bugün

seviciliği şirket politikası haline getiren kuruluş.
(bkz: beymen in uludağ sözlük e çektiği ihtarname)
altta linki bulunan abimizin üzerinde ki t-shirt in fiyatı polo, armani ve tommy hilfiger gibi mağazalarda bile taş çatlasa 100 tl olmasına karşın burada 475 tl ye satılmaktadır.

http://www.beymen.com/Etro-TSHIRT_18957.html
zenginsen buradan giyineceksin.
2013 yaz koleksiyonunda maskğlen çizgilerin hakim olduğu markadır. koleksiyon için;
http://abiyebudur.blogspo...mia-2013-koleksiyonu.html
boyner grubu'nun şahane ve mükemmel ürünler sergilediği giyim mağazası.

dikkat çeken paradoks durumu ise fakirlerin bu siteye girip şu bu fiyata, ayh bu çok para, anahtarlık şu fiyata vs gibi saçma eleştiriler ile kendilerini komik duruma düşürmeleridir.

hayır cebinde beş kuruş paranın olmadığını biliyoruz da eleştirince çok komik oluyo.

go home.
türkiye'nin gururu marka/firmadır efendim. giyelim giydirelim. kendilerinden sayısız kıyafet aldım kimisi uygun kimisi ortalama üstü fiyatlara ama bugüne kadar beni hiç mahçup etmemişlerdir.
mendilin 145 lira atkının ise 725 lira olduğu garip yer.

ama kargo bedavaymış. oh ya içime su serpildi şimdi. kargo bedavaysa taam ya.
sözlükteki bazı malların harbi harbi 300 liralık gömleği 88 liraya aldığını zannettiği mağazalar bilmemnesi. Son ayakta sikiciler.

Teknosadanda 200 liralık telefonu indirimle 200 liraya alan adamlar işte bunlar.
fabrika satış mağazasından bile alamayacağım marka 175 liraya çorap mı olur ben pazardan 3 tane bi milyona alıyom.
pahalı satarak popüler olma politikası güden firma. keza başarılı oluyorlar da.
sevgilime çanta almak için cadde beymene gitmiştim , 1000 liraya çantayı görünce kaçarak uzaklaşmaya başladım ta ki kapının önündeki merdivenlerden dusene dek.
ürünlerini bir kere alıp bir asır kullandığınız marka. verilen parayı hak eden kalite. bursa korupark' ta kendilerine ait otoparkı ve özel girişi olan mağaza.
modern kazıklama perakendeciliği .
ürünlerine %300 indirim yapılsa bile hala pahalı gelecek firma.
yıılar öncesi alınan takımı hala jilet gibi duran markadır. onun üzerine damat vs. pek çok takım telef olmuştur. altın yıldıza hiç girmiyoruz zaten.
modern kazıklama perakendeciliği .
Güzel yer. Her sezon mutlaka severek alışveriş yaparım. Herkese öneririm.
kazıkçı marka. çok samimi söylüyorum gareth bale'in kazandığı parayı kazansam yine de kıyafete o paraları vermem.
parasıyla hava atanlara çok güzel geçiren giyim mağzası. helal olsun lan!
ykm outlet'i başka yerde var mıdır bilmem, ama levent'te bulunan şubesinde seri sonu erkek gömlekleri piyasa fiyatına bulunabilen, onun dışında aşırı pahalı değil bildiğin kazık firma. tabii çenemizi yorar en fazla başkaları için orası çok ayrı.
dünyaca ünlü markaların elbise modellerinin satışını yapan marka. en son 4000 liralık bi elbise vardı. neyse işte. american vintage falan satıyorlar. iyidir.

http://elbisevitrini.blog...014-elbise-modelleri.html
bazen semt pazari gibi olan magaza. çok ucuz olunca insanin bir sey alasi gelmiyor.
sevgilime çanta alacakken etiketi görünce kaçtığım mağaza. 7.000 lira ne evladım?
beymen de x fiyata satılan y diye başlığı hortlatılan.