bugün

gözlem gücünüz ve işitme radarlarınız sağlamsa gördüğünüzde direk anlarsınız bunu pekte konuşmaya gerek yok.
Adil olması ve adaleti övmesi. Eşitlik ve hürriyet'ten yana olması. Konuşurken küçük harflerle konuşması. Cep telefonunu arka cebinde taşımaması. Sinirlenince susması. Çaçaronluk ve nobranlığa prim vermemesi.
Standartlaşma çok ise ne kalitesi yahu.
Kızmadan veya kudurmadan önce sakince idrak et.
türbanlı olmasıdır. net..
kapalı olmasıdır.
Erkeklere taviz vermemesi. Popüler şeyleri ve popüler insanları sevmemesi.
giyimi kuşamı
oturuşu kalkışı
etrafındaki insanlara olan davranışı ve ağzından dökülen kelimeler belli eder.
Paragöz olmaması, kendi ayakları üzerinde durabilmesi ve doğal olması.
Kendisini bir meta olarak görmemesi, göstermemesidir.
Araba sürebilmesi.

Nerede araba sürebilen bir kadın var, orada ömür boyu peşinden gelen bir muvaffakiyet var azizim!

Sağ elinin son iki parmağıyla vites değiştirebilen ve bilek içiyle direksiyon çevirebilen kadınlar bir de sol elle mekanik tek bir parmak hareketiyle sinyal verebiliyorsanız bıkmadan ve yorulmadan sizi seyredebilirim!
Başlığa 3. Girişimde fark ettim kaliteli yazıyormuş amk. Bir kadının kattile olduğunu gösteren detaylar diye okudum hatta 2 kere sol framede en üste çıktığı için girdim okudum entryleri. Ulan diyorum ne alaka amk. Gözlerimi sikeyim.
Kaliteli kadin cok konuşmaz.
Ahlaklı olandır. Kaliteyi artiranda azaltmada ahlahtir. Sadece kadında değil erkektede aynı durum geçerlidir.
iyi bir eğitim almış olması
stil sahibi olması
güzel konuşma ve dinleme yetisi olması
en az 1 yabancı dil bilmesi
temellendirilmiş müzik zevki
en az orda düzeyde film kültürü
gidilen yerlerin ve çevrenin kalitesi
yalnızken geçirilen zamanın kalitesi
insanlarla mesafeyi iyi ayarlama
zeka parıltısı.
(bkz: zarafet)
karakteri konuşması hal ve hareketleri vb.
mini etek ve göğüs dekoltesi vermesidir.
Seçtiği kelimeler, sinirlendiği zaman tavır ve davranışları.
Kravat takması.
saçı, makyajı, giyim tarzı, parfümü, diksiyonu, tahsilatı, saygısı, dürüstlüğü, ses tonu, sadakati, kültürlü olması vs.
Sigara icmemesi, dedikodu yapmamasi ve kitap okumasi.
Geri kalanlari siktir edebilirsiniz.
Konu ne olursa olsun Tartışma üslubudur ve tarzıdır.
Yaşı kaç olursa olsun ergen tavırlarından arınmış olması.

Buram buram kalite kokuyor.
Çok şikayet etmemesi.
cümle kurmasına bakarım. cümle kurarken çok mu düşünüyor ona bakarım mesela. çünkü konuşurken ne kadar rahatsa ve güzel cümle kuruyorsa o kadar kitap okumuş demektir. kitap okuyan bir insan kalitesiz olamaz. kendi fikrini en iyi şekilde anlatabilir. benim için konuşması kafidir yani.