Yav bu erkek benim galiba yav.

Oldu hasbelkader evlendik geçinemedik boşandıktan sonra çocuğu gösterirken ayak süreme falan var.

inşallah sen ve ailen mermiden hızlı koşuyorsunuzdur deme potansiyelim var.
Özgüvenli insandır, karşısındakine bağlanamayacağı için, karşısındakinin de duygusal bir ağlak olduğunu da bildiğinden, doğruları söylüyordur.
Yakışıklı ve uzun boylu olan biri değildir. Hele fırlamaysa hiç terk edilmez.
Bizi boşverin tabi, zaten hep onlara gidiyorsunuz, değişem bir şey yok.
görsel
Yalancı serseri bir puşttur.
Uzak olsundur erkeği, zaten yeterince üzülüyoruz aa.
Hassiktir.
(img:#2316509)
(bkz: maço erkek)
ben seni üzerim kızı gördü bu gözler.
Gerçekten dediklerini yapıyorlar. Denendi onaylandı. Bunu diyen bir erkekle Ya hiç başlamayın ya da hadi başladınız kendinizi kaptırmayın kızlar. Öyle başını okşadığınızda da sizinle kalmıyor, psikoloğu olduğunuzda da, annesi, arkadaşı, hayat arkadaşı olduğunuzda da. Gidiyor bunlar. Giderken de sizden bir şeyler götürüyor. Ama gittiği yerde mutlu oluyor. Belki de.
görsel
hadi bakalım.
Dürüst erkektir.
üzerinde taşıdığı pisliğin ve etrafına verdiği zararın farkındadır. kimsenin canı yansın istemez.

aslında al bu erkeği yatır dizine başını okşa.

:(
Basitçe ilişkiye başlanmayacak erkek tipidir. Bırakın sizi değil, başkasını üzsün.
ne kadar uyarırsak uyaralım gidip o şerefsizlere yapışacaksınız kızlar, biliyoruz.
Seninle ciddi bir şey düşünemem ama verirsen sikerim erkeğidir.
Ya zamparadır ya kalpazandır ya da şerefsizin şerefi olabilir. Uzak durun qıslar. Bence.
ben seni sikerim sonra da giderim demenin kısa yolunu bilen erkektir.
görsel
yine ıssız adamdaki ada tavrındaki hanımbacılarımızı göstermiş başlıktır..

ilahi kızlar, allah da sizi güldürsün e mi..
sanıldığı gibi dürüst ve şeffaf olan biri değildir. üzeceğini biliyorsa kendinden uzaklaştırma endişesini taşımak yerine, kendisinin ulaşılmaz ve derin biri olduğu görünümünü vermesi saçmalıktır. bukowski'nin kitabını suratına fırlatın ve uzaklaşın, düzelecektir.

bu erkek aynı zamanda 'bana aşık olmak yok' ahdi de imzalatır. ne diyebilirsin ki?
Onbeş yaşındadır.

Bunu diyen adam kaldıysa hala lütfen siktirip gitsin lego oynasın, oyun hamurundan pasta yapsın.
Wattpad klasiği olan bu tür karakterler hep bu cümleyi sarf ettikleri kızlarla evlenip çocuk yaparlar. Hepsi ya bad boy ya da mafyadır. insan biz raskolnikov'dan igor'dan nasıl bu tiplere geldik diye düşünmeden edemiyor.
Durum vahim.
(bkz: wattpad de yazınca edebiyat yaptığını sanmak)
Şahsıma denk gelince zır zır ağlayarak kapı telefon aşındıran erkektir. Mülayim bir erkek tarafından üzülen biri olarak da "ummadık taş baş yarar" deyimiyle kaale alınmaması gerektiğini savunduğum erkektir.
Benim gönlüm orospu diyemeyen erkek(!)tir.