bugün

Hiçbir şey almayacak olsam bile sırf serinlemek için girdiğim super marketler zinciri.

Ayrıca iki tane giriş kapısı vardır.
(Nedenini hiçbir zaman öğrenemedim.)
neden 2 kapıı nedennnn?
birleşik indirim marketidir.

kaliteli ve ucuz ürünleri vardır. (bkz: teatone) (bkz: topi tanem)
Kaliteli ürünler satan mağaza.

Bu mağaza hakkında eleştiri yapanlar, bimin bir Türkiye markası olduğunu bilmezler.
pril nestle pınar süt gibi ürünleri asla bulamayacağınız market.
patito cipsi aşırı tuzlu olan market.
topitanem derim başka bişey demem.
görsel
simbat kajuları gayet iyi oluyor.
Cafe işine girmesini beklediğim firma.ismide hazırdır Bim-Bam-Bum cafe.çay 50krş su 25 krş.
dede ve yavuklusunun seks yuvası.
Ülkede yanılmıyorsam depo sistemi olmayan marketlerden bim. Onun için kolay kolay tarihi geçmiş ürün bulmak mümkün değil.
Bir ünlem ifadesi.
Öğrencilerin mutlak uğrama yeridir.
(bkz: bölge istinaf mahkemesi)
bedavadan biraz pahali peşin satan
m boy bakkal, desek.
bedavadan biraz pahali peşin satan
m boy bakkal, desek.
önceden gurur yapıp gitmemeye çalışıyordum ama şimdi hep bimden alışveriş yapıyorum. ve her gidişimde de bayağı müşteri oluyor, buradaki şube iyi kazanıyor.

evime yakın iki market var, bim ve şaypa. şaypaya gidiyordum önce, sonra baktım aynı ürünler bimde daha ucuz ve bimin kendi uygun fiyatlı ürünleri falan da gayet işimi görüyor. neden daha fazla ödeyeyim ki? bu yüzden şaypaya nadiren uğruyorum artık.
(bkz: Cuma günleri Bim e gitmek)
pringles ın yan sanayisi party adli cips cokzel. Deneyin.

(bkz: Ne goni bogımından)
kazandibi tatlisini tek gectigim markettir. oyle ki gidip pastaneden almam bile. niye aliyim mk bimde ucuz.
Fasülyenin yanında ayakkabı onun yanında oje ve oje nin yanında don donun yanında ekmek satabilen über market.
kapalı kasiyerlerin olduğu market aralarında samimiyetsiz espri yaparlar itici oluyorlar genelde.
I phone 7 yi 2999 tl ye satan marketler zinciri.
Nihayetinde kapitalist işletme çalışan ve müşteri sikme odaklı.. pek de alkol satmadıklarına, cuma günü mağaza kapattıklarına kulak asmayın. .