bugün

nihat doğan'ın bir eşi daha olmayan ve olması da istenmeyen şarkısı

benim olmazsan taciz ederim
bana varmazsan yer bitiririm
inadim inat bunu biliyorsun
benim olacaksin sana yemin ederim

maşallah diyorum ben nihat'a
ilk iki sözcüğündeki tehditi son iki sözcüğüyle pekiştirip kaçış şansı bırakmayan şarkı..tecavüz kaçınılmaz gibi..
kızı kötü yola düşmekle, bir öküzle evlenmek arasında ikilemde bırakan bir durumdur. ölüp kurtulsundur. (bu nası şarkıymış yaf) (sözlükte yazar olsaymış silinirdi bu şarkı) *
(bkz: nihat doğan vs antonio banderas)
en delikanlı geçinen, namus bekçisi hey höy adamın bile rezil rüsva olduğunun kanıtıdır.
başımıza taş yağacak diye iste buna denir.
(bkz: tovbe et bre kafir)
(bkz: nihat doğan ı ıslak odunla dövme isteği)
Tanım: Nihat doğan 'nın taciz isimli şarkısı.

--spoiler--
Son günlerde sık sık gündeme gelen taciz olayını konu alan ve herkesi bu konuda duyarlı davranmaya çağıran şarkıyı seslendiren Doğan, "Topluma mesaj vermek istedik. Sanırım başardık. Albüm satışları beklediğimizden iyi" dedi.
--spoiler--

bunun adına sevgi, yapana da erkek deniliyor değil mi?
(bkz: burası türkiye)
cesurca yaladım leoparı adlı eserle birlikte türk müziğinin en sevecen, en huzur dolu 2 şarkısından biri.
Tinsel şiddete folkerotik bir perspektiften bakmak ve Nihat Doğan'ın 'Benim olmazsan taciz ederim' eseri bir ideoloji mi?

http://tinyurl.com/yaynt5c

bu sorunun cevabı "realizm" ile "retorik" arasındaki uyumsuzlukta duran arzunun yöneliminde aranabilir.
ve bu bir yaşam biçimi bile olabilir. Nihat doğan'ın suprematist olmadığı bir gerçek.

o zaman bize çizdiği bu tabloda eksik olan ne?

hiç.

o üçüncü dünya ülkesi insanlarının, gelenekler ile binalar arasına sıkışmış flu hayatlarına post-modern bir neşter atıyor.

onu tarih ve bilim ile anlayacaktır insanlık.
bir nihat doğan hedesi. şarkı demeye dilim varmadı.
(bkz: tacizle yırtacaksak şükür)
nihat doğan ı tam anlamıyla açıklayan cümle.
görsel
bir nihat dogan şarkısı. (bkz: allahım sana geliyorum)
karşı tarafa kendi çıkarları doğrultusunda alternatif sunan nihat doğan şarkısı.

edit: imla.
tehditkar bir nihat doğan eseri. ozamandan belliymiş aslında atarlı olduğu ama keşfedilememiş.
(bkz: dikkat nihat doğan çıkabilir)
nihat doğan'ın sözlüklere büyük bir koz verdiği şarkısı.
gel şimdi "hakkımda kötü şeyler yazıyorlar" de. tabi diyeceğiz ulan, sen bize koz verdikçe tabi diyeceğiz. ama küfür aslaaaa.
inanılmaz şarkıdır, türk müzik sanatına mükemmel bir beste daha katmıştır nihat doğan reyis. saygıyla dinliyoruz.
(bkz: taciz edersen mahkemede görüşürüz)
(bkz: hayır mapusda ziyaretine gelmeyeceğim)
(bkz: ya benimsin ya toprağın)
(bkz: unutmadan adım toprak)
(bkz: nihatın içine abazan kaçmış)
nihat doğana çok yakışan şarkıdır. beklentilerin yüksek olmaması halinde şaşırtmayandır.
ya benimsin yada coşkunun o zaman.