bugün

bir seks türüdür.

rızaya bağlı olarak fiziksel baskı ve kuvvetli duyusal uyarımın uygulandığı, fantezide güç rolü oynamanın yapıldığı cinsel tercih ve kişisel ilişki türüdür. "BDSM" kısaltması bondage ile disiplin, hakimiyet ile teslimiyet ve sadizm ile mazoşizm öğelerini bir araya getirir. BDSM bir sürü çeşitli eylem, kişiler arası ilişki türü ve alt kültürü kapsar.

somut olarak düşünülmemesi gereken bir zevktir bu. yani somut olarak bakıldığında tecavüz çünkü.

ismen bilmesem de yapmaktan keyif aldığım bir seks türü. olayı daha yağlı ballı hale getirmek için kafanız iyiyken partnerinizle öpüşürken konuşarak senaryoda yazabilirsiniz. 'iş yerindeyiz, sen patronumsun.', 'ya da tekne turunda kaybolduk başbaşayız ve çok azgınsın.' şeklinde. bu şekilde zihinde yaşandığı sürece seks, seks olmaktan öte bir şeye dönüşüyor efenim. tabi bu aktivite uzaktan iğrenç, tiksinç görünmekte.

bundan 2 yıl önce geçici olarak arkadaşımda kaldığım bu sürede; odayı temizlerken şans eseri bulunan kelepçenin yarattığı ambeleyi bilirim tabi. insanlar bunu yanlış anlamakta ve sapık olarak adlandırmakta lakin seks zaten başlı başına bir sapıklık değil mi? iki insan kendini birbirine teslim etmiyor mu? üstelik bir çok kadının içindeki fantezidir bu. şimdi ohaaa diyenler falan olacak tabi, mümkün. kız dediğin öyle şeyler yapar mı? türkiye gibi baskıcı bir toplumda kızların tek mastürbasyon malzemesi her sigara almaya girdiğinde içine düşecek gibi bakan sapık bakkal olabilir. bu mümkün. her neyse diyeceğim o ki; dışarıdan tecavüz gibi dursa da çok değişik bir deneyim. bir kere yapınca bağımlılık haline geliyor.

agresif ve sert bir seks olan hardcore'da bir sınıf lakin bu sahiplik hissinin verdiği zevk, orgazmın on katı. bir çifti ayakta tutan şeylerden olmaya yetecek kadar büyük bir şey bu aslında. gün içindeki hal ve hareketlere yansımamakla birlikte, normal hayatta devam eden ilişkiye hiç bir zararı bulunmamakta. aksine erkeğin okşanması gereken egosu seks sırasında zaten okşandığından, kıskançlık ve sahip olamama durumundan kaynaklı saçma sapan tripler ortadan kalkmakta. yaparken asla utanmadığım ama insanların bilmesinden çekindiğim bir seks. oh lan yazdım rahatladım.
bound by lust olarak da anılır.

http://upload.wikimedia.o...SM-collar-male-symbol.svg
kapıları açan şey.
Bdsm bir cesit psikolojik orgazm olma yoludur. Bir kere denediniz mi bir daha birakamazsiniz. Ozellikle mazoist bir kadinla karsilasinca daha guzel olur. Tabi unutmayin ki her sey saygi icinde yapilmali. Bdsm de safety word sarttir. Taciz degil karsilikli zevk amac. Genellikle safety word kirmizi olur. One night standlerimin birinde kadini tanimadigim icin sevisirken onu doggy pozisyonuna alip koltugun kosesine sikistirdim. Zaten buuk olan penisim yuzunden doggy pozisyonuna gecince kadinin cani acimaya baslayip 'dur yapma canim aciyor' demeye baslayinca irkilip durdum acidan ve alkolden gozleri kanlanmis kadin bana bakip sehvetli ve kizgin bi sekilde "ne duruyorsun? Dur desemde durma kirmizi dersem dur, ayrica ellerimi arkadan baglayabilir misin" dedi. iste o zaman bugune kadar icimde bi bdsm ci oldugunu farkettim.
acı çektirmek isteyenle, acı çekmek isteyenin kusursuz uyumu. sapkınlık da olsa, nihayetinde bir arz-talep olayıdır efendim. bu kadar basit.
"elin elime değsin, istersen ölüm, diz çökeyim önüne, yar et bana zülüm" tarzında bir fantezidir.

"yar diline diline
sarılaydım beline
koy kelepçe vursunlar
ayagıma elime"
Türkiye'de ne olduğunu bilmeyen birçok kişinin hakkında konuştuğu sex ve hayat felsefesidir. Kime göre neye göre değişkenleri tabiki vardır ama zevkli yanları da çoktur.
karşılıklı duyguların yoğun olarak yaşandığı ve kimin kime daha çok haz yaşattığı bilinmeyen bir tür fantezidir.
BDSM, rızaya bağlı olarak fiziksel baskı ve kuvvetli duyusal uyarımın uygulandığı ve fantezi güç rolü oynamanın yapıldığı cinsel tercih ve kişisel ilişki türüdür. "BDSM" kısaltması bondage ile disiplin ("bondage and discipline"; B&D ya da B/D), hakimiyet ile teslimiyet ("dominance and submission"; D&S ya da D/s) ve sadizm ile mazoşizm ("sadism and masochism"; S&M ya da S/M) öğelerini bir araya getirir. BDSM bir sürü çeşitli eylem, kişilerarası ilişki türü ve altkültürü kapsar.

