bugün

mike'nin oglunun esi ile kizina birsey olacak diye yuregim hop hop ediyor anasini satayim.

her bolumu diken ustunde izliyorum.

uc bolum kaldi hadi insallah bu sezonu da atlatacagiz.

bir dizi.
https://www.youtube.com/watch?v=M_zSnOmdxxE
şu ana kadar yayınlanan 2 sezon ve toplamda 20 bölümle güzel vakit geçirmemi sağlamış dizi. olay örgüsü yavaş ilerlese de insanı sarıyor. breaking bad sonrası gerçekten insanın özlem gidermesini sağlıyor.
Baslayin pisman olmazsiniz. Breaking bad den eksik kalir yani yok. Hatta baska bir soluk getiriyo.
(bkz: hayırlı olsun kardeş internet bağlatmışsın)

aylar önce 2.sezonu biten,vince reisin üstatlığını konuşturduğu yapıt.
Tr. Sen iyisi mi salihi ara.
far cry 3 teki vas Montenegro karakterini canlandıran aktörün de yer aldığı über dizi.
yeni sezonun ne zaman başlayacağını bilen varmıdır acep ?
Fear the Walking dead gibi boktan olmayan dizi. Güzel.
kurnaz insanlar yetiştiren dizi.
Yeni sezonunu sanki milyon yıllardır bekliyormuşum gibi gelen dizi. Unuttum lan diziyi, nolmuştu? Chuck falan, slipping jimmy falan di mi... Valla gitmiş aklımdan.

Gel vefasız, gel vicdansız, çağırmazdım acil olmasa...
uzun bir aradan sonra 3. sezonu 3 şubatta başlayacak olan dizidir.

bir de şu gelmiş 2 gün önce.

--spoiler--

http://www.youtube.com/watch?v=O8vfckXAPJ8

--spoiler--
yeni sezonda gus fring'i göreceğimiz breaking bad izleyenlerin kesinlikle izlemesi gereken dizi.
yeni bölümlerini heyecanla beklemesem de takip ettiğim, güzel bir dizidir. iyi bir kara mizah örneğidir. gerçekten kahkaha attığım sahneleri vardır, nadirdir ama vardır. dizi yokluğunda sizi gayet tatmin eder.

breaking bad'de de favori karakterimdi kendisi. bob odenkirk'in oyunculuğu tam kıvamında bence, tam sınırda yani, karakterin yaptığı sululuklar asla gözünüze batmıyor. saul goodman'ın iyi adam olma çabası ile içinde var olan ketenpereye getirme yetenekleri arasında savaş izlenmeye değer.

nisan ayında 3. sezonun yayınlanacağı kesinleşmiş. bekliyoruz.
yeni bölümlerini heyecanla beklemesem de takip ettiğim, güzel bir dizidir. iyi bir kara mizah örneğidir. gerçekten kahkaha attığım sahneleri vardır, nadirdir ama vardır. dizi yokluğunda sizi gayet tatmin eder.

breaking bad'de de favori karakterimdi kendisi. bob odenkirk'in oyunculuğu tam kıvamında bence, tam sınırda yani, karakterin yaptığı sululuklar asla gözünüze batmıyor. saul goodman'ın iyi adam olma çabası ile içinde var olan ketenpereye getirme yetenekleri arasında ki savaş izlenmeye değer.

nisan ayında 3. sezonun yayınlanacağı kesinleşmiş. bekliyoruz.
kıvamında bir dizi. izlenilebiliritesi yüksek.
Uzun yoldan geliyor gönlümün efendisi.
yeni sezon hayırlı uğurlu olsun... çak inş ölür artık yeter. mayk yaşlı serseri aşkım çok özlemişim.
3.sezon 1.bölümde mike yine müthişti.
3s1b ile hayatımıza geri dönmüş spin off.
2 sezon nefisti. Aynısını üçüncüsünden de bekliyoruz ama ağırdan breaking bad'e evrilmesi gerekiyor. Konu halen durağan ve ana diziye akamıyor.
gelmiş geçmiş en başarılı spin-off.
Geldi gonlumun efendisi.
Geceye sakladığım ve düşünüp düşünüp sevindiğim dizidir. 4.bölümün güzel geçeceği 3 ten bellidir . Umarım.
bu adam sayesinde cring ( başkasını yerine utanmayı ) olmayı öğrendim ben yav.

hele o reklamı yok mu...
Chuck Efsane bir Orospu Çocugusun ! Adam resmen tüm ömrünü Kardeşini kıskanarak geçirmiş...