hatırla sevgili ile bir üst kademeye sıçramış oyuncu. hatırla sevgili gibi ultra bir diziden hemen sonra yeni bir diziye başlaması ise kötü olmuştur. yüzünü çabuk yıpratır bu gidişle. ne kadar güzel olursa olsun bu dizinin onun sayesinde tutacağına inanmıyorum.

edit: ühü ühüü. çaylağım ben. entry girdim ama ne anlamı var kardeşlerim okunmadıkça. affet beni sözlük. söz veriyorum ki sözlük formatı'nı okuyacam. vallaha.
güzelliğiyle iticiliğini kafa kafaya yarıştıran oyuncu kişisi.
marka gibi ismi olan bir oyuncu kişilik. yani condelezza rice bir bu iki hatta.
ilk sinema filmi Güz Sancısında, evinde bebekleriyle oynayan hayat kadını Elena'yı canlandıracak güzellik.
rol yapmanın ve oyuncu olmanın yanından bile geçemeyecek, sadece yüzünün güzelliğiyle bir yerlerde olabilecek (o da belki) son derece başarısız oyuncumsu.
aşkı memnu dizisinin en yapmacık kişisi. zat-ı muhterem topuklu ayakkabılarla yürüyememekte, topal dönüşler yapmakta, hanım havalarına girmeye çalışmakta ama becerememektedir. güzelliği bile onun oyunculuk konusunda zayıflıgını kapatamamaktadır.
tek kusuru kaşlarıdır efenim..istediğinde seksi istediğinde ise şirin olabilecek ayrıcalığa sahip ender güzelliklerdendir.
topuklu ayakkabıyla yürüyemeyen oyuncumuzdur.ama çok başarılı rollere imza atmıştır. hatırla sevgili gibi.
güz sancısı'nda fahise rolündeki elena'yı oynamıstır.
http://www.renkhaber.com/...sil_hazirlandi_/9707.html
hatırla sevgili dizisindeki başarısını yeni dizisinde gösterememiş , muhtemelen parayı bulunca (!) şımarmış oyuncu. söyleyeceği sadece bir cümle ama söyleyene kadar kafasını ve ellerini 1523 kere sallamayı başarabiliyor. çok fazla yapmacık. tribe girmiş sanırsam.
güz sancısında iyi bir rum aksanıyla güzel bir performans sergilemiş güzel oyuncu. bok atmaya gerek yok, kız sadece güzelliği ile iş yapmıyor.

edit: aboov kızları kızdırmışız.
en yapmacık oyuncu.
en taş oyuncu.

doğrudur, yapmacık oynar, hatta kendisi hatırla sevgili'de sünnet çocuğu gibi yürürdü, ıkınır gibi ağlardı ama kırk yıllık dizi-film izleyicisiyim böyle taş görmedim. *
"oyuncu mu ki?" diye insanın kendince bir sorgulama yapmasını sağlayan, yüz güzelliği vesilesiyle dizilerde başrol oynayan xx kromozomlu kişi...
türk dizilerinin david beckham'ı. ağlayamıyor, gülüşü oldukça yapmacık, öpüşmesi iğrenç, mimikler genel olarak sıfır vs... bunların dışında bebek yüzlü güzel oyuncu.
oyunculuğu fazla iyi olmasa da ekranda görmek güzeldir kendisini, güzel yüzlü bir kişidir.
gayet hoş bir yüze sahip oyuncu.

özellikle sinirli olmak ona çok yakışıyor. evet mümkünse hiç gülmesin. yani rol icabı olarak. yoksa allah kimseyi ağlatmasın. amin.
içinde baston varmışçasına yürüyen, ciddi anlamda birisi ona bu insansal eylemi öğretmeli dedirten oyuncu.hayır yani kızda 3 dizide oynayıp,filmde başrolü kapacak güzellik var ama mümkünse sadece öylece kalsın.gülmesin, ağlamasın,bağırmasın.ya da bi oyunculuk dersi alsın bi zahmet.melekler korusunu, aşk-ı memnu'ya tercih etme sebebidir kendisi.
ünlülerin arasına bir yarışma sonucu katılan ve daha sonra hatırla sevigili, aşka sürgün, aşk-ı memnu da rol alan ve bütün erkeklerin evlenmek istediği aktristir.
oyunculuk kabiliyeti sıfır olup, sırf güzelliğiyle rol kapan oyuncu(!)larımızdan.
mıy mıy dilini konuşan oyuncu. acilen türkçe öğrenmeli hiçbir şey anlamıyoruz.
önceki dizileri ve filmlerine göre kendini aşmış geliştirmeye başlamış insan evladı.
(bkz: aşk ı memnu)
(bkz: güz sancısı)
dandik bir yarışmadan, şöhretin doruklarına hızla tırmanma serüveni. evet, hepimizin bildiği ama çok azımıza nasip olan başarı öyküsü. oyunculuğuna ya da diksiyonuna tek laf etmeden beren saat'in hayatı. en azından bazıları gibi torpille veya yönetmenin yatak odasından geçmediği aşikar.
o ilk tiyatro yarışmasında çok sevdiğim doğal,tatlı bir kızdı. Şimdi özellikle aşk-ı memnu da seks objesine dönüştü ve bence çok çirkinleşti. Bir yerleriyle gündeme oturanlardan biri ve bu benim için sıradanlıktır.
mimik ve jest konusunda zayıf olan oyuncu adayı desek daha doğru olacak.. çünkü oyunculuğu beceremeyen rollerine ruhunu katamayan ve yapmacık tavırlarıyla insanları kendinden iten bayan..