bugün

başlığın altındaki ilk yorumlara baktığınızda hz.meryem kadar saf zannettirecek , son sayfaya geldiğinizde ise kendinden tiksindirecek hatun kişisi.

(bkz: ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca)
duymaktan dolayı bıkılan oyuncu. bu kadar büyütülecek nesi var ki?
(bkz: kıvanç tatlıtuğ) un dizi de yediği güzel oyuncu.
çok güzel olan ama oyuncu olmayan hatun.
erkek uuserların, garip fantezi tabirlerine maruz kalan hatun.
beren saat behlüle her saat ...
oldukça çirkin olan ama ergen ve mastürbatör gençler tarafından pek bir sevilen dizi yıldızı.
gördüğüm anda kanalı değiştirmeme sebep olan bayık insan. gözlerini uyuşuk uyuşuk kırpıştırıp gülümsemekten başka bir oyunculuğunu göremedim. yine de gençliğine veriyorum; ilerde belki daha iyi şekillerde görürürüz. ama benim için her zaman aynı bayık insan olacak.
birgün koluma takarsam hiç çıkarmıyacağım saat.
bir dönem nasıl bergüzar korel dakika başı kanalların, gazetelerin yere göğe sığdıramadığı kişiyse şimdi aynı stratejinin uygulandığı kişidir. fahriye evcenle beraber beren saatin de gülme, sinirlenme, ağlama konularında başarısızlığı gözümü tırmalamakta.
oyunculuğuyla değil sevişmesiyle gündeme gelen şahsiyet. ancak yine de oyuncu olduğu iddia edilmekte.
yavrudur yavru makyajlı haliyle. makyajsız olarak yanına ugramasanızda olur. pek bişey kaybetmezsiniz.
sinirlenemeyen ve ağlamayan oyuncu.
"bihter" gibi fettan bir kadın rolü ona hiç gitmiyor aslında.
gerçi bugünkü aşk-ı memnu'ya o bile fazla ya neyse.
hoş kız.önceden masum gibi geliyordu ama son zamanlarda tahminim kimseye gelmiyordur.ama fiziği çok iyi.
gecenin kanatları filminin galasına katılmamış oyuncu. kendi filmi lan..
toplumda kötü yola düşmüş kadın imajını iyice pekiştiriyor.
yediği önünde yemediği arkasında olan her filmi olay çıkaran bayan oyuncu.
"hazırım" dese bile, tereddüt edebilirim.
makyajın ve kameraların bir insanı ne kadar güzel gösterebileceğinin kanıtlarından biridir.

makyajsız hali için buyrun;

`http://www.milliyet.com.t...galeriid=6912#galeriStart`
neresini acacagını bilemeyen erkeklerin gözdesi.
ne oyunculuğunu, ne kendini beğendiğim bayan.
(bkz: beren saat bile günde iki kez doğruyu gösterir)
açık ara türkiye'nin en güzel kadını şu anda. benim gözümde böyle. yüz yüze de geldik. bi dakika kadar dip dibeydik ve evet sanırım hülya avşar'ın o gençlik hallerinden sonra gördüğüm en güzel yüz. haliyle sevilmeyecek ve ben haliyle eksileneceğim ama varsın böyle olsun. görecelik bi yere kadar değil mi zaten.
(bkz: beren süit)
güzel mi güzel, yetenekli mi yetenekli bi kızcağız .