bugün

nasıl bir duygu olduğu sadece beyinsizler tarafından bilinen, fakat tahmin edilebilen bir durumdur.

şayet görüyorum ki, bizim türk kızlarına bakınca nasıl bişey olduğu anlaşılabiliyor. beyinsiz bir şekilde ortalarda utanmadan gezebilip, erkeklerle sabaha kadar sevişebiliyorlarsa iyi olsa gerek. çünkü yabancı ülkelerde bunu normal insanlar yapıyor. daha önce hiç beyinsiz bir rus veya isveç güzeli hatuna rastlamadım.

-guerilla bana hakaret mi ediyossun ?
+hayır canım, gel böyle.
-ama regl dönemim yaklaşıyor.
+bişey olmaz.
-tamam.
(bkz: beynini aldıran adam)
türk kızları diye bir genelleme yaparak beyinsiz olmanın ilk örnekleridir.
insanların dini inanışlarına göre yaşayıp ilişkiler kurmasını da kimse yargılayamaz.
beyini belli kalıplar içerisinde sıkıştırıp daha ilerisine geçememe durumudur. her zaman düşünceler sabittir.
amerikan birleşik devletleri'ne olan kıskançlıktan ötürü daima bok atmaktır. bunu müslüman ya da ateist tüm türkler yapar. tam barbar kafası işte. abd, rusya ve çin kapitalist olduğu için güçlendi. türkiye'de emperyalist ve kapitalist bir devlet olmazsa, böyle amerikan kuklası bi' devlet olmaya devam edecek. ütopik değil, mantıklı düşünmek gerek. güç, teknoloji ve bilim emperyalist ve kapitalist anlayış sayesinde gelişir. abd'den emir alan bir başbakan ve abd mandası misali olup, üretmeyen bir ülkeyle bu mümkün değildir.
Kendimde farkettiğim durum beynimin bir bölümü fonksiyonlarını kaybetmiş gibi sanki.
görsel
(bkz: feminizm)
kafanın içinde beyin bulunmaması durumudur.
Gerçekten çok yazık.