bugün

her türk gencinin alıp kolundan yatağa atmak isteyeceği bir kız tipidir.
kendisine ''yetenekli''diyenlerin ne gibi bir yeteneği ile müşerref olduğunu bilmek istediğimdir.Rol konusunda oldukça yeteneksiz çünkü.
her erkeğin sahip olmak isteyeceği 2. kadın.

1. kadın
(bkz: adriana lima)
peki eksilemeyin..
hatice şendil'den iyi oyuncudur en azından
son zamanlarda ekranlarda izlediğim en güzel yüze sahip 1984 doğumlu hoş bir bayan.
malları kış uykusunda tutan "sevişiyoruz" zanaatkarı.
bırak beren saat'i, yarım saatimi bile ayırmam o ayrı.
gördüğüm kadarıyla tüm filmlerinde sevişme sahnesi veya soyunma sahnesi olan hatun. neden bu kadar popüler olduğunu da böylece anlamış oldum.
ayak ikinci parmağı baş parmağından hatırı sorulur uzun ve bundan sebeple hayli itici dişi.
Çok çirkin bir hatun olmakla beraber,vücut hatları tahta gibidir.Bihterdir.
aşk ı memnu da tıkır tıkır çaşılan oyuncu.
aşk-ı memnu daki karakteriyle insanları kendisinden tiksindiren oyuncu.
yakışıklı değil ama sempatik sözünün kadın için olanının tam yakışacağı kişi. öyle türkiye'nin en güzel kadını olabilecek bir güzelliği veya seksapeli yok ama sevimli bir suratı ve güzel gözleri var. ayrıca oyunculuk konusunda kıvanç tatlıtuğ bile kesinlikle ondan daha iyi. bu hatun gittikçe yapmacıklaşıyor mu ne!
aşk tutulması filminde oynayan bayan oyuncunun yanında hem güzellik hem oyunculuk bakımından 0 kalan oyuncu. oyunculukla alakası yok sanki sokaktan tutup getirmişler stüdyoya. ayrıca saat türkçe kelime olmadığından aklıma soru işaretleri getiren oyuncudur.
oynadığı dizi ve sinema filmlerindeki sevişme sahnelerinde kullandığı yastıkları saklayıp ilerde müzayede düzenleyip açık arttırmada satması beklenen oyuncu.
son dönemlerin en yeteneksiz oyuncularından biridir. bir oyuncu ağlamayı hala beceremiyorsa yeteneksizdir. ağlarken tuvaletteymiş hissi veriyor insana bu kız. bir oyuncu hiddetlendiği sahnelerde konuşurken textten okuyormuş hissi veriyorsa yeteneksizdir. ben bu kızın behlül'le kavga ettiği sahnelerde yarılıyorum gülmekten. çünkü tamamen kopuyor oyundan ve bu da o'nu çok komik yapıyor. sesinin bütün hakimiyetini kaybediyor hiddetli sahnlerde. eee ne kaldı geriye? ağlayamıyor, sinirlenemiyor. böyle oyunculuk olur mu? bilmiyorum, beren saat'te gelecek yok ben bunu bilir bunu söylerim.
oyunculuk bilmese de taş gibidir. o yüzden tüm abazaları ekrana kilitler. bu nedenle reytingin her şey olduğu ülkemde çok önemli bir yere sahiptir.
oyunculuğğu falan hikaye de ekrana yakışıyor hatun.
sevişme sahnesi olmayan film ve dizilerde oynamayan oyuncu.
neden bu şahsiyetin oyunculuğunu beğenenler vardır diye merak ederim hep.Aşkı memnunun bir bölümünde sinir krizi geçirmeye çabaladığı sahne tam olarak faciaydı.Bir an önce öğrenmesi gerekli.
Kabataş Erkek Lisesi öğrenci ve mezunlarının oluşturduğu Kabataşlılar Derneği tarafından En iyi Sinema Oyuncusu ödülüne layık görülmüştür. aynı salonda konuşma yapan bir radyocu da bazıları sevişe sevişe ödül aldı bizde konuşa konuşa alalım demiştir. haksız da değil hani.
saçına maşa yapılmadığı takdirde 16-17 yaşlarında gösteren sevimli artist kızımız.
Resmen özene bezene çizilmiş..Başka izahı yok gibi..
abazan idolü. tapındığınız şu şeyin neresi güzel yahu? abazan olmak zor cidden zor.
hem sexy aynı zamanda estettik olarak da harika olan çok az bulunan kadınlardandır.
bu başlık söylendiğinde ağzımız bir şeyler ısıracakmış gbi bünya hazırlanır..
Altıgen suratlı güzel hatun.