bugün

entry'ler (153)

sevgiliden ayrıldıktan sonraki bir dakika

Kötü bir rüya gördüğünde tarıfsız bir acı ile imkansız bu dersin rüya olmasını istersin, işte o yakarış anıdır O bir dakika.. Saniyelerinin yıllar olduğu dakika...

ben bu yazıyı sana yazdım

Bir Çok şiirde anlatabilir şarkılarda da bulabilirim kendimi lakin en iyi sen bilirsin beni, bir de gitmeleri!

sözlük yazarlarının itirafları

Aklım kaybetmiş olmalıyım, yanıltığı halde mütemadiyen kalbimi dinliyor olmamın başka bir aÇıklaması yok..

bu saatte onlıne olan yazarların amaçları

Mutsuz !

sözlük yazarlarının göç etmek istediği ülkeler

Keşfedilmemiş bir yer olmalı yerlilerin aşkı keşfetmiş olduğu bir yer ..

mutsuzluk

senbahar olmadıktan sonra ben kışın hep ortasındayım, mutsuzum..

ios 7 güncellemesini bekleyen yazarlar

Beklediğime deydi. ios 7 bi harika *

bugün benim doğum günüm

Bu gün gibi kötü anılan bir günde doğmakta bani nasip oldu.. Olsun...

biten ilişki sonrası söylenilen klişe sözler

Benden daha iyilerine laiksin...

yazarların sempati duyduğu araba markaları

Ufak tefek, mini mini olsun (bkz mini cooper )

asshair

Bir derdi var ama ne? Attığı mesajlara cevap vermeyince.. Üşenmemiş tanıyanlara sormuş beni.. Ne iş arkadaş ? Neyin peşindesin..

bu yazıyı babama yazdım

huzur var gözlerinde huzur, bilirim çok belli etmesin sevgini edemezsin. ama ben hissederim. bakışınla dalarım en yumuşak en tatlı uykulara... sen benim ilk ve tek kahramanımsın, senden başka hiç bir erkeğin beni kırmasına izin verme! gerekirse al kalbimi sakla, baba

aşkın tarifi

uykuya daldığın an irkilirsin ya hani işte öyle bir şey.. Arada kalmış bir his bazen acı belki tatlı ..

ben bu yazıyı sana yazdım

- göz çukurlarında yatıp uyusam; açtığımda gözLerimi, baksam göz bebeklerine...senin ağzından dökülen melodilerle dAlsam tatlı uykulara; senin hülyalarına dokunabilsem...bazen değiştirsem istirahat ettiğim yeri, senin kulaklarına taşınsam Ve senin kulaklarından dinlesem Masalları...bazen ayaklarında, senin bastığın kadifEden yollara yaklaşsam...Başka ne isterim ki ?

- göz çukurlarında yatıp uyusam; açtığımda gözLerimi, baksam göz bebeklerine...senin ağzından dökülen melodilerle dAlsam tatlı uykulara; senin hülyalarına dokunabilsem...bazen değiştirsem istirahat ettiğim yeri, senin kulaklarına taşınsam Ve senin kulaklarından dinlesem Masalları...bazen ayaklarında, senin bastığın kadifEden yollara yaklaşsam...Başka ne isterim ki ?

- doğduğumuz günden bugüne zaten ölmüyor muyuz ? gelişimiz dünyaya, habercisi değil mi gideceğimizin ? yapraklarımız açıyorsa eğer bu da bir gün kendilerini toprağa usulca bırakacaklarının fermanı değil mi ? ağzımızdan çıkan ilk kelime de bir gün susacağımızın işareti... az kalmıştı gözlerimi kapamama; az kalmıştı yapraklarımı dökmeme; az kalmıştı son kelimemin dudaklarımdan firarına...iki ramak arasında kalmışken; beni tutup o karanlık dehlizden çıkaran sana teşekkürler..yeniden doğmak; yeniden açmak; SEN diye başlamak muhabbetlere; çok güzel...

-eğer yazdıklarım sana can veriyorsa bil ki ben candan da vazgeçerim sende can bulmak için,
senin canını yakıyorsa bir şey bil ki ben senden daha çok kanarım sen için,
üşüdüysen eğer sen bil ki ben yanarım ferah olasın gözünün gördüğü herşeyi uğruna feda etmek için..

- Senle ben arasındaki şey değirmen misalidir fikrimce...ama öyle hızlı akan nehirlerle, fırtınamsı yeller ile değil "AŞK" ile döner "AŞK" ile durur..."SABIR" değirmenidir O..."ACI" ile öğütülür katı "RUHLAR" ve o ruhlar içindeki "TATLI" yı bulmaktır tüm niyeti safiyane...

- güneşi güneşe atsalar bu kadar yanık kokamaz nefesi;
öyle böyle değil b-AŞK-a seviyorum ben seni?
badem gözlerinden yağmur yağsa;
görsem yüzünü yaşlı;
ciğerim öyle bi dağlanır ki güneş utanır gam çalınır yüzüne...
sesine pus düşse,
bülbül utanır pas çalınır sesine...
gökkubedeki yıldızlar düşmüş, taç olmuş saçına..

biz bu yazıyı bize yazdık.
zarar gelirse tek teline;
bakmam cihanın esip kavuran kudretli yeline;
düşerim cihanın ah ederek vahını gömek için peşine

- O şen sevgili toplantımıza gelse ve bizi görmez gibi davranıp naz etse... Utangaçlıkla kızaran yanağının rengi, meclisimizin gül bahçesini güllerle donatsa. Onu ilk kınayan ve azarlamak isteyen, Cennet bahçeleri olacaktır; eğer ki o sevgili âşıkını kavuşma bahçesinde ağlatıp inleterek bir bülbüle döndürürse...

biz bu yazıyı bize yazdık..

sözlük yazarlarının çaldığı enstrümanlar

(bkz: ney üflemek)

whatsapp

an itibari ile iphone 4s de saÇmalamaya başlayan program.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

http://www.youtube.com/watch?v=GAO8Zo_3T9A

kendine iyi bak

aslında demek istenen şudur! iyi bak bana çünkü bu son görüşün..

bedava olan şey değersiz midir

hayattaki en değerli şeyler bedava olanlardır aslında.. bazen onlar için büyük bedeller ödemek zorundayız.

kadınlara yakışmayan şeyler

kas, dövme, küfür yakışmaz derim. böyle hatunlara ne haber lan diyesim var.