bugün

(bkz: üşüyoruz reyiz)
Şu adamı da geri getirin artık mk. Midillici, senin kolun uzundur bi el at.
bir yazar. naber ?
ortalardan kaybolmuş kişi.
eksiksiz yüzde yüz yalamalıkla bezenmiş biradetbeyfendi nickinde bir keko vardı ne oldu ona anketidir.

coşmuş entrymde uyarmıştım: (bkz: biradetbeyfendi/#15309091)

öngörülü olma konusunda atatürkle yarışırım net.
Netc olayinda son kararini verdi, herif gitti...
ntc geri geldi ama kendisi yok..olum. demediler mi sana kari koca arasina girilmez onlar yarin bir gun barisir kotu olan sen olursun??! Biz de bu kafa varken bu moderasyon daha cook siker belamizi....
adamdı adam madamların zoruna gitmiş.

doğuştan mavi kimlik sahibi olmak kolay amaç onu taşıyabilmek.

taşıyamayan gevşekler çekemedi bunun gibi adamları.
ara sıra denk geliyor twitter'da lakin özletti.
Değerli bir yazardi.

Kaybi sözlük için kötü.

Bir kadinla mutlu mesut otursun moderasyon.
bir kadin denen yazarımsının yetkili olduğu sözlükte uçup giden duyarlı, sözlük için bir şeyler yapmaya hevesli bir yazardı. silindiğini daha yeni gördüm ve onu silip on birinci nesil bir yazarımısıyı 2 ayda yetkili yapanların ebelerine selam ediyorum.
kendisinin silinmesine olan tepkim şu olmuştur: :(((((((((((

babacım diyorum, en güzelini yapmış diyorum bir yandan da. kral insan. buradan daha çok dergiye yazmasını umut ediyorum, umut etmekten çok görmek istiyorum.
sevgiler, saygılar.
(bkz: altıncı nesil silik)

vay arkadaş ya, hakket dediğini yaptı adam. moderatörlerin haksız tutumuna daha fazla dayanamayıp sildirdi hesabını.

lan amına koyum ben bu adamla büyük kavgalar ettim lan. kedi- köpek gibi mesajlarda birbirimizi yerdik. modlar hakkında bir şey dediğim zaman, bir haksızlığı dile getirdiğim zaman '' kukla bi sakin ol, belki düşündüğün gibi değildir, ben işin aslını bdv den öğrenir ona göre gereken neyse onlar yapar zaten '' falan derdi. hatta istersen zall'a da söyleyim, yanlış anlamışındır falan derdi. öyle sakin, öyle mantıklı bir adamdı. hayatta öfkesi ile hareket etmez, her daim sözlüğün huzurunu düşünürdü.

şimdi neden böyle sessiz sedasız bütün girilerini silip hesabını kapattı anlayamıyorum. olay yetkili sisteminde yapılan haksızlıksa eyvallah. modlar panpalarını kayırıyorsa ona da eyvallah, bilemicem. ama işte sözlüğe büyük emek harcayan 3-5 kişiden biri olan bu adam neden böyle çekip gider çözemiyorum.

ulan akıl var mantık var aga, adam yönetime isyan edip sözlüğü bırakırken bile sözlüğü düşünüyor lan. bütün girilerini siliyor ama sözlüğe ayıp olmasın diye şu 3 giriye dokunmuyor.

(bkz: uludağ sözlük 2013 yılının özeti)
(bkz: uludağ sözlük 2012 yılının özeti)
(bkz: uludağ sözlük 2011 yılının özeti)

istese bunları da silemez mi amk. ben olsam amına bile koyarım. hatta o kol kadar yazılara edit ekleyip tek satırla modlara ayar veririm. tüm yazıyı siler, alın size senenin özeti derim.

adam nickiyle uyum içinde amk.

neyse lan, herkesin seveni olduğu kadar sevmeyenleri de vardır. kimi gidişine üzülür kimi sevinir. çok uzun yazmayacam , cafcaflı cümleler kullanıp kafa şişirmicem. zaten sözlük adı verilen sanal platformların gelip geçici yer olduğunu herkes biliyor. ''yazarsan varsın, yazmazsan yalansın'' kuralını öğrendi herkes.
yani yazmazsan 3-5 gün sonra unutulur gidersin. esamen bile okunmaz...

kimler geçti kimler gitti bu diyardan,
ayak izleri bazen çıkar şukella butonundan.
okuyup duygulanırsın olmayan bu yazarlardan
ve dersin;

kim küstürdü lan seni bu siktimin platformundan.

**

neşeli günler reis, kırdıysak kalbini affola...
Sözlüğü bırakması yakışmamış yetkili.
nick the chopper ile birlikte ergence bir karar alarak sözlüğü bırakan yazar.

aynıları senin için de geçerli;
(bkz: nick the chopper/#24541324)
defolup gitmiş gereksiz bir tip.
ntc olayından sonra karar verdi sanırım sözlüğü bırakmaya.

haklı tepki göstermekte.
Avalona girdiği nickaltı sanırım silinmiş.bu sözlükte herkes için iyi düşünüyorsanız varsınız zaten.o zaman her şeyiniz durur.
Sanırım nick the chopper hadisesi ile ilgili olarak, arkadaşına destek için entrylerini siliyor.
Helal olsun
görsel
Vela vela vel vela..kürtler yapınca demokrasiiii insan haklarııııı, türk yapınca faşo.. Ooooo... Kafatascıı... Bi işine bak la..

Edit: sözlükte foto paylaşmakla ünlüyüm, hiç öyle kin nefret yazılarım da yok..
(#24304048) helal olsun.
Bugün ben dahil 3 yazar arkadaşımıza da twitter sayfaları başlığında fazla eğlendiğimiz için inceden ayar vermiş yazar.

Öyle ciddi ve uzun bir mesajdı ki kendimi tahtada tek ayak üstüne bekleme cezası almış ilkokullu gibi hissettim.

Bi daha yapmam aağbiii!

Biz temsilli

http://galeri3.uludagsozl...59/iyi-yedik_240953_m.jpg
takip ettiğim kaliteli yazardır, twitter'da paylaştığı atatürk fotoğrafı ile beni mutlu etmiştir, kendisini sevdirmiştir.
(bkz: #22974073)pazar günü için sanal alemden atıp tutmakla olmuyor demek istediğim yazar.

tarihçi abisi ile bütçelerini birleştirsin bence şimdiden. sağlam yıkılacağım bu ikisine. ayrıca zirve iptal mi oldu ne iş? başlığı göremiyorum sol freymde?
(#14832845)

Ahahaha diye gülünen yazar. Şaka maka yeni gördüm ben bunu resmen tecavüz etmişler adama.
issiz yazar. yaziyor da yaziyor efendim. durduramiyoruz.
(bkz: #22973650)adam üşenmemiş. emeğe saygı valla, güldüm nihayetinde. paralel biradet...