bugün

seksenlerdizisinde pastacı sami nin sarışın kızı rolünde ki bayan oyuncu.
bazı reklamlarda gördüğüm acaba kim bu kız dediğim seksenler dizisinde isminin begüm öner olduğunu öğrendiğim oyuncu.
türk kadın standartlarına göre oldukça güzel bi kadın. evet.
böyle avrupalı, amerikalı hatta avustralyalı; hatta ve hatta melez gibi bir görünümü olan aktris.

koy harry potter'a muggle olsun, kulakları sivrilt yüzüklerin efendisinde elf olsun *. yani her role giden cinsten...
89 doğumluymuş.
ekranlarda görmeyi istediğimiz sarışın bayan. oyunculuk anlamında eksiklikleri yok değil hani ama zamanla halledilir bunlar.
istanbul ticaret üniversitesi nden bu yıl mezun olan oyuncu.
Allah ını seven bu kızı üzerime atsın!

tatlılığın, şirinliğin doruklarına depar atar, 89 doğumlu, güzel oyuncu.
eğer şans eseri kendisine ikizi gibi benzeyen başka biri yoksa aynı ilkokula gittiğim, bakırköy'lü oyuncu. arada okula gitmek için beklediğim ziraat odası durağının önünden geçiyor ve ben her seferinde öküz gibi "ben bu kızı bir yerden tanıyorum" bakışı atıyorum. ha bir de boyu biraz daha uzun olaymış modelliğe kadar yolu olabilirmiş. **
müge boz'a benzerliği vardır.
rodi mood reklamında oynayan oyuncu.

http://www.youtube.com/watch?v=dPM_Sbf5eAM
cristiano ronaldo görünümlü türk erkeklerinin türk olduğu için biraz burun kıvırdığı güzel oyuncu. o yün içlikli tipinize biraz fazla gelir bu kız.
ufaktan bi kuzey göçmeni olduğunu hissettiğim oyuncudur.
hem güzel hem fenerbahçeli, erkek olsaydım bu kızı kaçırmazdım.
tanışıp arkadaş olmayı en çok istediğim insanlar arasında olan kişi(ydi). geçen gün tanıştık. arabamı yanlış yere koyup kendisini yürüttüğüm için özür dilerim bu arada.

birincisi aşırı mütevazı birisi. oyuncularda bulunan ego bu kızda yok. başta olduğunu düşünmüştüm ama sonradan fikrim değişti. seksenler dizisinde canlandırdığı karaktere yakın birisi diyebilirim kısaca.

fiziki özelliklere değinmek istemiyorum zira sarışın insan zaafımdan dolayı tanışmak istediğim ünlüler listesindeydi zaten.

sonuç olarak hoş ve iyi bir insan.
O da insan işte diyor insan resimlerine bakınca.
Geçenlerde Okan Bayıkgen in programında zaplarken rastladığım ve bana tüm programı izleten güzellik.
(bkz: 1989) doğumlu sevimli hatun.
" Mıncıklamaktan çok hoşlanırım " demiş.

görsel

https://www.posta.com.tr/...im-haber-fotograf-2065576