bugün

gel vicdansız, gel insafsız.
çağırmazdım acil olmasa.
O sıralar eve kapamıştım kendimi.
Diziyi televizyondan hiç izlemedim çünkü reklam girince deli oluyordum.
Başından sonuna kadar 7 kez izledim 1 yıl içinde. Gerçekten derin ve yaralayıcı bir konusu var.
Çok samimi bir dizi.
Dizi sayesinde "Pilli Bebek" grubunu daha çok sevdim.
Çalışıyorum..
işten zar zor izin aldım. Ankaraya gitmek için biletimi aldım ve o gece "Pilli Bebek" konseri vardı.
Kuzenim orada ve biletlerimizi bile almıştı.
Ve ben yola çıkmadan 1 gün önce o gün nöbetimizin olduğunu öğrendim.
Gidemedim.
Çok üzülmüştüm.
Bize gerçek hisleri tattıran bu diziye sahip çıkmalıyız. #behzatçefsanedir
"seviyorum merkez!"
Seviyorum merkez,geri dön.
ampır ampır konuşmayın, efsaneydi efsane olarak son buldu inşallah tekrar başlamaz.
geri dönmesin. tadı kaçmasın.
Gerçekse bu kış

Aga cinayet var.
samimi ve içten ortamı, karmaşık cinayetleri,akbabanın o evinde içilen rakıdan behzatın selimi azarlamasına kadar özlenen. türkiyedeki nadir dizilerden. özledik amirim...
Aşk dizileri başlayacağına bu başlasın. Çok sevdiğim ve dört gözle beklediğim dizi. Özledik be amirim.
Tekrar başlayacağı söylenen efsane dizi.
Ay olabilir mi öyle birşey? Lütfen olsun çünküüü..
ne zaman izlesem, hangi bölümün sonuna gelsem ''beni hala satmayan biri var mı dünyada'' diye düşünmeden edemediğimdir. şöyle fanıyım, böyle hastasıyım demiyorum. bir dizi, bir karakter şunu bana hissettiriyorsa 4 başı mamurdur. inşallah yeniden başlayacak söylentileri gerçektir. zira 96. bölüm behzat ç için gerçek bir final bölümü değildir. bölümü youtube dan seyrettikten sonra 97 yi aradım bu yüzden. bilmiyordum. meğer dizi orada bitmiş. bu bitmemişlik hissi boşa değil. ayrıca yapımcısı kimse ona küçük bir not ileteyim burdan. behzat ç ve diğerleri, rakı, bira her türlü alkolu alırken neden sigara içmiyor? karakterleri tek bu konuda soyutlaştırdıklarını düşünüyorum. bunlar batman ya da süpermen değil. on yıllar sonra kült bi dizi olacak. hangi kült karakterin elinde sigara yok?
yeniden başlayacağı söylentisi bile güzel.
görsel

Rakı koy lan.

Bu gece bu evde yalan söyleyen olursa yatırır s.kerim.

E o zaman ben eda'yı eve bırakayım geleyim.
(bkz: özledik be abi)
bugün ilk bölümünden itibaren izlemeye başladığım dizi. çok kez denk geldim televizyonda ama adam akıllı izleyememiştim.
Yeniden başlayacak haberleri ile bünyede bir kıpırdanmaya sebebiyet vermiş türk televizyon tarihinin en iyi birkaç dizisinden biridir.

Gerçi bitirilmesi hataydı, siyasi baskılar yüzünden yapımcı bıkmış ve bitirmişti, şu dönemde nasıl dönecek, eskisi gibi cesur olabilecek mi, reytingler nasıl gelecek vesaire bilmiyorum ama hele bi dönsün, ekibi tekrar bir arada görelim de gerisini sonra düşünürüz. Özledik be.
Yeniden yayinlanacagi haberleriyle sevinç cigliklari attiran baba dizi, ozledik merkez. Beklemedeyiz. Tamam.
izlemeye tekrar başladığım şuan 85.bölümünü izlediğim özlenen dizidir.
döneceğini umut ettiğim dizidir

rakı koy la.
ocak ayında dönecektir. Ha gündemden çok etkilenip kitlesini dönem dönem memnun etmeyecektir ama behzat ç amirimizdir hani. Kıymetlidir.
amirim yeniden başlıyor bundan güzel haber olamazdı.
kurban olduğum amirimdir, lütfen geri döneceği haberi doğru olsundur, dönerse lütfen eski tadı kalsındır.
Sonunda be.Son zamanlarda gelen en iyi haber.
görsel
Çok büyük ihtimalle yeniden başlayan dizi.
Behzat: benden bi bok olmaz, biz senle hep kavga ederiz.mutsuz oluruz biz senle.
Esra: mutsuz olalım ne var. Biz de mutsuz oluruz . ben seninle mutsuzluğada varım.

(bkz: yok böyle bir aşk)
Ergen ve varoşların bayıldığı dizi.