bugün

iskenderbey gibi bir takımı yenip avrupa fatihi olan takım. adamların ülkelerinin milli takımı bile beşiktaş'ın bütçesinin 4'te 1'i.
https://www.youtube.com/watch?v=ygsAC_Op8E8
son bilmem kaç senedir derbi kazanamayan kazansa da galatasaray galibiyeti göremeyen zavallı kulüp.

derbide gol atamadi diye ilah ilan ettiği golcüsünü de satar derbi kazanamadi diye teknik direktörünü de kovarahahha.
vay amk ben koyu beşiktaşlıyım bir kere bile başka takımın başlığına bişey yazdiysam adam değilim. ulan bu gavat renkliler ne haz alıyo bu başlıktan anlamiyorum.

amk kevaşeleri gidin kendi takiminizi konuşun beyinsiz misiniz siz?

hadi galatasaraylısını fenerlisini bi nebze anlarim da bursa ne lan?? bursa nedir amk size noluyo, salak herifler ligde kalmayı beceremiyolar beşiktaş a sarıyolar beynini silktigimin öküzleri.
beşiktaşlı arkadaşlarım var sözlükte. severim de kendilerini, iyi insanlardır. muhabbet ettik mi galatasaray'dan ziyade beşiktaş nasıl başarılı oluru konuşuruz, samimi görüşlerimi söylerim.

bu heralde sarayla yağla yoğurtla ilgili gevşek gevşek konuşan insanlara beşiktaş'ın başarı skalası hakkında bir done verecektir.

vermeyecekse de açık açık söyleyeyim... herkesin siyasetle ara yapmaya çalıştığı ortamda fiko'ya ne zaman baksam şuna buna teşekkür ediyor, övgüler yağdırıyor doğal olarak.

ağız yıkamaya meraklıysan hortum vereyim, başkanının ağzını yıka kardeşim.

edit: şunu da şuraya bırakayım da ucuz kahramanlık peşinde koşulmasın. http://www.diken.com.tr/f...an-darbeye-tesebbus-pozu/
Şimdi konuşsam mı sussam mı bilemedim. Şayet konuşsam çok eksik kalacağini adim gibi biliyorum. Ama konuşmasam içimde kalacağınıda biliyorum. Yok yok konuşmiyim. içimde kalsın.
isimlere degil renklere aşık olmak.
Dünyanın en ateşli taraftar grubuna sahip olan takım. Aynı zamanda tuttuğum takımdır.
haysiyeti ile özdeşleşmiş spor klubu.
çatı olayı son 3 gün içinde bayağı hızlanmışken medyada çatı çok hassas olduğu için stad önümüzdeki sezona sarkıyor yalanları başlamış. iyi çalışılırsa 2. devre en kötü 19 martta açılır. not alın.
taraftarı sebebi ile diğer takımlara fark atar. Beşiktaşlı değilim.
Çoğu maçı 12 kişiye karşı oynar.
Yaşama biçimi...
Büyük taraftar
Büyük takım.
şampiyon olmasını istediğim, taraftarı ezik takım.
Sokak çocuğu lan bunlar. 40 yılda bir stad bitiremediler. Yazık amk bunların taraftarına.
Malum video dolayısıyla bütün arkadaşlarımın benle dalga geçmesine neden olmuş takımım.

Ne vardı o videoyu çekecek???

Ay allam delircem. Gözüm kanadı resmen.
kahpe bizansın kahpe takımlarından.

din iman töre göz göz göztepe ulan.
3000.golü gökhan töre tarafından gelen şanlı efsane.
hep farklı havası olan ama hep de bir çelmeye gelen takım.
Fener ve Galatasaray gibi felegin cemberinden geçmiş, ileri yaşlarda, kaşar oyuncuları olmadigindan yalandan yerde yatma, önde olunca yerden kalkmama gibi serefsizlikleri bilmeyen genç oyunculara dolu takım.
Yine 3. Olacak takım.34. Hafta sonunda da "boz şoroflo oçoncoyoz derler""

hakikaten çok komik takım yaa..
ulan uc tane sol bekimiz var ucunu toplasak bir sol bek yapmiyor amk.
stsl 5.hafta maçında deplasmanda gençlerbirliği ile 1-1 berabere kalan takımım.
golümüzü gökhan töre atarken,gençlerbirliği'nin golünü tosic kendi kalesine atmıştır.
yanlış taktikle çıktık,bunun bedelini ilk yarı boyunca ödedik.
gençlerbirliği kenar savunmalarını yardımlaşmalı yaparak ataklarımızı kesmeye çalıştı ve bizi orta yapmaya zorladı.
orta sahada bize nazaran daha kalabalık oldukları için daha rahat pozisyon buldular.
quaresma'nın gidişatı maalesef iyi değil.
bugünkü paslar ve maç içindeki ikili mücadeleleri eskiyi andırmıyor.
bitkin bir hali var gibime geliyor.mücadelelerde yerde kalan isim oluyor.
şenol hoca da bunu görmüş olacak ki 2.yarı değiştirmek zorunda kaldı.
quaresma'yı benim görüşüm sonradan oyuna dahil etmeli şenol hoca.
quaresma takımın hücum hattındaki yaratıcılığını artıracak böylece kapalı defanslara karşı avantaj yaratabilmiş olacağız.
takıma dönersek ilk 20 dakika top hakimiyeti bizdeyken şut çekmekte çok zorlandık ve sonrasında gençlerbirliği atakları başladı.
bunun nedeni içeri çok yaklaşmamız ve final paslarını doğru yapamamamızdı.
gençlerbirliği golü bulduktan sonra tam baskıyı bir türlü kuramadık ve ilk yarıyı 1-0 geride tamamladık.
2.yarı başında quaresma ve olcay oyundan çıkarken yerlerine necip ve cenk tosun oyuna girdi.
bu iki değişiklik takımımıza ivme kazandırdı.
oyunu daha iyi yönlendirmeye başladık ve daha hızlı paslaşmaya başladık.
gol dakikasına kadar oyunda çok agresif anlar oldu.
bu dakikaları daha sakin geçirmemiz lazım yoksa kart sorunu çıkacaktır.
gökhan töre'nin attığı beraberlik golü aynı zamanda takımımızın 3000.golü oldu.
sonraki dakikalarda pozisyonlar bulsak da gole çeviremedik.

haftaya fenerbahçe ile derbi maçımız var.
galiba sakatlar dışında oyuncu eksiğimiz olmayacak.
şenol hoca'nın bitiricilik ve çizgi defansı konusunda takımı özellikle çalıştıracağını düşünüyorum.
umarım ilerleyen haftalarda daha güzel sonuçlar alırız.
bayrağımızı armasında gururla taşıyan ilk takım. türkiyede ilk kurulan futbol takımı. renklilerin önderliği olmuş bir futbol takımından fazlası. jimnastik deyin durun gerisi boş.
iki bekide berbat olan bir takım.hızlı,iyi orta açan temposu yüksek bir bek alınsaydı keşke?

geçen seneki opare bile daha tempoluydu.