sayfanda ki son 100 entry e hepsi boş muhabbet.
yazmaması gereken yazar. bunun gibiler yüzünden türk milleti interneti kötü bir şey algılıyor.
takiyyecilere ve müfterilere inanmış ve yavaş yavaş kendisi de bir müfteriye dönüşmüş birisidir. ötesi değil.
kendini sözlüğün sahibi zanneden yazar. her konuda ukala ukala konuşması da cabası.

(#13955297) enrtysinde 9. nesillere tavsiye veriyor. bunu hangi sıfatla ne amaçla yapıyor merak konusu.

vel hasılı kelam diyeceğim yetkili filan olmak istiyor galiba bu yazar modlar ilgilenselerde oda rahatlasa bizde.
kanımca yetkili falan olmak istemeyen sağduyulu yazar.
adam yardım ediyor, yine bir bokluk arıyorsunuz, çüş artık lan, çüş.
sek muhabbete beklenen yazar.
tutmayan yazardır.
sözlüğün demir başı. her gece başlığı canlanan yazar.
(bkz: bir adet ufo gören sözlük yazarı)
fazla gergin.
gün içinde ukte ayarı yediğim yazar.
(bkz: bir kitaplığa ağzını dayayıp kana kana cümle içmek) bugünlerde gördüğüm en güzel başlıklardan birini açıp *, sözlüğün düzeleceği yönünde beni ümitlendiren yazar. denk gelirim entrylerine, kalitelidir.
(#14828608)
kadınlara zarar verme potansiyeli taşımayan sözlük yazarlarını, koruyacağımı ve sakıncağımı bilmesini istediğim yazardır.
orhan kural'la yumruklaşan bir adam nasıl yetkili olabilir? işte bu soruyu sordurmuştur.
yeni görevinden dolayı tebrik ettiğim yazar. bu kadar objektif bir yazarı kendi bünyesine katan üst yönetimi aldıkları karardan dolayı tebrik ediyorum.

edit: neyini eksiliyorsunuz lan?
bugün yetkili, yarın mod. olur. inş.
hayırlı olsun üstad.

edit: neden eksi veriyorsunuz çok mu takıyorum sanıyorsnuz. ? *
adam hakkıyla almış.
çalışın sizin de olsun .
ezel bayraktar'ın sözlük yazarı olmuş hali sanki bu yazar.

hani önce intikam almayacakmış gibi yapar, sonra onlardan yana tavır olur, en sonra da eyşan'ı düdüklemeye çalışmaya başlar ya. öyle yani, enteresandır.

kendisine biz de başarılar dileriz.

not: yarın sürprizinle çıkagel. limonlun benden.
uzuluyorum bu adama. ki ben son bir yildir adam gibi sozlukte takilmam, ama niyeyse bu adamin yazilarina denk geldim mi bi anlik hosnutsuzluk cokuyor icime. yazilarindaki samimiyetsizlikten midir, yoksa nicki gibi beyfendi bi profil kastigindan midir nedir anlayamadim. hani hatun goturuyom haci dese yine kurtarmaz bu samimiyetsizligi.

aga bak harbiden olay hatun kaldirmaysa yazi mazi muhim degil lan valla. harbi diyorum. o yuzden lutfen boyle insaniyetin pacalarindan aktigi entrylerini kendine sakla. valla midemi kaldiriyor yazilarin.

kitapliga agzini dayayip kana kana cumle icmek nedir lan? aaa manyaga bak.! lan 19 yasinda ergen olsam valla verirdim bu soze. derdim ki bu cocuk kesin deli edebiyatci. su cumledeki ruha bakar misin neriman!! ama valla olmuyor haci. sanki goren de hayatini edebiyata vermis, uc bes romani olan, gunde uc saatini kitap okumaya ayiran, parayla pulla derdi olmayan adam sanar seni.

bi ara da, kucuk bi kizin babasini mi ise sokmus oyle biseylerin reklamini yapmisti buralarda. belki hala duruyordur o entry. olm tiksindim yeminle. git o kiza de ki, senin hikayeni gunde yirmi bin kisinin girip ciktigi bi ortamda anlattim, millet de cok begendi. bi de tepkisini gor. ya da siktir et, kendini o kizin yerine koy. o acizliginin boyle yerlerde ifsa edildigini dusun. neyse aminim kime diyorum ki.

anaaa.. la valla yeni gordum.! senin bi ara alti bin kusur entry vardi, noldu la onlara? abaww...

neyse. hah. uzuluyorum demistim di mi. bak bi girdik, konudan uzaklastik. uzuluyorum evet. cok yukleniyorlar bu adama. ne var yani eksilenince agliyorsa? ne varmis eksi oy alan entrylerini siliyorsa? cok uzucu. evet. ehm..

izninizle.. ahahahah..

ahahay krize giricem..
tebrik ettiğim yazar. zaten sözlüğün sahibi gibi davranıyordu iyi olmuş* lan.
bir adet yetkili yazar. yetki filan istemediği halde modların ısrarlarına dayanamayarak görevi kabul etmiştir. *
yetkililiğini tebrik ettiğim karizma.
(bkz: ölmüş mü)
6.nesil yetkili.
artık lock ile aynı segmentte olan yazar.
(bkz: sen yetkili bi abiye benziyosun)