bugün

Eskilerin bildiğidir. Bik Bik bacımızdır.
bunu bilmiyorduk öğrendiğimiz iyi oldu sayın kıt zekalı.
Kışın bitmesiyle kışlıklarını satışa çıkarmış gariban kişi. Durumun eskilerin satacak kadar kötüyse bayram fitresini sana verelim bacım.

insan bir garibana verir bayram üstü. Böyle açgözlülük olmaz.
(bkz: Zoruna mı gitti)
bik bik diye erkek mi olur...

(bkz: road runner)
Ayfer mi hahaha aklıma (bkz: ayför nörde) karikatürü geldi puhaha.
(bkz: evde kalmış kız kurusu)
Bik bik'kız olduğunu anlamayacak kadar beyinsiz olmayın.
Bunu saklamıyor ki, sadece her sözlük kızı gibi sakalları var.
Neyidüğüm belli olsa bundan ne tür bir fayda sağlayacaksınız ey sözlük ahakisi? Başa gelen herşeyin yarı sebebi merak değil mi oysa? Gereksiz merakla başa gelenlerin yarı sebebini de bulamazsınız.
Doblosu olan bir beyefendiyi böyle bir şeyle itham etmek çok ayıp arkadaşlar. Teessüf ederim.
bik bik in bikini giymesi.
bik bik in the bik.
Şimdi kavga çıkacak bira açayım bari.
Birlikte askerdeyken muzlu süt içip, komutanın gazinoda verdiği partide erik dalı oynadığım kişi kız olamaz. Hayır yalancılar inanmıyorum. Hayır kestirmiş olsa bilirdim. Delikanlı gibi çıkar kestirdim derdi. Mesela ben diyorum çünkü biz delikanlı insanlarız
keşke ama maalesef o da kız değil. kız yok yok burada yok işte yok, anlayın artık yoook...
Sözlükte takribi on ay tutunabilmiş ( esamisi okunmayan silik ) bir meraklı melahat'in başlığının hortlatılması .
Sensin kız. illa lahana sarması yaptık diye kız mı olacağız hasbünallah ya. O zaman beton barıs da kız o da aşçı.
Ayrıca bugün spora gitmiş. Bi squat videosu gelir mi? Ya da sixpacklerinin 6 tane olduğuna dair kanıtlayıcı bir fotoğraf?
konu ne zaman bana gelecek diye çok merak ediyordum.
neyse gideyim de tost yapayım kendime.
acıktım.
Daha konuşsa kimlerin kimlerin kadın olduğu ortaya çıkar. Konuş be bik bik. Dök eteğindeki pardon pantolonundaki taşları
14 senedir aynısını diyorum yine diyeceğim şu sözlükte kim ne olursa olsun. ister kadın ister erkek ister at ne farkeder hepimiz insanız hepimiz anonimiz. Ne gerçek cinsiyetimi paylaştım ne gerçekten ne yaptığımı çünkü ben kendimi burada ispatlamaktan çok daha fazlasıyım. Şurada goygoyumu yapar giderim.
Ya altılı masada seni aday göstersinler sana oy vermeyen prostat olsun.
Bize de at ne olmuş yani iki sixpack adonis görsek?? Şatomuz yok diye mi bunlar
şarkıcı çelikten özür dileyin.
Vayyy bik bik e bak sen...

ispatlamaktan çok daha fazlasıymış.

Göstersene bize daha fazlasını...

Hodri meydan..

Swh...