http://tr.wikipedia.org/wiki/BDSM
çılgın bir yaşam biçimidir. bilenen tüylü kelepçeli, imitasyon derili seks fantezilerine benzemez.
işkenceli sikiş.
fazlasıyla hardcore bir seks fantezisi. lavuk hatunu bağlayıp kırbaçlıyor tokatlıyor dövüyor bir yandan da beceriyor. fazla kapılmamak lazım adamın psikolojisine işliyor.
her ne kadar normal bir sevişme isteği bulunan birisi olsam da elbette kız kaçırmaya götüm yediğinde ona yapacağım işkenceler sayesinde benimsediğim bir seks anlayışıdır. benimsemediğim kısımlar hariç hiç de master-slave ilişkisi bulunmaz. amına koyayım master-slave ilişkisinin. ne o öyle tasmayı tak dolandır fino gibi yarım saat, sonra deriyi giydir üzerinde türlü türlü oyna o fetişizmdir amk. bdsm'de de fetişizm vardır ama böyle sırf fetişizm odaklı değildir. böyle aşırı bir şehvet vardır, tokatlama isteği vardır, tokatlayarak azdırmak isteği vardır, kırbaçlama isteği vardır, acı çektirme isteği vardır(yara açmaksız), sonra pompalama isteği vardır. bir parafili türüdür aynı zamanda. bir çizer olsam böyle bdsm odaklı çizimler yapıp bol bol 31 çekesim vardır. ama bdsm'nin çizgi hali de anime içerisinde daha güzeldir daha seksidir daha böyle hayran bırakır. ama sakın ola ailenizle yaşarken izlemeyin. çünkü her türlü o bdsm'yi izledikten yolda jilet yemiş hatun gördüğünüzde o istek (yapmasanız da)içinize işleyecek ama ailenizle gezerken utanacaksınız ama yalnızken fazla da bir yerinizde olmayacaktır. saygılar.
En zoru ise uygun partner bulmaktır.bulduğun an alcan nikahina.bence yani.kaçmaz elden.her iki taraf için de.
hardcore seks falan değildir. bdsm her zaman seks değildir zaten. bazen sadece cezalandırma, utandırma vs. olabilir. "gidem de karıyı bağlayıp sikem" tarzında yaklaşanların sikileceği bir kavramdır.
hakaret, siddet , ödul ucgeninde dolasip duran iliski bicimi.

aslinda abazalarin hepsi gizli bi bdsm iliskisi yurutur hem de kole rolunde *

(bkz: su kari agzima sicsa gikimi cikarmam)
kölelik, dominantlık, sadizm, mozoşizmin kısaltılması; yaygın bir organizasyonun adı.
iki taraf icin de kendini bulma ve gercek ozgurlugu tatma firsati yaratir.
fantezi falan değil bildiğin sapıklıktır. sapkınlığa eğilim gösteren sözde entellerimiz bunu bir yaşam tarzı olarak tanımlar.

bunu, hepimizin içinde acı çekme ve çektirme güdüsü vardır bla bla şeklinde normal kabul edip savunanlardaki -yapanlardaki demiyorum, o ayrı bi konu zaten- asıl sorun şu, siz nerede durmanız gerektiğini bilmiyor ve hangi çizginin sizi insanlığın dışında bırakacağını idrak edemiyorsunuz.
Önceleri garipsediğim ancak 3-4 gün önce kız arkadaşımın kölen olmak istiyorum sözüyle araştırdığım konudur. Hala aşırı şiddet uygulamak içime sinmese de onu mutlu etmek için yapacağım, hem belki benim de hoşuma gider.
fantezi değil, hastalıktır.
Köle sahibe iliskisidir kole erkek yada kadin olabilir sahibi ne emrrderse köle onu yapar ve bundan iki tarafta zevk alır.
Sahipken iyi de kölelik zor. Kişi tanıdığın sevdiğin biriyse güveniyorsan her türlü kölesi olursun. Çünkü bilirsin anlarsın kişiyi değerlendirirsin. Bdsm dışı sokakta gayet içimizde yaşıyorlarsa o kişiler manyak değildir. Dünyada pekçok örneği var. Sorun cinsellği kaka olarak görende. Her şeyi bilinçli yapmalı insan. Not: burada köleye acısanız bile müdahale etmeyin. Çünkü bu ayrı bir olay kendi içinde kuralları var.
sade kitabı okumanın sonucudur. adam öyle güzel anlatıyor ki tahrik olmamak elde değil.
sadece erkek değil aynı zamanda kadın egemenliğini de içeren seks türüdür. türkiye'de oldukça leş bir şekilde uygulanmaktadır. orospular kendisini prodomme diye tanıtıp kalitesizliklerine rağmen parayı götürmektedir. özellikle de izmir'de durum böyledir.