Kelepçeleri olan kadındır,

ve kelepçelerini yanında taşıyan kadın sevilir.
görsel
böyle bir şeymiş. (!)
ben onun nickinin altına girdim o da benim nickimin altına girsindir.
(#17568092) selamun aleyküm yazarı.

iki muhabbetler adamına göre değişir tabi. gulyabani gibi biriyle ciddi ciddi sohbet etmem düşünülemez heralde. ahahahaah.
götüm gibi yazan yazar.
şımartılmış ve asalet yoksunu.
isviçre çakısı gibi göte sahip yazar. aynı zamanda göt kısmetten çıkınca yar... bağdat'tan gelirmiş sözünün kendisine hatırlatılması gerek. ayıp hanım ayıp. evet.
über zeki yazar.
tabancasını 12 saniyede söküp takabiliyormuş.
allahım bu ne tecrübe böyle.
(#17568655) görsel geçmiş olsun canım.
(#17599216)

bu kadarlık yazardır. ben öyle şey ettim.
(#17602681) aramızda görmekten mutluluk duyacağımız, dünyamıza renk katacak yazardır.

düşünsenize veteriner polise, imam da polise sonra ikisi birlikte polise. uuvvy tüylerim diken diken oldu.
(bkz: sevdiğini koklayarak bulan erkek/#17599216)

açık sözlü sözünü esirgemeyen yazar. yalnız şöyle bir konu var, ittir dersen ciddiye alır harbi ittirirler. demedi deme.
(bkz: amirinin tecavüz ettiği kadın polis).

geçmiş olsun diyoruz kendisine. demek ki hiddeti siniri bundan.

9. nesil polis yazar.
allah kolaylık versin diyeceğim kadındır.
fenerbahçeli,beynini kullanmaya üşeniyor ve troll.Bunlar kombinasyon oluşturunca ortaya bunlar çıkıyor.çıkmasın.
(#17612123) kıro diye tabir ettiği adamdan sevgilim demesini bekleyen yazar.

tipik türk kızı.
şahsıma sucuk dediği için çaylak olmuş yazar.

ben mi dedim de diye öyle ya değil mi!?, bana kızma yani he!.*
ayrıca korumam filan var ama burada da yok yani aklına bir şey gelmesin he mi!.*
sözlüğün erkek yazarlarını ve erkek sempatisi kazanma kaygısıyla hemcinslerini aşağılayan kadın yazarlarını kızdıran yazar. halbuki yaptığı şey onların diliyle ve düşünce yapısıyla onlara ayna tutmak. yani hanımlar, beyler kızdığınız aslında yine kendinizsiniz. tanısam severim dediğim yazar.
'aynasız' hitabını kullanamayacağımız tek polis türüdür .
das gibin bir hatundur.
gozumle gormesem hasnicktir diyecektim ama maalesef das gibi... asik mi oluyorum ne...
sakin olsun, kemalist troll leri fazla ciddiye almasın. bunların hayatı yaftalamakla geçti ve mezarlıklar bunlar gibi bok yoluna gitmiş kibirlilerle dolu.
bu garı gaşınıyo la.
http://galeri.uludagsozlu...r/bir-polis-kadin-352638/
çocuk da yapar kariyer de.
üstümü aramasını isteyeceğim bir polis şekli.