bugün

son iki maçını mabedinde oynayacak takım.

http://www.habergzt.com/v...-serilmeye-baslandi/7140/

kayserispor ve osmanlıspor maçları denk geliyor. işallah şampiyonluğu burada kutlarız yarabbül alemün. amin.
görsel
görsel
Kelebek etkisi teoremini kendine şiar edinmiş kulüp:
"Brezilya'da bir kelebek kanat çırpsa Türkiye'de Beşiktaş mağdur olur."
üzerinde hükümet'in, ciciş kardeşler lobisinin ve yıldırım demirören'in ağır baskısı olan takım. buna rağmen sadece ve sadece güzel futbol oynayıp başarı elde etmek istiyorlar. bu yüzden de türkiye'nin en güzel takımı beşiktaş'tır.
ilk sempatim can dostumu hayatıma aldığım yıllarda onun beşiktaşa hayranlıgı ile başladı. Daha sonra üniversitede tanıdığım arkadaşlarımın bağlarını gördüm, hikayelerini okudukça etkilenmemek elde değil. Takımına bu kadar gönülden bağlı seven insanların bu takımın altında toplanması bir ödüldür kanımca. Beşiktaş çok şanslı bir takım! Beşiktaşlı değilim ama bana böyle bir seçim hakkı verilse beşiktaşlı doğmak isterdim.
anadolu takımları tarafından her maçı hatır şikesi ile sonuçlanan jimlastik kulübü.

ayrica tüm futbolcuları 5 para etmez.
beşiktaşı çok severim ama beşiktaşlıları değil.
Ne kadar beşiktaş düşmanı varsa... ideolojisi olan takım ve taraftarına saygı duyacaksınız başka yolu yok !
ülkem, bayrağım ve siyah/beyazım.
cidden çok kompleksli taraftarlara sahip kulüp. en ufak başarıda kendilerini en büyük, haksızlıklarla boğuşan ve bunlara rağmen başarılı olan bir kulüp olarak ilan ederler.

bana bak beyinsiz, bana bak gerizekalı, bu ligte asla sadece size haksızlık yapılmıyor. sadece siz haksızlığa rağmen şampiyon olmuyorsunuz. şimdi ben çok şeyi belgelerle buraya sunabilirim, uğraşmak istemiyorum. ayrıca, asla bir Fenerbahçe - Galatasaray seviyesine ulaşamayacak spor kulübüdür.

edit: istediğiniz kadar eksileyebilirsiniz bu entry asla silinmeyecek. çok derdi olan mesaj da atabilir. amk ezik beyinsiz kompleksli gerizekalıları.
bir takım düşünün ;

Gol Krallığı sıralaması; Mario Gomez 19

asist krallığı sıralaması; Jose Sosa 9

deplasman galibiyeti sıralamasında birinci,

şu an 4 puan farklada lider. fenerin neden hüngür hüngür ağladığını şimdi anlayabilirsiniz.
Erteleme kararı sırasında tesislerde bulunan Fenerbahçe Aziz Yıldırım ve Teknik Direktör Vitor Pereira’nın aralarında ki konuşmaları yanlışlıkla FBTV kameralarına yansıdı.

Aziz Yıldırım, derbiyi Galatasaray-Beşiktaş derbisinin ardından oynamak istediğini Pereira’ya söylerken FBTV ise konuşmadan uzaklaştı.

bu şerefsizliğin önüne geçmek lazım. alenen manipülasyon var.
Taraftar grubuna olağanüstü bir saygı duyuyorum,
Yalakalık yok çünkü.
çok ilginç şeyler oluyor. aziz yıldırım, gs-fb derbisinin, galatasaray-Beşiktaş derbisinin ardından oynanacağını pereira’ya söylerken fbtv'ye yakalanıyor. muhabir hemen oradan uzaklaşıyor. https://twitter.com/Haber...status/711891321263415296
aziz ve saz ekibi ne yaparsa yapsın, ne kadar çırpınırsa çırpınsın,

kalan bütün maçlarını kazanarak, s.s. şampiyon olma potansiyeline sahip tek takım.
tüm oyunlara,masa başı kurgulara rağmen bu sene şampiyon olacak takım.
(bkz: şeref)
(bkz: şerefinle oyna hakkına kazan)
bu sene de şampiyon olamayacak vasat takım. açık ve net.
milattan önce başlanan stad yapimina son vermiş jimnastik kulübü. .

not:taraftarını cinim kadar sevmem.hani bir insan ne kadar sevimsizse o kadar beşiktaşlı oluyor galiba.
STAD 2.5 YILDA BITMISTIR, TOKI DEGILDIR, ALIN TERIDIR.
hayat onunla güzel.
Bizde sakat çok!

görsel
yeni stadına hayırlı olsun dileklerimi ilettiğim spor takımı.
Aşk bu kardeşim. Imkansiz bir aşk. Sarilmak istiyosun sarilamiyosun onun yerine atkilarina yastiklarina sariliyosun. Koklamak istiyorsun ama koklayamiyorsun. Her an her dakika aklinda oluyor onunla sevinip, onunla üzülüyorsun. Platonik aşk yaşıyorsun ama bunun sonunda acı yok. Bizi anlayamazsiniz, uzaktan bakarak bi aşkı cozemezsiniz. Size sacma gelebilir ama bize sevdicegin gülüşü gibi hayat enerjisi veriyor.
sezon sonu şampiyonluk ipini göğüslemeyi en çok hak eden takımdır.