1. 1.
    gulag orkestar adlı albümleri ile gönüllere taht kurmuş rock grubu. farklı ve güzel olmayı başarabilmiş başarılı müzisyenler topluluğu.
    10 -2 ... hafiye
  2. 2.
    postcards from italy adlı parça çok güzeldir.
    5 ... unexpected paradox
  3. 3.
    postcards from italy adlı şarkılarına hayran kalındıktan sonra, albümlerindeki bütün parçaları dinleme isteği yaratan grup.
    6 ... gonulcelen
  4. 4.
    gulag orkestar'ı dinlemeye başladığımdan bu yana tam evet ağlayacağım galiba diyorum ama yüzümde bir tebessüm oluşuyor..ne yapacağıma karar veremedim..huşu içinde ağlamak..yok,dengemi bozdu..muhteşemler.
    2 ... ottomanuel
  5. 5.
    "ver balkan havasını ortaya üzerine garip bi isim, şenlendirirken hüzünlendir dinleyiciyi.. burası kimim ben neresi etkisi yarat, işte bu oğlum süpersin" grubu, severim ama, albüm süper..
    3 ... dasti
  6. 6.
    bunların ekimde çıkması beklenen yeni albümü paylaşım ortamlarına düşmüş, bi kulak kabarttım da pompei'de tatmin olmamış kulaklarımızı "datmin" etmeye yemin etmişler adeta, helal olsun lan.
    1 -1 ... ne diyosun anlamadım
  7. 7.
    The Flying Club Cup adlı yeni albümleri müzik piyasasında yerini almış olan topluluk. özellikle a sunday smile, cliquot çok güzel şarkılar.
    1 ... krmyrdsn
  8. 8.
    son zamanlarda piyasada dolaşan en alınası albümlere sahip olan grup.*
    1 ... rommel
  9. 9.
    https://video.uludagsozluk.com/v/nantes-7794/

1 ... eqin
  10. 10.
    müziklerine hayran olduğum, her türlü ruh durumuna uygun dinlenesi grup.
    4 ... ziba dudu