bugün

sınav zamanlarımın favori şarkısı. dinliyorum, dinliyorum, dinliyorum sonra da düşünüyorum, düşünüyorum, düşünüyorum.

ve soruyorum;

kimin uğruna??
ne uğruna??
dinlerken kendi kendinize sorgulatan, hoş tınısı ve güzel vokali ile sürükleyen hep aynı tempoda giden "ulan bi gitar patlasın vokal patlasın be" dedirten patlasa daha da güzel olacak süper pinhani şarkısı.
pinhaninin en guzel sarkılarından biri.insan dinlerken kime gore neye gore buyuk adam diye dusunmekten kendini alamıyor..
büyük adam olmak yok çocuğum, olur gibi olmak var.
"bir tek seni bana cok gordu dunya"

dizesiyle beni benden alan, bi daha bi daha dinleme isteği doğuran muhteşem pinhani şarkısı. gerçekten çok iyi yazılmış (bkz: sinan kaynakcı)
çok hoş bir iç acıtıcı şarkı daha, sözler, müzik ama en önemlisi yorum mükemmel."bir tek seni bana çok gördü dünya" ne kadar iç acıtıcı bir söz öbeğidir ya.
öğrencilerin büyük çoğunluğunun hissettiklerini yansıtan güzel pinhani şarkısı.
sözleri gerçekten çok anlamlı olan sinan kaynakçı tarafından seslendirilen bir pinhani şarkısıdır...genelde hepimizin günlük hayatta veya ileriye dönük sorunlarımızla boğuştuğumuz sırada, kendi kendimize bir odaya kapanıp dinleyebileceğimiz nadir şarkılardandır. bizimle aynı fikri paylaşan insanların bunu bizlere müzik adı altında sunması bile beni gerçekten mutlu etmiştir...
türkiye gerçeklerindeki gençlerin durumunu çok güzel betimleyen parçadır. ağızlarına sağlık, bi kere daha anlattılar çabalarımızın boşuna olduğunu.
pinhani nin diğer ruha dokunan şarkıları içinde en çok dokunanı, dokunduranı, sürtüreni.

(bkz: şarkıların ruha dokunması)
ruha dokukan müthiş pinhani şarkısıdır.
daha iyisi icin (bkz: don bak dunyaya)
duygularimi anlatan super otesi sarki.

(bkz: okuldan nefret ediyorum)
bir pinhani harikası.
bir şarkı bu kadar mı güzel, bu kadar mı etkileyici olur..

bir tek seni bana çok gördü dünya..
bana "ben hiç olamıyacağım için hiç düşünmüyorum nasılını" dedirten şarkı.
(bkz: senden adam olmaz)
(bkz: çalışmak ve kazanmak finalle)
bu soru soruluyorsa kendi kendine biraz zor olunan olay.
sevimli, sempatik, hayatın gerceklerini, gencliğin hisssiyatını, samimi bir sekilde anlatan pinhani sarkısı. * *
"torpille" cevabı verilesi soru cümlesi.
tesadüfen bugün dinlediğim ve gayet beğendiğim bir pinhani şarkısı. * *
öss öncesi dinlenmemesi tavsiye edilen şarkı. dertsiz bünyeyi dertlendirerek, süper combo etkisi yapar. cevap kağıdına fatality çekmenize sebebiyet verebilir.
Ard arsa red edilen iş başvurları
okul bitmesine ramak kala ne yapacağınızın belli olmadığı bir durum ardından söylediğiniz cümle.

Heleki i-pod tan eliniz pinhani-inandığım masallar albümü - ben nasıl büyük adam olucam şarkısına eliniz gidiyorsa
Günün anlam ve önemi artmaktadır.
sözleri ya çok derin olan ya da anlamsız olan harika pinhani şarkısı.
(bkz: atıl kurt)
"kötü olmak seni geri getirir mi acaba" gibi müthiş bir mısrayı barındır bir şarkıdır.