bugün

seni kobaniye alalim.
Siktir git.
kardeş, seni tutan yok. uza buradan . zaten verginide vermiyorsun.
Bak şurdan siktir git!
işte bu bu kampanyaya destek lazım, hadi birlik olun ve gidin.
görsel
görsel
Kusura bakmayin , yapmasam uyuyamazdim
görsel
" çay koy " yanıtını hak eden açıklama. Bir gidip çay koymalı bunu diyen.
ülkem diyebileceğiniz yerin ulaşımını ve nasıl yapacağınızı belirtiyorum, umarım yardımı olur.

ermenistan'a gitmeden önce online vize başvurusu yapabilir veya sınır kapısında 10$ karşılığında ermenistan vizesi temin edebilirsiniz. ermenistan'a ulaşım hava, kara ve demiryolu ile sağlanmakta. ermenistan havayolları olan armavia ile istanbul - erivan arası düzenli uçuş seferleri ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

yolunuz açık olsun, dönmeyin yeter.
Zaten senin ülken değil amk malı siktir git.
Gitmek için vakit kaybetme.
görsel

Ahhah ya olum atmiyim atmiyim diyorum siz üstüme geliyosunuz yapmayın şunu kendimi tutamıyorum.

Edit: bu arada kardeş kaçak elektriğin faturasını öde de öyle git.
şu anda türkiyede yaşayan bir insan, bir vatandaş olarak senden farkım varmı ?

ne diye kürt olduğunu belirtiyorsun ?

o kadar problemimiz yetmiyo, bi de şimdi ırkçı kürtlerle mi uğraşacağız ?!
seni tutan yok. Defol git!!!
Sadece kürtler değil kardeş emin ol türkler de yaşamak istemiyor emin ol ki.
Hahahahaahag siktir git lan dicem ama amına kodumun beyinsizleri gidemiyorlar da. iş lafa gelim rere rörö, icraate gelince ebele übelee.
(bkz: trolleri ciddiye almak)
Vatanını ne olursa olsun sevmeyip, terk etme düşüncesi olanlar defol olur gider. Bu vatan nasıl ben türküm,kürtüm,çerkezim, lazım demeden kurtarıldıysa(Bkz: Çanakkale Savışı) aynı şekilde feraha erecektir. Sanki bu ülke dışında yaşıyan milletten kuçaklarını açmış seni bekliyor. Ulan sınırdan ayağımızı dışarı atsak sikmeye yer arıyorlar. Neyse uçak biletin benden oç.(bilet alıyorum oç dememi maruz gör.)
yazarın kürt olduğunu nereden biliyorsunuz? bu kadar çabuk gaza gelip kürtlere nefret kusmayı ne çok seviyorsunuz arkadaş!

buyrun yazarın 2 entrysi

https://www.uludagsozluk.com/e/24484689/
https://www.uludagsozluk.com/e/24484930/

burada yazılanlara bakılınca pek kürt gibi durmuyor.
Hadi o zaman siktir git bi zahmet hadi hadi.
görsel
kardeşim sen niye hemen ırka vuruyorsun burada yaşamak istemeyen Türkler de var ben de istemiyorum böyle bir Türkiyede yaşamak, babana at suçu bize değil siktirin gidin Türkiyeden banane.
ya diego bir dur allahını seversen zaten ortalık karışık.
görsel
Dir.