entry'ler (89)

istanbul seyahat

kalitesi yerlerde sürünen, ilgiden kendini şaşırmış seyahat firması.hem pahalı hem hizmet sıfır. esenler'de servis saatlerini bir türlü ayarlamamaları bir yana ukalaca verdikleri cevaplar ile bu akşam beni zıvanadan çıkarmayı başardılar. bir insan hem dört işlem bilmeyip hem de haklı çıktığını bana ve çevredekilere ispat etmeye çalışırken dakika hesaplamaya kalkıyorsa sıkıntı var. bi daha biner miyim? yok.

bir kutu prezervatifin 18 tl olması

taksimde kızlar teklif edip kondomu da kendileri getiriyo, tecrübe edilmiş bir gerçektir. demem o ki, cebiniz pek sıkıntı çekmez bu ve benzeri ortamlarda.

meireles ve gökhan inler takasının gerçekleşmesi

gerçekleştiği daha kesin olmayan eylemdir, hani kanıt nerde kardeş? eğer olursa iyi olur o ayrı

fenerbahçenin devletten aldığı yardımlar

koskoca galatasaray camiasının başkanından topçusuna kadar provokatör olduğunun diğer bir kanıtı. nasıl bu kadar düştüler, anlamak güç.

ghost

(bkz: infestissumam)

infestissumam

Ghost'un birkaç gün önce piyasaya sürdüğü ikinci albümü. Leziz bir intro ve ilahi bir devam. Şu linkten dinlenebilir efenim;

http://pitchfork.com/advance/67-infestissumam/

bayan yazarların erkeklerle tanışmak istememesi

bir görsem tanışacağım insanlardır sözlük kızları. eminim ki güzel vakit geçireceğiz *

pazar gününe komşunun kızıyla sevişerek başlamak

bugün itibariyle 17sini bitirmiş bir kızı 4 yıldır arzulayan yazar. 13ünde başlamış arzulamaya, iğrenç insan.

yakışıklı olmadığı halde yakışıklı hisseden erkek

derdi yazarları germiş insandır. adam nasıl hissediyorsa hissetsin, sanane ki. onun bunun giydiğine ne karışıyosunuz diyen sözde özgürlük yanlılarının böyle zararsızlara laf atması da trajedinin dibidir.

fakültede mini etek giyen kızlar

boğaziçi üniversitesinde dört mevsim görülürler. kendilerine bayılıyoruz.

edit : en olmadık yerlerde mini eteğiyle, kırmızı rujuyla gezip palabıyıklı abilerin bıyıklarını burmalarına sebep olanlarını da gördüm anadolunun en ücra kasabalarında. o kezbanlar bir siktir olsunlar hakikaten.

onuncu nesilleri adam yerine koyamamak

çok da şeyimde olan durumdur. diğer nesil yazarlarının kalitelerini gördükçe daha da bir sikimde olmuyor.

minyon tipli kızlardan hoşlanan 2 metre lik adam

9 santim kısa olsam da minyon sevgimden vazgeçmeyeceğim.kendilerine en yüce zevkleri tattırmak isterim. tüm kadınları seviyorum elbette sadece minyonlara özgü değil bu arzum.

sabah sabah süslenebilen kadınlar

imrendiğim insanlardır. sabahın köründe kalkıp nasıl bu kadar güzel olabiliyorlar hayret ediyorum. giyinmesi,makyajı,saçı,aksesuarları ve bedensel ihtiyaçlarını düşünürsek takdir edilesidirler. hepsinin mis kokulu gerdanlarından öpüyorum.

(bkz: oha)

fenerbahçe nin türkiye yi rezil etmesi

moderasyonun da çekemediği bir maç olmuş anlaşılan. nasıl bir ayrımcılık arkadaş!

aykut kocaman ın avrupa taktikleri

fatih terim'in dün akşam yaptığı saçmalıklardan sonra dua mı etsek acaba dedirten taktiklerdi.

musa sow un aykut kocaman a vurarak gol sevinci

hala gülüyorum bahsi geçen pozisyona ahahaha

baroni nın ne işe yaradığı sorunsalı

takımdan gönderilmedikçe bu takım böyle iğrenç bir futbol oynamaya mahkumdur. şu oynadığıyla değil süper lig, ikinci ligde orta sıralara ancak oynar.

federico marchetti

hareketlerinden eksik tahtaları tespit edebildiğiniz lazio kalecisi.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Coheed and Cambria - Gravemakers and Gunslingers

çok yazan değil çok okuyan bilir

başlık sahibi bizzat kendinden tecrübe etmiş olacak ki bu kadar bariz bir gerçeği gözler önüne serme gafında bulunmuş.