bugün

1 2 eksi oy alınca entry silen yazar. * *

(bkz: sözlüğe bakarken usulca omza uzanan kanlı el) *
canının istediği entryi yazan, içine sinmeyeni silen yazar. *
google.com'da beyefendi diye görsel aradığınızda karşınıza çokça şu görsel çıkmakta;
(img:#244027)
ne demek bu?
ironinin amına koymak mı, yoksa ironi am mı?
tanım : uludağ sözlükte bir yazar, aynı zamanda yetkili. bir yıla kadar moderatör olur, ayağını kaydırdıktan sonra başka bir modaratörün ya da gerek yoktur kaydırılmasına bir ayağının modaratörlerden herhangi birisinin.
anlaşılamayan entrylerini anlaşılabilir yapmak adına silen yazar.
anlaşılamayan entrylerini anlaşılabilir yapmak için silen yazar değil, karmasına tesirini azaltmak için silen yazar.

adam bir eksi alsın hemen siler yazısını. karmanın bu kadar tasallutunda da kalınmaz ki.
entrylerini silmesinin sebebi eksi oy almak değildir.

kendisi çok özel bir yazar olduğu için başka sebeblerden dolayı böyle yapmaktadır.

sözlüğün en iyi yazar olmak bunu gerektiyor açıkçası bunu diğer yazarların anlaması mümkün değildir .
(#15115272) ironiyi gözünden vurmuş. anlamayanların çıkacağını da biliyordur tabii.
sözlük için yaptığı ve daha da yapacağı bunca şeyden sonra radyo uludağ'ın gerekli ilgiyi görmesi için çalışan yekili yazar.
1.
biradetbeyfendi
(2.775)
2.
vuvuzelan
(1.088)
3.
mcices
(1.071)

oylamanın anasını ağlatmıştır. yok artık.
kukla adlı yazarı seven yazar, yarın ne olduğu ortaya çıkar.
oy butonunu tamamıyla yüklenmiş.
benim için hep biradet beyfendi'ydi. meğersem bir adet beyfendi'ymiş..
oylaması ile kukla isimli yazarı yatağında istediğini çokça belli eden uuser. ne yapacaksa artık?

dahda'yı azından mı öpmüş?
herhangi bir sıkıntınız olduğunda yapıcı olarak yaklaşan sözlüğü iyileştirmek için çabalayan yetkililerden birisidir..
kukla'nın o sert kalçalarına ve mor deliğine süreceği kayganlaştıcıyı hediye edeceğim yetkili.
saygı duyduğum yazarlardan.

selamlar babacım.
en küçük bir sorunda bile gayet güzel bir şekilde yardımcı olan ve elinden gelen herşeyi yapmaya hazır olan çok sevgili yetkili yazarımız.
en minnacık sorunla bile bir cerrah titizliğiyle ilgilenen über yetkili. kıl dönmesinden gittim geçen düzeltti.

basura çözüm bulmuş ama önce kukla'da deneyecekmiş.

kaynak: oylama istatistiği. adam kaldırmış yürüyor.

sözlüğe işeyip işeyip
sonra zirveye gider, heh aslında ben çok büyük ironi yapıyordum beyler ayakları
keh keh aslında internet herkesin taktığı maskelerleeah
nick altları, canımsın united tavırlar
bir sözlük trollü zirveye gidiyorsa
anlayın ki sevişmeyeli yıllar olmuş.
eğer bu sözlükte yetkili olursa yada öyle ise mesaj bile atmayın, direkt silin beni.

edit: netleşme.
(bkz: #15191604) no'lu kayıp girim ortaya çıkana kadar bu işin tek mesulüdür.

bu dünyada ve ahir zamanda iki elim yakasında olacaktır.
entrynin başlıktan daha uzun olduğunu anlayamayan ''yetkili''.
entrynin başlıktan daha uzun olduğunu çözemeyen ''potansiyel moderatör adayı''. kesinlikle hak ediyor.
ona laf edenlerin silik sayısı epeydir. çünkü bir hatası gözlerine batmıştır, hatanın nasıl olduğunu, her yollarını görmüşlerdir.

ayrıca sırf o entry başlıktan kısa dedi diye karakter bile saymadım. o kadar güvenilir.
her seferinde taşı gediğine koyan, sağlam yazardır. Az yazar, öz yazar.
nokta atışlarıyla on ikiden vuran, sağlam yetkilidir. Kodu mu, oturtan cinstendir.
kendisi tam anlamıyla bir loser. eğer loser olmadığını bilsem ve zevkine ukalaca trollük yaptığını fark etsem buraya kendisi hakkında eleştirel şeyler yazabilirdim ama öyle olmadığını bildiğimden gönlüm elvermiyor işte. loser birini görünce eğlenmesi için yaptığı şeyleri görmezden gelmek büyüklüktür. hatta ekşi'de de bazen denk geliyorum bu arkadaşın birbirinden değerli entry'lerine, basıyorum artıyı, basıyorum artıyı. maksat her dakikasını sözlüklerde online olarak geçirdiği günlerinin boşa gitmediğini kendisine fark ettirmek.