bugün

(bkz: bende özledim) gibi olmayacaktır (bkz: serkan keskin) ben de özledim projesiyle ilgili olarak "kovulmanın, atılmanın verdiği gazla yanlış stratejiyle girişilmiş saçma bir işti." demiştir. tüm ekip de benimle aynı düşünceyi paylaşıyor diye de eklemiştir.
bu yüzden tutacağını düşünüyorum ama hem kanald de olması hemde ay yapımın üstlenmesi beni şüphe etmeye yetiyor

izleyecez görücez artık...
ilk bölümünü izlemeye azcıcık bi zaman kalmış onur ünlü dizisi. behzat ç deki harun yine yaracağa benziyor , ismail abi konuşmasın sadece baksın o bile yeter .
Genellikle ebeveynlerin dayağı tanımlarken kullandığı sözcük grubu. Misal: bak geliyor beş kardeş.
neden başlamıyor artık diye merak içindeyiz. tanıtımları yapılalı 1 ayı geçti. daha ortada yok dizi.
varlığından daha yeni haberim olan dizi.
onur ünlü çekiyormuş.
oyuncular leyla ile mecnundan.
fragmanları bile yayınlanmış.
şubatta yayınlanmaya başlayacakmış.

https://www.youtube.com/watch?v=PsBlL-NC9AM
https://www.youtube.com/watch?v=iH8_jScb7s0
https://www.youtube.com/watch?v=I6Gc6SxDBrA
eğer belirtildiği gibi pazartesi gününe koyacaklarsa bu diziyi yazıklar olsun. ulan bu sene doğru dürüst izlenen dizi yok. paramparça ve karadayı'nın olduğu güne koyup reyting canavarına yem edecekler diziyi resmen. koysana amk salıya, çarşambaya falan.
sayesinde (bkz: ulan istanbul) gibi bir diziyi pert ettiler .bu bes kardes dizisinin omru 13 haftadır .yani olan ulan istanbula oldu .
onur ünlü'nün yeni dizisi.

Bu dizi tutar.
yeni haberim olan dizi. anasını satayım, kpss var diye televizyon muptezeli oldum.
dizi oyuncularından sevdiklerimiz var ama düşüncelerimizi yazmamıza engel değil.

tanıtımları umutvermemiştir, neden.
şimdi leyla ile mecnun gibi bir dizinin havası kolay silinmez. bu hava seyirci gözünde, oyuncuların üzerinde var gibi, olması gerekirmiş gibi hisedilcek ve seyirci bunu arıyacak.
sonra bi bakacak ki leyla ile mecnun daki her şeye boşvermiş, parayı pulu sokakta dağıtan matrak karakter gitmiş yerine ciddi, para pulun değerini bilen bi karakter gelmiş.
e zaten seyirci, böyle insanları her gün görüyor, o adamı neden izlesin ki.

dizinin tarzı büyük ihtimal leyla ile mecnun dan farklı, alışılmış dizi seyircisine hitap edecek çünkü rating meselesinden çok çekti, bu ekip. malum genelde genç ve yüksek mizah anlayışına sahip kitle tarafından izleniyordu ki bunların sayıları da devede kulak.
yani ekip hedef kitleyi değiştirmiş ama dikkate almadıkları bişey var. o kitleye yıllardır hitap eden bir sürü dizi var ve oradan pay almak zor.

ayrıca burak aksak yok, o yoksa dizi sıradandır.

ha millet ekmek yiyor, tutsun, orası ayrı.

inşallah çok izlerim de bu yazdıklarımı yerim.

takipteyim.

ek:ilk bölümü sonuna kadar izlettirdi ama yazdıklarımı yedirecek kadar bağlamadı.
zamanında sağ ve sol yanaklarımızın tattığı kardeşlerdir.
Tutucağini hiç düşünmediğim dizidir.
onur ünlü'nün yeni dizisidir.
onur başgan bu dizide daha klasik bir şeyler denediğini belirtmiştir.
kaynak: radikal'deki haberi.
(bkz: hadi bak dalgana) repliğini kullanmış dizi. isimleri görünce Beklenti büyük.
gözü kapalı olumlu entry kasılacak dizi. güzel olacak dizidir. belki de leyla ile mecnun, behzat ç'den kalan özlemdir. insan güzel olsun istiyor işte. ekranda izlenecek diziler olmalı.
kadro sağlam. senaryo iyi gibi.

şimdilik favorilerim: nazım ve sait'in çırağı. bu ikisinde çok iş var.i

şom ağzıma yönelik edit: misafir geldi amk, televizyonları bozulmuş. paramparçayı izleyeceklermiş. yalan oldu canım dizi.
güzel giden dizidir. daha ilk bölüm. bölüm bittikten geniş bir yorum yazacağım.
Şuan da izlediğim dizi.

Harbi iyi gidiyor, tutar bu sonuç olarak onur ünlü'nün dizisi..
Kaliteli ve güzel bir diziye benziyor. inşallah bu da diğer kanal d dizileri gibi 10 bölüm oynayıp final yapmaz dediğim ve başarılar dilediğim dizidir.
güzel işler katına alınabilecek dizilerden birisi. samimi bir şeye benziyor.
--spoiler--
''bu acı geçiyor mu'' ile ismail abi'ye selam çakmıştır.
--spoiler--
e bu komik değil ki.
kötü demedim dikkat et. inceliyorum, hala.
aaa bugün müydü o diyerek kaçırdığımın farkına vardığım dizi. yarın bakarız artık şöyle adam gibi.
Su an icin Gayet güzel giden dizidir. Kaliteli bir iş olduğu da belli. Leyla ile mecnundan uzaktır eğer böyle bir şey bekleniyorsa yanlıştır. Bu arada Özge Can Aslan unutulmamistir.
hangimiz sevmedik ile beni feth etmeye çok yaklaşmış dizi. zaten nadir, osman ve serkan diziyi çekici kılıyor. şu dizide ki tek eksik engin günaydın.