bugün

bülent inalı bile beğeniyorsan beni niye beğenmeyesin diye umut bağladığım taş hatun.
jest ve mimikten yoksun diye hakkı yenen oyuncu. halbukisim çok güzel dudak büzüyor. üzülüyor dudak büzüyor, seviniyor dudak büzüyor, kızıyor dudak büzüyor daha ne yapsın? ekonomik oyunculuk dedikleri bu olsa gerek.
topuklu ayakkabılarla yürümeyi becerdiği gün kusursuz güzeller arasında yerini alabilecek kadın.
selçuk yöntem karşısında o kadar berbat rol keserken onun yerine ben utanıyorum. yürüyüş meselesini hiç açmıyorum. manken kıvanç tatlıtuğ bile berenin yanında haluk bilginer kalıyor.
sinirli rollerini yapamayan oyuncu. sesi uymuyor sinirlenmeye sanki, bir eksiklik var hissediyorum. *
çok zarif bir boyuna sahip bayan oyuncu.
çok güzel olmasına rağmen oyunculuğu beş para etmez kişisi.
benjamin button'un tuhaf hikayesinde başrolü çok rahat oynayabileceğini düşündüğüm oyuncu. keza makyajla bir kişiyi çok yaşlı göstermek çok meşakkatli bir iş olmayabilir ancak aynı kişinin 15-10-8 yaşlarına geri dönmek için filmlerde başka oyuncular tercih ediliyor. misal adı geçen filmde brad pitt sanırım 18 civarına kadar oynayabilmişti. sonrası malum değişik kişilerdi. beren saat içinse az bir makyaj, cicili bicili elbiseler ve eline vereceğiniz bir pamuk şeker 10-12 yaş için yeterli olabilir.
güzel kız. hakkını vermek lazım. yiğidi öldür hakkını yeme.
not: öldürmeyin sakın.

(bkz: saatçide beren saat e rastlamak)
göz güzeli.
şirinliğini ve dişiliğini insanlar üzerinde çok kolayca kullanabilecek ve bu şekilde insanları kullanabilme yeteneğine sahip şeytan kızdır.
aslında kıvır kıvır saçlara sahip olan hatundur.
oyuncu olmak için güzel olmak yetiyormuş görüldüğü üzere. çok güzel gerçekten ama bir insan bu kadar da yeteneksiz olmaz ki. o kadar dizi de hatta sinema filminde oyna sen, yapabildiğin sadece iki dudak bükme, göz süzme ha bir de dudaklarını inceltip bak kızıyorum haaaaa... yani bu mudur? *
oyunculukta iyi bir kariyer yapmak istiyorsa kendisini biraz zorlayarak geliştirmesi gereken oyuncu.
konusurken sürekli kafasını sağa sola oynatmak suretiyle repliklerine vurgu katmaya çalışan fakat ziyadesiyle yapmacık duran şeker kızımız kendisi. evet hoş kızsın güzel kızsın şu sıralar ülkenin en gözde dizilerinden birinde başrolü de kapmışsın ama yok muydu senden daha biçilmiş kaftan bu rol için diye de düşünmeden geçemiyor insan.
güzel ama vefasız insan. kendisi için yarışma programına başvuran onun için sıra bekleyen erkek arkadaşını ünlü olduktan sonra bırakan ve erkek arkadaşının vefat etmesinin ardından kendisinden hiçbir ses-soluk alamadığımız malum vefasız ve nankör insan profili.
her geçen gün güzelleşen, kadınsılaşan, kıskançlıktan içimin içimi yediği taş ötesi hatuncuk.oyunculukta da gitgide aşmaktadır kendisini.
küçük gülben ergen, aynı yapmacık ve itici tavırlar fazlasıyla mevcut kızımızda.
(bkz: tıkır tıkır saat gibi hatun) *
aşk-ı memnu dizisinde topuklu ayakkabı ile yürüyemeyen ve giydiği kıyafetleri de taşıyamayan yapmacık oyuncu.
"belki yeteneksiz rolü yapıyordur." şeklinde savunulabilecek oyuncumsu. kaşları bir yana, kardeşim bıyıkları olduğunu söyledi; ancak yine de güzel bir kızdır. hakkını yememek lazım. bez bebek gibi bir dizide oynaması isabet olurdu aslında. bebek gibi kız ne de olsa.
oyunculuğunu çok da fazla kötü bulmadığım, güzelliğini kıskandığım insan.
güzel kız ama birinin acilen ona yürümeyi öğretmesi lazım!
şu anda canlı yayında fox tv'de uyanık bar isimli programa konuk olarak katılmış bulunmaktadır.
(bkz: şişme bebek)