bugün

entry'ler (192)

kılıç günü

konusu 90 günlük ömrünün kaldığını öğrenen esas oğlanın intikam alma çabasını 90 bölümde anlatılacak olan dizi. her bölüm bir günün yerini tutacak herşey çok güzelde 90 gün ne alaka! aynı zamanda tıpta son noktaya gelindiğini anlatan dizi.

kılıç günü

oyuncu kadrosunda popüler oyuncusu olmayan ama ülkemizin en popüler senaristi olan osman sınav imzalı yeni bir dizi.

ahmet yılmaz

tüm derdi abilik yapmak olan ama alkolden şıh dışarı diyerek şimdiden fenomen olan yurdum insanı.

hayata anlık mutsuzluk veren olaylar

kredi kartına bakıp yetersiz bakiye kelimesini görmek.

50 yaşında çocuk sahibi olmak isteyen adam

ben daha ölmedim diyen adamdır. adamlık bizde o gibi aptalca şeylerle ölçüldüğü için normal sanırım.

ilk gece eşi kucakta taşırken yanlışlıkla düşürmek

direkt niyeti belli etmek yani bayıltıp kafasına göre takılmak soru sual yok dırdır yok muhabbet yok everythings is under my control demek.

aşk ı memnu

-şu an için herhangi bir sorunumuz gözükmüyor firdevs.
-o halde bu akşam yemeğimizi viyanada yiyebiliriz.
-hemen ayarlıyorum.

insanın hemen ayarla zaten hiç vakit kaybetme diyesi geliyor bu ne ya.

doğmamış çocuğa mektup

cem yılmaz ın espiri ile harmanladığı söz dizesi.

acun ılıcalı

bu geceki yetenek sizsiniz final programı ile tamamen acıtasyon abidesi olduğunu tüm türkiye ye göstermiş olan ve eleştiriyi asla kabul etmeyen ve bunun üzerinden duygu istismarı yapan şahsiyet.

yaran minibüs diyalogları

- solda müsait bir yerde inebilir miyim?
- sağda indirsem olmaz mı?

dip not: istanbul E-5 te harem gebze hattında dolmuş ile ilerlerken arkadaşım ile şöför arasında geçen unutulmaz diyalog.

belki

serkan diye bir şarkıcının mükemmel ötesi şarkı sözlerinin başlığı.

Hangi yüzle çalıyorsun kapımı
Birde yüzüme bakıp özür diliyorsun
Soğuk rüzgarlar esiyor aramızda
Yaz geride kaldı iyi biliyorsun
Yanımda durman içimi yakıyor
Şimdi git bir süre görüşmeyelim
Belki zaman affeder benim yerime
Belkide unutturur yaşananları
Kim bilebilir bugünden yarını
Kim istemez mutlu sonları
Belki zaman affeder benim yerime
Belkide unutturur yaşananları
Kim bilebilir bugünden yarını
Kim istemez mutlu sonları.

güiza ya sorulacak sorular

ne kullanıyorsun? acaba kullandığın şeyden biraz varsa bende alabilir miyim?

one minute

artık türk insanı için sonuna 's' takısı getirilesi anlamına gelen cümlecik.

eski sevgilim senden daha güzeldi diyen sevgili

ayrılığı kafasına koymuş kaybedicek bir şeyi olmadığını bilen sevgilidir.

yaran geniş aile replikleri

bihter ile behlül ü kardeş sanan ulvi.

grup takilmaca

an itibari ile (16.01.2010) ilk defa beyaz show da gorucuye cikmis dogu akdeniz universitesinde beraber okumakta oldugum universiteli arkadaslarimin olusturdugu grup.

okan bayülgen e hayran olma nedenleri

cok zeki olmasi ile beraber turkiye de programcilik adina ilkleri yapmasi vede program nasil yapiliri turkiye ye ogretmesi olabilir.

2010 süper lig yayın ihalesini digiturk ün alması

izlerken turk telekom cok ciddi diyerekten heyecanlandigim ama sonunda husran yasadigim hadise.

mehmet ali ağca nın 18 ocakta serbest kalması

bana buyuk konusmamak lazim (daha 5 gun var) diye baslik acilabilecegini dusunup bir sey yazmayan yazar cok herhalde dedirten baslik.

mehmet ali ağca nın 18 ocakta serbest kalması

papa suikasti sanigi ve gazeteci abdi ipekci nin katili mehmet ali agca nin 29 yillik cezaevi hayati (bu nasil 29 yil oluyor orasini anlamadim) 18 ocak 2010 da sona erecekmis vatana millete hayirli olsun da adam daha cikmadan ortaya iddalar atilmaya baslandi. hakkinda 30 dan fazla ulkeye vatandaslik basvurusu yapmis diye iddalar olan gerci avukati bunlarin hepsi yalanladi. agca nin amaci sadece dunyayi gezmekmis bak bak tabi ya para var imkan var sen papa vur gazeteci oldur sonra da cik dunyayi gez ne guzel istanbul ya. ayrica kani bozuk olan son mesih agca nin helal sut emmis bir turk kizi ile evlenmek istidigide iddalar arasinda ama sasirmamak lazim bu ulkede her sey olur oluyor da zaten bakarsiniz son mesih agca milletvekili bile olur neden olmasin yakinda zaten madalya takicaz adama buda olur herhalde.