bugün

şahan'ın muhteşem bir karakteri. o marş basma sesleri yok mu bitirir. youtube'dan izlenebilir.
(bkz: şahan gökbakar)
(bkz: dikkat şahan çıkabilir)
http://www.youtube.com/wa...p;mode=related&search=
bu linkten izlenebilecek bir video ismidir.
ya ben izleyemem diyenler içinse yazıyorum:
+beyninizi aldırmışsınız neden böyle bir şey yaptınız? açıklar mısınız?
-evet ııı beynimi aldırdım, çünkü kendisi zaman zaman ağrıma yapıyordu. ve dedilerki doktora git, doktara gittim. ve doktor bana dedi ki işte bu ağrıma geçmez hiç bir şekilde. dedim hocam hocam türk tıpının duayeni, ben seni geçen geldiğimde safra kesem ağrısıyla aldınız. ondan evveliyatında geldiğimde bademcik şişi inmiyordu aldınız.evveliyatında geldim prostat şikayetiyle dedim aldınız. e şey kafam ağrıyor beynim ağrıyor şikayetiyle geldiğimde neden almıyorsunuz? neyini alacaz ya? dedi. dedim hocam yani bir bilimsel gerçek dedim yani. beynimizin yüzde ikisini kullanıyoruz. hadi o normal insan. bende biraz daha şeyim, gerizekalıyım birini kullanıyorum yüzde birini. geri kalan yüzde doksandokuzunu taşımamızın neye yararı olacak? dedim hocam al gitsin ya. beni daha fazla uğraştırmayın. al gitsin beyni. dedi bak yanlız konuşmanda bir kayma olabilir. işte göz falan.. ya dedim hocam al götür ya. kes kopar. ameliyata girdim işte bir hafta evvel. yüzde doksandokuzunu aldırdım. hiç şeyim yok. sinir sitres sıkıntı. hiç bişeyim yok. yemeği unuttum yanlız. kendi tuvaletime, idrarıma gidemiyorum. ıı herşeyin çözümünü buldular, bez bağlıyoruz. bide zati kullanacak bir yerde yok. ben sonuçta efendim bir kriyatif insan değilim, herhangi bir şey üretmiyorum. bir şey yapmama gerek yok normal düz insanım ben. o açısından (zorlanıyor ve duruyor).
5-4-3-2-1
+fatih bey
-evet diymi?
ve beyni tanıtır
-beyin bu. bu kullanılmayan yüzde doksekizlik kısmı beynin. ben bir de bir kısım daha bıraktırdım şu kısım. bak şı kopardığım kısım birlik kısım. şu kadar bir şey kaldı benim içerde şimdi. ama rahatım insanın beyni elinde olunca. (ve yine zorlanıyor.)
4-3-2-1
+fatih bey
-değil mi?
+evet
-beyni elinde olunca en azından bir rahatlık. nerde ne düşünüyorum onu bulabiliyorum. bak mesela şu kısım mesela anneme olan sevgim, bak şu kısım ilk okul öğretmenimden nefret ettiğimin anısı, bak bu kısım sporcu yaradılışım, görme, dokunma, duyma parça pinçik beyin işte yaa. çözemedik zate yani çözülen bir. (yine takılıyor).
5-4-3-2-1
+fatih bey
-değil mi? çözülen bir şey olsa (takılıyor gene)
.
ve bitiyor. gerçektende çok orjinal bir baş yapıttır kanımca.
süper bir şahan karakteri. insan 'gerçekten hafiflemiş olmalı' diye düşünmeden edemiyor.
(bkz: ar ti i)
--spoiler--

ben seni geçen geldiğimde safra kesem ağrısıyla aldınız. ondan evveliyatında geldiğimde bademcik şişi inmiyordu aldınız.evveliyatında geldim prostat şikayetiyle dedim aldınız. e şey kafam ağrıyor beynim ağrıyor şikayetiyle geldiğimde neden almıyorsunuz?

--spoiler--

kısmıyla yaran şahan karakteri.
beyin ağrısı çektiği için, beyninin %99'unu aldırmış adamdır. geçmiş olsun diyoruz...

izlemek için;
http://www.youtube.com/watch?v=bD9q_brphpY
şahan gökbakar'ın, televizyon programı yaptığı zamanlardan, en süper skeçlerinden biridir. beynini aldırınca adamcağız sinirden, stresten kurtulmuştur.
(bkz: beyin nakli)
bedavası bol ihtiyaç duyduğu an az olan adam.
(bkz: beyinsiz adam)