bugün

Sanırım sadece kürtlükle kürt olmayla alakası yok. Kafası çalışan geleceğine önem veren ve bu konuda kaygılanan birçok kişi türkiye de yaşamak istemiyor. Herkes ilk fırsatta daha insani şartlarda yaşayabileceği bir yere gitmenin yolunu arıyor.

Bakmayın siz "ben asla gitmem yea" diyenlere. Kim ısviçre ye kanada ya norveç e veya avustralya ya hayır der ki?

insan olduğunuzu hatırlarsınız.
(bkz: orda kapi orda sapi)
çok haklısın kardeşim..

en kısa zamanda aksiyon almanı da bekliyoruz..
devletin etinden yününden sütünden faydalanmasına rağmen mutsuz olan kürt kardeş serzenişidir.
Sikimin doğrusuna kadar yolun var.
ananın amına kadar yolun var be heval.

açık ve net evet.
(bkz: siktir git) tutan yok *
görsel

Yapmiyim şunu diyorum gece gece ama mevzu kaşınıyor.
bir Kürt olarak Türkiye'de yaşamak istiyorum. şu embesil faşistlerden ve islamcılardan kurtulursak ülke çok güzel bir hale gelir.
Bir kürt olarak siktir ol git bu ülkeden.
türkler bile istemiyor kürtler niye istesin dedirtir.

bence kürtleri ve akp yi bırakalım ülkecek danimarka'ya taşınalım.

bu ülkenin akıllanacağı yok.
siktir git.
görsel
bir kürt olarak derhal terk et bu ülkeyi.
görsel
allah'ını seversen senin gibi düşünenleri alıp siktir git ülkeden. suriyelileri de al ayrıca.
hewal dur allahını seversen zaetn ortalık karışık.
Yıllarca koyun koyuna yaşanmışlığın verdiği değerler, bir olmanın, birlik olmanın zamanıyken bu kaçıp gitmek neden? şaka lan dingil! siktir git...
görsel
görsel
tutan var sanki seni, türdeşlerini de örgütle gidin biraz ötelerde yaşayın.
Bir türk bile yaşamak istemiyor ne diyorsun.
(bkz: türkiyede yaşamak istememe nedenleri)
(bkz: troll yazarlar troll başlıklar)
şanlısın ki alternatiflerin çok yakınında. misal cillop gibi ırak var, suriye var, en son irana git de ebeninkini tersten gör o zaman şüküre geçer, türkiyeye dönmek için viyaklarsın kardeş.