bugün

klasik bir söylem vardır , boş zamanın varsa ve ne yapmak istediğini bilmiyorsan şu şu filme git zaman geçsin diye. bu film için bu söylem bile üç beden büyük geliyor. kötü bir konu, halihazırda kötü olan konuyu berbat hale getiren bir senaryo. görselleri kötü. herşeyiyle kötü bir film. harcanan paralara yazık.
film boyunca sürekli yeni bir twilight serisi çıkıyor diye düşündüm ama son 15-20 dk sında etkilendiğim bir film.
en güzel yeri sonu fakat ne olduysa harap edilmiş. film çıkmadan önce çok övüldü, çok yazıldı çizildi hakkında ama vizyona girmesiyle birlikte geri tepti.

olur ya bir aptallık yapmak isterseniz, izleyin ve izlettirin.
en son bu kadar kötü bir amerikan film ne zaman izledim diye düşünüyorum ama aklıma gelmiyor. halbuki sinemada Django Unchainedi izlerken fragmanı beni baya heyecanlandırmıştı, daha yeni aklıma gelip indirdim, izledim ama hikaye bir kere çok boktan kızla çocuk arasında geçen hikayede çok amatörce işlenmiş. kötü karakter abartılmış, büyüler zaten ayrı bir rezillik 2013 yılında bile bu kadar kötü efekt kullanan bir ekip şaşırtıcı açıkçası. 16 yaşından büyükseniz izlemenizi tavsiye etmiyorum efenim.