bugün

entry'ler (121)

almancanın kaba bir dil olması

uzun boylu, sarışın ve seksi almanlar konuşunca dünyanın en yumuşak dili haline gelir. ortalarda bir daha söyle diye dolaştırır.

25inden sonra evlenmelik efendi erkek arayan kız

önüne gelenle yatmak istemiş ancak evlenene kadar anca 3-4 kızla yatmış ya da onun bakış açısıyla yatabilmiş, hatta para karşılığı seks bile yapmış ama hala bekarete önem verdiğini savunan, 30 una yaklaşınca evlenmelik kız arayan erkekle evlenir. kadın erkeği bakire olduğuna inandırır, çocuklarının anası, evinin kadını olur.

karlı havada mini etek giyen kız

yine soğukların başlamasıyla hepimize dert olmuş kızdır.

yazarların ilk oynadıkları bilgisayar oyunu

return to castle wolfenstein

marmaray a bakire olmayanlar binmesin kampanyası

kesinlikle erkekler için başlatılmaması gereken kampanya. Ülkede 20 yaşın üstündeki hiç bir erkek binemez mazallah.

sözlük yazarlarının sakarlıkları

arkada cam var sanıp yavaş yavaş sırtı yaslamaya çalışmak, bunu yaparken de dur bi bakayım yoksa orası boşluk mu acaba diye düşünmektense allahallah demekki sandığımdan daha uzaktaymış dur biraz daha geriye doğru gideyim demek ve kıç üstü oturmak. daha da güzeli bunu çok kalabalık bir ortamda başarmak.

türk erkeği vs alman erkeği

biri her sevgilim bir kere versin karım bakire olsun der. diğeri sevginin sevişmeyi de kapsadığını bilir. Yani biri mala değer verir, diğeri sevgiye.

zor anlarda en çok özlenenler

boku bokuna aranız açılan eski arkadaşınızdır. aramak istersiniz ama ne diyeceğinizi bilemezsiniz. bir daha zor anımda değilde normal bir zamanda arayacağım dersiniz. sonra da aramazsınız.

sözlük yazarlarının meslekleri

köle, ya da daha çok kullanılan ismiyle araştırma görevlisi.

yaşamak için yapılması gerekenler

affetmek,başka türlü yaşanmıyor çünkü.

yazarların içine girmek istedikleri pc oyunları

jedi olmanın tadına varmak, mavi ışın kılıcımı cıv efektiyle ordan oraya savurmak için, kotor ve kotor 2.

sözlük yazarlarının kullandığı parfümler

buram buram pasta ve kurabiye kokusu için,
la senza-kiss me cupcake.
the body shop- vanilla.

kadınlardan en çok korkulması gereken anlar

kaybedeceği hiçbir şeyi kalmadığı andır.

evlendikten sonra veda edilenler

yatakta yorganı kafaya çekip, yapayalnız ağlamak. eminim evlenince o sizin o durumda yalnız olmanıza izin vermez, sıkıca sarılır, ağlamanızı durduramazsa bile en azından sizinle ağlar.

sözlük yazarlarının kendilerine özel fantezileri

hocanın karşısına çıkıp sen asistanken hocanla yatarken eminim işe gidiş geliş saatin hiç sorun olmuyodu, biz 5 dakika geç kalınca afra tafra yapıyorsun hemen, istifa ediyorum benden az şey bilen bir hocayla çalışamam demek. evet en büyük fantezim bu, bir de giderken, canımı acıtan, beni günlerce ağlatan sonra da ben ona bir şey yapmışım gibi tavır yapan 'arkadaşımın' arabasını boydan boya çizmek. anlatırken bile bir hoş oldum.

bir çocukluk travması olarak kepçe kulak

kişiliğimin oluşmasında önemli bir yer kaplar gerçekten.mesela bir insanla asla dalga geçmemek, kimsenin kusurunu yüzüne vurmamak, herkesin farklı bir güzelliği olduğunu düşünmek gibi.

beni çocukken çok üzmüştür. şimdi ise aslında bana yakışıyor, hem japonya da kepçe kulak makbulmüş falan diye geçiştiriyorum, lady gaga dan born this way i söylüyorum.

evet hep birlikte;
i'm beautiful in my way
'cause god makes no mistakes

toplu taşıma araçlarındaki saygısızlıklar

yanınızda oturanın kendi koltuğunda oturmayıp yarısını sizin koltuğunuza koyması. sürekli size değme durumunda olması,hareket ederek rahatsız olduğunuzu belli etmeye çalıştığınızda da sanki sorunlu olan sizmişsiniz gibi bakmaları. ben sana değmek zorunda mıyım, niye alanıma giriyorsun canım kardeşim, çek kolunu, götünü.

arkadaşa karikatür anlatmak

sonunda da aslında okuyunca çok komik de ben anlatınca çok şey olmadı diyerek bağlanır.

en güzel dilek

-hayatta her şey istediğin gibi olsun.
-en kötü günümüz böyle olsun.

yaran zaytung haberleri

beklenen haber geldi
--spoiler--
Bilinmeyen numaralar firmalarının reklam şirketlerine kokain temin eden şebeke çökertildi...
--spoiler--