bugün

Gönülsüz aş ya karın ağrıtır ya baş!
aşkım kadın gel sen kucağımda hopla... vallaha ilkim sensin.
Onu aldattıysanız sevişicez ayağına sizi yatağa bağlayıp önünde kol kadar yarrak olan donlardan giyip götünüzü sikebilir.
michael douglas’ ın bi filmine konu olan gelişme. Filmin adını hatırlayamadım.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı hayalperestler)..
Fotoğrafa gerek yok anladın sen.

Belki kabul.

Şahsen kabul ederdim.

üzerimdende atmazdım.

Tolga çevik gibi dünden razı.

Ucuza kırbaç var !.

Swh...
bedenime sahip olabilir ama ruhuma asla...
--spoiler--
kaç gündür memeni atıyordun noldu?
--spoiler--
Şimdi öyle deyince düşündümde , hakikaten bendeki göğüs kasıda bir kadının aklını başından almayacak gibi değil be.
Bu arada meme değil, göğüs kası onlar.
erkeği domaltıp götten koyuyorsa diye düşünen yok tabi. bu durum pek hoş sonuçlanmayabilir.
Kaç gündür memeni atıyordun noldu? Haa ben yapmam ama yapana da kimse bişey diyemez.
Erkek şeyini sallamasa kadın tahrik olmaz bi kerem.
Kuşkusuz bizim de o saatte orada ne işimiz var.
Bir erkeğin başına gelebilecek en kötü olay. Düşünsene, üstünde istemediğin bir karı hoplayıp zıplıyor, senin oranı buranı ısırıp yalıyor falan. Düşüncesi bile iğrenç .
Olsa bile adı tecavüz olamayacak her erkeğin hayali. Hatta aynı anda 5 kadın bile tecavüz edebilir hiçbir erkeğin bunu sorun edeceğini sanmıyorum.
Umarım hamile kalmamışındır.
Fantazi dışında mümkün olmayan hadise. Biyolojik olarak mezar kazılabilir ama ölü diriltilemez.
görsel
Çük kalkmadıkça pek gerçekleşmeyecek eylem.
bir erkek çavuşa destur vermeden hazır ola geçmez, bu nedenle tecavüze uğramaz. Eğer uğruyor ise isteklidir ki istemeyecek erkek haftada 5 gün sex yapan erkektir.
Bugün başıma gelen talihli olay.
3 kızdı, üzerime üzerime geliyorlarDı, kaçacak yerim kalmayınca çığlık atamadan donucuğumu indirip ; bune be bamya kadarmış diyip irkekliğimle alay ettiler. sonra ben kızarmış popomun üzerine donumu çekerek ordan uzaklaştım.
tecavüzcünle evlenmeyi gerektirendir. öyle demişlerdi büyük ( ! ) lerimiz.
Lisede başıma gelmişti. Yangın merdiveninde kız kişinin üzerime çıkarak zorla vajişini ağzıma vermesiyle son bulmuştu.
görsel
kendisi arkadaşım olurdu. kız bir gün evine çağırdı. ardından zorla üzerime çıktı, ses çıkarırsam bağıracağını söyleyerek tehdit etti. seviştik.

sonradan öğrendim nemfomani hastasıymış. cinsel duygularını kontrol edememe durumu. küçükken babası tarafından çok şiddet görmüş. üzerinde sigara söndürüyormuş kızın. kız çok özür diledi, kendimi sana karşı çok aşağılık gördüm ve bedenimi sana bu yüzden sundum dedi. beğendiği her erkekle olmadan duramıyor. garip tabi 2 yıldır görmüyorum.