bugün

götten hesap yapmanın dayanılmaz hafifliğine kanmış hıyarın lafıdır.
bunu diyen her bir kişinin suratına beş tükürük azdır.
(bkz: başın açıksa orospu kapalıysa gericisin)
ola da bilir olmaya da bilir ama o profisürümüzün bir bilimciye yakışmayan unutkanlığı şu ki, hayat kadınlarını başı açık zannediyor. burasında sorun var hesabın, yoksa katılırım ama şu şekilde, istanbulda falan-falan yaş arası her 8 kadından biri sigortalı, diğer ikisi de sigortasız hayat kadınıdır. sonra mesela gider ailesindeki tüm cisi latifleri toplar bir araya, der işte, güvercin yuvası ilkesine göre en az üçünüz beşiniz orospusunuz - zira bilim adamına yakışacak şey budur.

bu kadarı da fazla amına koyayım..

ve...

bu adamın verdiği istatistik her ne kadar metinaltından bir ideolojik tutuma gönderme yapıyorsa bile, niyet okuma yeteneğimiz olömadığı için herhangi bi şey söyleyemeyiz. tabi çakallık yapıyo, ippneliktir yaptığı şey ama ne diyeceksin ki?
he hafız.. ne diyecen?
he de geç anam..

hem ayrıca referandumda evet falan derseniz o oran 1/4 e falan düşebilir.
(bkz: ne alaka gözüm)
bunu söyleyen yobaz bir insandır,bizde diyelim o zaman türbanlı iki kişiden biri hayat kadınıdır diye nasıl olur acaba......
üniversite profesörü bir kisinin yaptigi tespit. bu tespit yanlistir. bu sahis bu söylemiyle basi acik kadinlara hakaret etmek istemektedir ve bu da kendisinin hangi renkte oldugunu acik etmektedir.

bilim, laik bir müessesedir. bilimadami, üniversite profesörü, kendi sahsi görüslerini disariya hakaretamiz bir sekilde aciklarsa bu onun "her kesime ayni mesafede" durmasi durumuna uygun olmaz.

bu söylem bunun da disinda yanlistir. istanbul´daki her iki kadindan birisi or.spu degildir, ama güzel istanbul´umuzdaki bazi profesörler, söylemlerine müteakkip o. cocugudurlar.
ailesinin üzerinde yaptığı bir araştırmayı direk topluma mal etmiş insansı tespiti.
efendim halk içinden olanlar, günlük yaşama katılanlar gayet iyi bilirler kimin ne olduğunu. her başı açık 2 kadından 1 i hayat kadınıysa bir de başı kapalılara araştırma yapsın derim ben o sevgili kıçımın profesörüne. *
sap gezdiğim dönemlerde * ben bu hesabı daha önceden şöyle yapmıştım:

aga istanbul 12 milyon. bunun yarısı kadın etti 6. yarısı evli nişanlı etti 3. bekarların yarısının sapı var etti 1,5. kalan 1,5 hatunun yarısı çirkin etti 750000. sonuç olarak bekar gezen yetişkin kadınların yarısı güzel ve manita olmaya elverişlidir.

gördüğünüz gibi düz mantıkla basit matematikle sosyal tespitler yapabiliyorum. ben de profesörlüğümü istiyorum lan. vermeyenin yarısı ibne kalan yarısı da puşttur!
(bkz: başlık sıçan şakirt)
Yanlış olan yaklaşık sayıdır.
Akla gelen soru:Turist olarak giriş yapan ama sadece giriş yapmakla kalan turistlerimiz de dahil mi?

Bakkal hesabıdır.
Akla gelen soru: Olsa dükkan benim mi?

insanların oturduğu yerden, diğer insanları etiketlemesi bu kadar kolay diyen örnek.
başı açık/başı kapalı...
Akla gelen soru: Hangi baş ?
acaba onu söyeleye kişinin anasının başı açık mı çok merak ediyorum.
(bkz: 40 eder)
bu hesaplamaya göre (bkz: şort giyen 3 erkekten ikisi gaydır)

bsg
kadınlardan çok darbe yemiş zamanında, saçmalığın daniskası
başı açık iki kadından biri olsa olsa hayat dolu bir kadındır.
bunu söyleyen insan sanırım yakın çevresinden örneklere bakarak istatistik tutmuştur.
türbanlı bir kadın tarafından düşünülebilecek olan durumdur.

şöyle ki bir gün bunu yaşadım;

izmir sıcağında bir gün, kuzenimle falan otobüse bindik eve gidicez. saat akşam 10 gibi. tabi sarınıp sarmalanmayacağımız için askılı falan var bende. türbanlı bir kadının yanı boştu, oturmaya çalıştım oturmama izin vermedi benim. tabi ben ilk defa böyle bi olayla karşılaştığım için şoklardayım. ben de hemen önündeki o demir çubuğa tutundum yolculuğum boyunca. bana kötü kötü bakıyor, böyle baştan aşağı süzüyor falan.

yani; eğer onun gibi değilseniz, sizi hayat kadınıymış gibi hissettirebiliyorlar.
Türbanlı bir kadın tarafından düşünülmeyecek olan durumdur.

Genelde bu tip şeyleri ortaya beyni olmayan bir erkek atar ve sonra herkes başörtüsü kullanan insanlara saldırır. Genelde böyledir. Hayır, genelde değil; hep böyledir. Çok da iyi genellerim hani. Trust me. Öyledir öyle.
yirmi yıldır dinle içli dışlıyım böyle bir şey söylemedim söyleyeni de duymadım.

sizden biri mi acaba?
(bkz: başı açık adamdaki mantık hatası)
"başı açık iki kadından biri hayat kadınıdır" olduğunu ispatla eğer bu önermeyi yapan ispatlayamazsa anasını ana ana neyse gerisini getirmeyeyim.
Bu dar görüşlü insanların söylediği bir iftiradır .
kafasını nerden aldığını merak ettiğim insanın saçma sapan, öküzce, rezil söylemi.
güncel Önemli Başlıklar