bugün

görsel
"Buuu meydan kanlı meydaan. Booooooommb!!!!!!!"

Onlar gibi cennete uçtu berkin de. Ordan bize bakıp gülümsüyor elindeki ekmeğiyle. Işıklar içinde uyusuuun.

Pkk ölüsü.
Asıl terörist Berkin Elvan'ın ve diğer çocukların hayatını çalanlardır.
Kaş canım.
allah rahmet eylesin.
hakikaten turnusol görevi görüyor. kendisini kahraman ilan edenlere ayrı, şuraya nefret kusanlara ayrı sinir oluyorum. ölmüş gitmiş bir çocuk, mal mısınız iki de bir başlığı hortlatıyorsunuz? oğlunu kaybetmiş anneye dil uzatmayın, ne olursa olsun o bir anne, hangi anne çocuğunun teröristlere maşa olmasını ister? haddinizi bilin. kınadığınız şeylere dikkat edin. başınıza gelmesin.

berkin elvan ı da akp yi de sevmeyenin vatanseverliği tescilliymiş. hasbama bak ya, daha insan olmayı beceremiyor ama vatanseverliğimize falan karar veriyor. sen önce insan ol insan sonra vatanı falan seversin.
Net teröristtir. Tartışmaya kapalı bir konudur. 15 yaşında bu vatan için ölende var, 15 yaşında polise taş atmaya gidende var.
(bkz: ölü terörist)
ölü ulan ölü. senin polisin ufacık bir çocuğu öldürebiliyorsa ve senin anayasanda ölümle karşılığı olan hiç bir suç yoksa senin bunu savunman alçaklık.

yarın öteki gün ailenden biri yaşasa, polis terörüne mağruz kalsa öyle yada böyle, konuşabilir misin bu kadar rahat?

hiç sanmıyorum.
Şu başlığa kaç kere entry girdim öz be öz çocuğum polise karşı gelse devlet öldürmezse ben öldürürüm ben bu dünyaya terörist yetiştirmek için gelmedim, bizim soydan çıkmaz ama çıkarsa ilk ben öldürürüm.

Devletin bağımsızlığı ve güvenliği evlat sevgisinden öncedir benim için nokta.

Terörist olduğu gerçeğini değiştirmez!!!
Bunu sevmiyordum'da ali ismail Korkamaza cidden bayağa üzüldüm. Çocuğu döve döve öldürdüler. Nekadar küfür etsem az bunlara.
aptullah öcalan orada günde 5 ögün yemek yiyip, kitaplar okuyup, tv izleyerek gününü gün ediyor.

sen polis'in öldürdüğü 14 yaşındaki çocukdan haz alıyorsun. sapan varmış elinde.

kaç kişi öldürmüş sapanla ki cezası ölüm olmuş o cocuğun?
Hala sığırlara dert oluyor.
Şu çocuğu rahat bırakmayan ve her zaman gündeme getiren herkesin amının tam ortasına koyayım .
Sözüm ona ekmek almaya giderken ölen masum velet. Ilahlastirildi resmen.
politik görüşü umurumda değildir.

umurumda olan tek şey kürt olmasıdır. yani üstünlüğü türk doğmak değildir.

kısa ve net. ayrıca şu veled-i zina üzerinden duyar kasan lavuklara da ayar oluyorum.
Tekrar ayni şeyi söylüyorum bu çocuğa beslenen nefret Amerika'ya israil'e beslenmedi.
Bu çocuğa beslenen sevgi vatana millete ölen o kadar şehide beslenmedi.
ölümsüz olan çocuk. masumiyeti öldüremezsin.
nerede, hangi yüzden öldüğü değil, hizmet ettiği terörize ideoloji hatırlanan masum.
solcular için kahraman
sağcılar için terörist.
ekmek almaya giderken* polisimize saldıran bir tür oruspu çocuğu.
oruspu çocuğunun önde gidenidir. martı kaşlarına sıçtığımın piçi. birde bunu savunan daha mal gavatlar var.
eeee madem gece gece uplanmış durup dururken, günah bizden gitti.
bir taraftan hedapelilerin ve tatlı su solcularının "sembolü, putu, ağlama duvarı, mağduriyet yaratma kaynağı" diğer taraftan ortam milliyetçilerinin ve dincilerinin nefret odağı, rahatlama aracıdır.
toplumun topyekün cehaletini göstermekte turnusol görevi görüyor harbiden.
öldü gitti. arkasından bu kadar çok yok çocuktu yok oruspu çocuğuydu diye konuşmanın anlamı ne allah aşkına.

siz bir isim üzerine ne kadar çok konuşursanız o ismin değeri o kadar çok artar.