bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  içinde b1 b6 ve b12 vitaminleri içeren, iki günde zayıf bünyeyi doğrultan güzel hoş vitamin ilacı.
  -1 ... msd
 2. 2.
  uyku bozukluklarına rağmen vucudu dinç tutmaya yarayan vitamin. bir diğeri için; supradyn.
  ... queenofthenight
 3. 3.
  (bkz: apikobal)
  ... rt early falcon
 4. 4.
  kokusu çok dikkat çekicidir. hastanelere sinen koku, sanki tipatip benexol'ün kokusudur. idrarinizi da 'başarıyla' kokutur; rengini de değiştirir. türkiye'nin 'akıl veren' ve aklına güvenilen doktorlarından osman müftüoğlu, benexol için 'beynin sütü' deyimini kullanmıştır. özellikle 40 yaşını geçenlerin, zaman zaman b12 vitamin kürü yapmaları özellikle beyin sağliklari açısından tavsiye edilir. benim gibi, diyet yaptığı zamanlarda üzerine üzerine gelen aşırı sinirlilik halini yatıştırmak isteyenler de bu vitamini denerler. çünkü, bu vitaminin sinirleri yatıştırdığı iddia edilmiştir. ancak sinirler yatışırken, iştah açılır: çünkü benexol bir yandan da iştah açıcıdır. buyrun size bir dilemma.
  4 ... nevzatb
 5. 5.
  pembedir ve kötü kokar.
  2 ... simsyec
 6. 6.
  kokusu kötü kokan, insana rahatlık, huzur veren, en sinirlemmeniz gereken yerde bile bu ilacı kullanmaya başladığınız zaman rahat, yerinde duramayan bir insan yapar.
  ... 21391111212
 7. 7.
  bir haftadır kullandığım vitamin ilacı gece yatmadan önce 1 tane alırsanız sabah çok dinç kalkar ve kendinizi gerçekten iyi hissedersiniz.
  ... 21391111212
 8. 8.
  kilo aldırıcı etkisi olan b12 ilacı. iştah da açıyor. bir de sinir stresi filan önlüyor mu bana mı öyle geliyor bilemedim. seviyorum ulan*
  1 ... gazet34
 9. 9.
  bazen isminden dolayı benical'le karıştırılan ilaç.
  ... boltuzlu
 10. 10.
  işimek ve terlemek kötü bir alışkanlık olsaydı bu ilaç size iki günde bıraktırırdı emin olun. bir ilaç anca bu kadar kendinin vücuttan atıldığını bağıra bağıra anlatır. kendimden soğudum lan. pembe rengine rağmen tadı ve kokusu iğrençtir. sinir sistemine pek etkili olduğunu düşünmüyorum açıkçası 20 gündür kullanıyorum ve öyle bir etki görmedim. ama uyku konusunda sanırım etkili. çünkü her gece kış uykusuna yatar gibi yatan ben artık her sabah alarm çalmadan gözlerimi açıyorum. tabi bu duruma plasebo etkisi diyecek olanlar beni tanımıyorlar. * yinede baya faydalı bir ilaç en azından uyku sorunum için bile çok uzun süre kullanabilirim.
  1 ... ohh miss