bugün

soundtracki çok iyi olan dizi.

https://www.youtube.com/watch?v=lJEQntqoU00
Bu diziyi eleştirenlerin sefil chpliler olduğundan şüpheleniyorum. Çünkü çok güzel, bizim ülkede güzeli eleştiren zihniyet de bellidir yani.
--spoiler--

çömelme turtası.

--spoiler--

izlerken paranormal bir olay yaşadığım dizi. zannederim tamamen tesadüf.
sgwashere
görsel

güzel dizidir. çekimleri, realitesi başkadır. breaking bad kafasıyla takip ediyoruz.
dizi amerikada hangi gün yayınlanıyorsa ertesi gece altyazı çıkıyor azıcık sabredin.
--spoiler--

kim, jimmy i dizginlemek istiyor jimmy de kim i kaybetmemek için uğraşıyor. kimyalarının tutmadığı çok belli. otobüsteki yaşlılarla iletişimi ve çektiği reklam ile kahramanımızın ne denli sıradışı özellikleri olduğu yine ortaya çıkmıştır. adam tam bir halkla ilişkiler uzmanı.

mike reyize ortadan kaldırılması için teklif edilen kişi kim olacak bakalım. bir zorunluluk onu zamanla bu yollara sokuyor demek ki.

--spoiler--
başından sonuna kadar tasarlanmış ama o kadar ucuz tasarlanmış ki o kadar bağırış çağırışa kendisini bir türlü izletemedi. uluslararası bir programın en başarısız ayağı oldu türkiye'de. adolftay diye bir kişi twitter'da bütün planları döktü saçtı, belki de izletmek için fuat avni taktiğiydi bilemem. öyleyse de başaramadı da zaten. o kadar para çöpe gitti resmen.
--spoiler--

jimmy yayınladığı reklam ile patronları kızdırdı. kim ise ona kefil olduğu ve reklamı bildirmediği için suçlandı. kahramanımız ise olan biteni düzeltmek için abisine koştu.

mike reyiz ise tuco salamanca yı nasıl hapse tıktırmış oluğunu gördük. o değilde bu tuco yolda görülse tırsılacak bir adam.

--spoiler--
better call hukuksatar. *
sg was here.
--spoiler--

bu bölümde hatırda kalan en önemli sahne efsane hector salamanca nın mike reyize uğramasıdır. Jimmy McGill in şirketten nasıl ayrıldığını ileriki bölümlerde merakla bekliyoruz. Kim Wexler ise sıkmaya başladı.

--spoiler--
hector salamanca reyizi ayakta görünce çok şaşırdım. adam o hale nasıl geldi. onun hikayesini de görecek miyiz acaba?
Ünlü avukat Saul Goodman'ın sloganı.
sanki 10 dk sürüyormuş hissi veren dizi.

--spoiler--

bence saul dan ziyade mike reyizin öne çıktığı bölümleri yaşıyoruz. mike ın nasıl bir çaresizlik ve deyim yerindeyse kaderin cilvesi icabı bu yollara girdiğini an be an yaşıyoruz. walt ın bu adama yok yere öldürmesi gerçekten de kötü olmuş. salamanca ve ikizlerinin ortaya çıkması mike ı zorlayacak. diğer tarafta jimmy nin eski ofisinde gidip uyuyabilmesi ve kahve kutusu için yer arabasında yer açması enteresandı. kim wexler ise neye kurban gidecek bakalım..

--spoiler--

bölüm sonunda çalan şarkı :

https://www.youtube.com/watch?v=vgXEcwcyyMI
ikizlerde geldiğine göre kadroda bir tek walter reyiz ve bitch jessie kaldı. hadi hayırlısı artık.
Breaking bad kadar saran kaliteli dizi. Breaking badi gec izledim diye ara vermeden izliyodum. Simdi better call saulu her hafta beklemek koyuyo adama.
breaking bad'den daha çok sevdim nedense.
kafam göt gibiyken şöyle bi güzellik yapayım size dedirtendir:

https://www.youtube.com/watch?v=KC7R4VkbofI
6. bolumuyle bizi super seylerin bekledigini gosteren dizi.
Breaking Bad'in en komik karakterinin dizisi O lanet reklamı hala aklımda . Kahkaha krizine sokar. iyisimi Saul'u ara
(bkz: Bob odenkirk)
breaking bad kadar olmasa da çok sağlam dizidir.
not: 2. sezonda dizi başlarken önceki bölümleri gösterdiği sırada çalan şarkıyı bilen varsa bi mesaj çeksin bana yaa adını, hiçbir yer bulamadım.
02x08 bölümünün başındaki kesintisiz 4 dakkalık tek çekim sahneyle ve uyumlu müziğiyle beni benden bir kez daha almış olan über dizi.
Ilk defa bir diziyi bukadar iple ceker oldum diyebilirim. Dizi super isliyo.
tek eksisi fazla soft ve tahmin edilebilir olması. breaking bad de çok gerilim vardı ve şaşırtıyordu.
Bi an önce ilgi çekici biseyler olması gereken dizi.
güncel Önemli Başlıklar