bugün

her vilayet.
Bursa'da yaşanması halinde bağıran kişinin linç edileceği olaydır.
şimdi morganize isler neyi organize ediyor anlamadım ama bursa ve trabzon'da bici apo diyen bir kişiye ne yapmasın oranın insanı yani soruyorum ne yapmasın ya da ülkemizin hangi vilayetindeki hangi insanı buna tepkisiz kalabilir?
kısaca her vilayeti demek yeterli olacaktır ya da 81 ili buraya yazmak isteyen yazabilir de.
elazığ' da söylenirse emin olun şehrin en kalabalık yerinde herkesin gözü önünde asarlar adamı. bazıları inanmaz doğuda böyle bişey yapılacağını ama haberlere bakarsanız terör olayı şehit dışında neredeyse sokaklarda yoktur. nedeni korkudur.

(bkz: korku başa bela)
(bkz: izmir)
(bkz: trabzon)
(bkz: rize)

(bkz: karadeniz)
(bkz: bici ne la)
kütahya kesinlikle bunun için yanlış yer.* * * * *
(bkz: erzurum)
(bkz: osmaniye)
(bkz: gümüşhane)
(bkz: edirne)
(bkz: trabzon)
(bkz: kahramanmaraş)
yiyorsa bağırsınlar. anında öperler adamı. iyi de ederler hani.
(bkz: bici)
trakya..
(bkz: şimdi bir espri yapardım ama neyse)
(bkz: bozüyük)
bilen bilir.
türkiye'nin illeridir.
(bkz: edirne)
geçici organ nakli yaparlar adama.
(bkz: biji)
(bkz: bana ne oluyorsa)
tersten de okunabilir. nedir bu ergen mantığı anlamadım. çocuk musunuz nesiniz? yok o böyle, yok şu şöyle. biraz mantıklı olun, dönüp kendinize bakın. ülkenin geleceğini düşünün. bu ülke sakin bir ortam görmedikçe gelişir mi? gelişmez... o zaman neymiş: başkalarının sizin kafanıza yerleştirmeye çalıştığı şeylere karşı bağışıklık sisteminizi oluşturun. yoksa sürüde bir koyun olmaktan öteye gidemezsiniz...
(bkz: affedersin ama izanını sikeyim)
(bkz: bici bici)
(bkz: erzurum)
buna osmaniye ilinin de eklenmesi gerektiğini düşündüğm il.
not:bu kadar uzun yazmanın nedeni çaylak olmam.yoksa direk osmaniye yazardım.lanet olsun.
trakyada bulunan illerden herhangi biri.
Ege bölgesinin genellikle her yeri.
bu sıcaklarda adana

(bkz: bici bici)