her ne kadar anket olsa da, sözlükteki üniversiteli ya da üniversite mezunu kişilerin öss'den sonraki ve üniversite hayatına başladıktan sonraki düşünceleri arasındaki farkı, * henüz üniversiteye girmemiş olan uuserlarla paylaşmasına olanak sağlayacak, ve onlara yol gösterebilecek bir başlık olup, aynı zamanda kendimize de ne umduk ne bulduk sorusunu sormamızı sağlayacak bir olaydır.
(bkz: barklee school of music) * * * *
istanbul'da herhangi bir üniversite.
(bkz: istanbulun tasi topragi altin)
(bkz: itü)
bölüm olarak da (bkz: işletme mühendisliği)*
uygun bölüm olması halinde (bkz: odtü kuzey kıbrıs kampüsü)
kesinlikle şehir dışında bir üniversite.bazen diyorum keşke istanbul'da yaşamasaydım da, okumaya gelseydim.tabii ki burda amaç aileden ayrı bir eve çıkmak...
yine
(bkz: odtü)
istanbul ticaret üniversitesi dışında herhangi bir üniversite olabilir.
(bkz: bilkent universitesi)

edit:sanki forumda anket dolduruyoruz anasını satayım.
(bkz: boğaziçi üniversitesi)
(bkz: anadolu üniversitesi)**

(bkz: bak sana söz veriyorum sözlük)

(bkz: söz)
(bkz: boğaziçi inşaat mühendisliği)*
pikaversity (bkz: pikaçu seni seçtim)
bir daha öss'ye girseydim hatta antreman niyetine girseydim, tayyip erdoğanın çocukları gibi şanslı olsaydım ve de beni burslu okutacak bir işadamı bulsaydım kesinlikle;
(bkz: harvard üniversitesi)
hiçbir zaman o puanı alamayacağımı bilsemde türkiye de sosyala bilimlerin okunacağı tek üniversite :

(bkz: galatasaray üniversitesi)
(bkz: bu bahsi kapatalım lutfen zira icim yaniyor)
hacettepe şenliklerini ve beytepe kampüsünü gördükçe hacettepeyi neden yazmadığıma üzülüyorum!
Bilkent dışında herhangi bir üniversite.bir okul bu kadar mı kastırır.mesela sütçü imam
turizim ve otelcilik hangi üniversite olursa olsun. *
uludağ üniversitesi makine mühendisliği
(bkz: trakya üniversitesi)
işletme veya iktisat. mühendislik ne zor yahu.
yine yeni yeniden, kocaeli üniversitesi makina mühendisliği' dir tabi ki.
şimdiki aklım olsa oturur kastırır cornell veya princeton da undergraduate olmaya kasardım..
zamanında her ne kadar bilinçsiz tercih yapmış olsam da,hamburg'da 1 sene eğitim olanağı ve bölümüm adına almanca eğitimin ne kadar önemli olduğunu bilen bilir:tercihim yine akdeniz üniv. makina müh.olurdu.
(bkz: mülkiye)
istiyorum abi naaapim.