bugün

Ben bir tanım yaparsam uçururlar sözlükten.
görsel
keşke zamanında kendisine de yapılmasaymış.
Tipik at kafası dincisi

Bunlar kız çocuklarını ortaokul çağında amcasının oğluyla falan evlendirir
Kız çocuğuna miras vermez
Yeri geldiğinde 2 hatta 3 karıya yok demez

Yani kısaca dini olduğu gibi değil Kendi çıkarı ne gerektiriyorsa öyle kullanır..
görsel
--spoiler--

ek aşıların yüklenmesini istemiyorum

--spoiler--

uptade mi yüklüyorlar amk?
muhtemelen aşı karşıtlarıyla taşak geçip kamuoyu önüne atmak uydurulan sikindirik belge.
görsel
"yarattığı kulunu eksiksiz yaratmıştır."

beynin nerede o zaman amk dingili?
Bu dangalaklara şaka yoluyla bile destek olan insanlık düşmanıdır.
Üç beş tane ilgi orospusu komplocu piç kurusu yüzünden zaten cahil olan halk birde cesur ve bilgili pozları atıyor.
Soner yalçın adlı dangalak bunun kitabını yazıp ulusalcı kemalist cahillere bile yedirdi bu salaklığı
yaptığı araştırma acaba internette şaklabanların yazdığı şeyler mi?yoksa salak olması gerekiyor.gerçi zaten salak gibi.
sanki bos cd'ye oyun attiriyormus da bilgisayarcinin winamp yukleyeyim mi teklifine hayir dermis gibi dilekce yazmis. ek asi yuklemesi nedir amina koyayim. senin yapacagin babaligi sikeyim.
Bu aşı karşıtları solculardan çıkıyor sanırdım, sağ tarafta da varmış. Araştırma dediği şeyhine sordu, "az büyüsün ben aşı yüklemesi yaparım ona" dedi herhalde.
bebeğe acıdım...böyle bir gerzekle en az 18 sene geçirmek zorunda...tabi ölmez de yaşarsa...
Mal amk!!! inandığı dinde tevekkül denen şeyi bilmiyor sığır. Bunun gibiler yüzünden dinden soğudum.
Bu tipler her boku bildiğini sanan, ukala, laf söz anlamaz, yobyobaz yarak kürek tiplerdir. Aq malları.
Okudun ve anladın mı? Allah korusun ama ileride bu çocuk yapılmayan aşılar yüzünden hasta olunca da bu bir imtihandır diyecektir. Allah akıl fikir versin
Thimerosal aşılarda kullanılan organik bir civa birleşiğidir.

asiya karsi olmamakla birlikte acaba diyorum.

(bkz: otizm)
(bkz: new age)

kendine yazar, ilim sahibi diyen sikimsonik figürlerden ve instamomlardan duyduklarıyla çocuğunun hayatını tehlikeye atan bir hayvanın dilekçesi.

abi ilaç mafyası ya. ulan bunu diyenler burnu aksa kutu kutu antibiyotik içen, en kötü çantalarında arvelesle gezen tipler.

siktiğimin angutları.
Burnu akınca hastaneye koşan malın aşı hakkındaki fikri. ilginç olan aklı olmadığı halde fikir sahibi olması. işte hep bunlar cahilliğin cesareti.
"kendi araştırmalarım sonucunda"
Günün en kısa fıkrası.
bir gün çocuğu kanser olduğunda doktora götürürse onursuzluk etmiş olacak babanın beyanıdır.
2009-2013'Yılları arasında ben bu yobaz çomarların içinde bulundum.Aşıyı bırak ilaç bile almazlar,Aslında alırlar gizli saklı ama oldukları yerde günah derler.Müzik dinlemek günah derler mesela,Teknolojik ve yararlı olan her şeye günah derler.Aşı da bunlardan birtanesi.Mesela bir kanun olmalı,Çocuğuna bu tarz eylem yapanları devlet babasından alıp kendi büyütmeli.Almanyada bu var,Tabi çok zor durumlarda alınıyor ama var yani.
Her insanın kendi düşüncesi ve fikri bir insan neye inanmak isterse inanmakta özgür çocuğu için yapmış olduğu bu tavır hareket onun gözünde doğru eğer bizler bu duruma müdahale eder gibi bir takım cümleler yazarsak özgürlük haklarına müdahale etmiş oluyoruz bu sebepten dolayı bu tarz durumlarda cümle kurarken dikkatli olmalıyız.
Benim fikrim çocuğunun sağlığı kötüye gittiği zaman bu aşıların ne kadar faydalı olduğunu anlayacak anladığında düşüncesi değişir en doğru kararı verebilir.
Bu durumla ilgili benim fikrim almış olduğu sorumluluğun gerçekten farkındadır...