bugün

Adabayor ağlama olm.

20 puan fark yemiş hala Beşiktaş diye ağlıyo. Yüzsüz resmen.
Ligdeki En helal üç puanları alan ve ligin en temiz oynayan takımıdır her zaman. Allah yolunu açık etsin kara kartalım!
adabayor 34 müdür 43 müdür bir dangalak var,

dana güya galatasaray'lı ama en çok bu başlığın altında,

lan de git, senin rakiplerin, antep, rize falan, onların başlığında çemkir,

bak dikkat et konya, Akhisar demiyorum, onlara dahi rakip değilsin,

buraların klasmanı çok ağır gelir size yavrum, sen git kendi klasmanındaki takımlarla, orta sıra hesapları muhabbetine falan gir.
Bi takım düşünün; fenerin braga karşısında gördüğü muameleyi her mac yaşıyor nerdeyse.

Ve hala lider.
Büyük takımdır.
görsel

takımların şahı halkın takımıdır, bu akşam onun yerine şikeci azizden intikam alınmıştır.
evi olmayan lider. bize her maç deplasmandı bu sene. seneye onlar düşünsün.
113 yaşına girmiş ulu çınar büyük sevda. şerefinle şanınla daha nice 113. yaşlara.
şerefli üçüncü. ehe!

113 yaşına girmiş. yazık lan ahahahahahaha!
Takımım,ömrüm nice yaşlara beşiktaşım.
şu hayatımda nadir tutkularımdan biri.

Öyle bir sevgi ki göründe bakın!
Kartalım seninle uçmak çok yakın,
Unuttum desemde inanma sakın,
Silinmez yazıyla yazdım kalbime!
baba yadigarı takımım.
113. yaşını kutlar şampiyonlukla taçlandırmasını dilerim.
şerefli üçüncü hahaha.

--spoiler--

olum çok komik espiri lan valla billa baya komik çok üst düzey bi espiri bu ya. Bunun düzeyini millette öğrenmesi lazım. fazla komik yani. hani mesela bazı espiriler yapıyorlar. bu kadar komik değil. hahahahahaha. Ben şimdi buna gülüyorum ya ben buna yarın gülemeyecem diye üzülecem kendim. hani genel olarak baktığında espiri şeylerine bunun çok üst düzey kalıyor bu espiri hahahahaha. ulan biraz az komiğini yapta gülmekten altıma sıçmayım hahahahahaha. sen bu espiriyi bi tane uçak kirala. arkasına koy bu espiriyi 7 düvel gülsün buna. yani biraz az komiğini yap bunun gene gülecem. çıkalım dağların başına hep beraber halay çekerek bu espiriye gülelim. yani bu espirinin karşılığı çok daha kaliteli espirilerin önünüde açar. ülke olarak kalkınırız yani sen bu espiriyi yap afrikadaki çocuklar açlıktan ölmesin.

--spoiler--

tanım: gün itibari ile 113. yaşını deviren çınar.
ayrı bir aşk ile bağlı olduğum takım.
Yıllardır takip ettiğim kadarıyla; gider ingiliz takımını ıngıltere de farklı yener, sen dersinkı Beşiktaş artık dev takım oldu, sonra gelir sıradan bir Anadolu takımına kendi sahasında yenilir. Yani desteklenmesi sabır isteyen bir takımdır. Bu yıl şampiyonluğa gidiyor duruyor ama, böylede bir yanı var Beşiktaş ın. götürüp son maçta işi bırakabilir.
113 yildir birilerine tutkudur. dogum gunu kutlu olsundur.

(img:#1005610)
siyah ulaaaaaan...

113. yıldır...
''bir sen oldun hayatımda doğduğum günden beri, seni sevmek bu dünyada aşkların en güzeli'' dediğim tek gerçek aşk. ha bir de ''sevemez kimse seni benim sevdiğim kadar''
Türkiyenin en duyarlı tataftarına sahip en güzel renkleri olan en mükemmel takımıdır. Bu sene şampiyon bjk. Çok konuşmayın.
kuruluşu bugün değildir. çok mu zor arkadaş kayıtlarınızdan günü gününe tarihini yazmak.
Dünyaya sadece sportif başarıya değil temiz bir ahlaka da sahip olunması gerektiğini öğreten ,taraftarıyla gönülleri fetheden büyük takım ... doğum günün kutlu olsun ! #GURURLAN .
ihsan kalkavan adlı bir adet teşvik primci yöneticiye sahipti. çok temizler canım.
siyahı zindan beyazı aydınlıktır.
Ayağı kaydırılmak üzere olan kulüp.
ivan bebek 40 yılda bi kere olur
Beşiktaş'ı ise her hafta bulur...
bu sene de şampiyon olamayacak vasat takım. açık ve net.
güncel Önemli Başlıklar