onbirinci nesil çaylakımsıdır. Kazara takip ediverdiğim için entryleri sayfama düşüyor.

Az önce dikkat ettim de anket tarzı entry girmiş, tanım yapmamış, muhtemelen onay alamayacak. Anısını ölümsüzleştirmek için entrylerini buraya kopyalıyorum.

Dev hizmet! Artık siz de çaylak entrylerini daha yayınlanmadan görebileceksiniz:

başlık: laiklik gavatlıktır
entry: 9 yaşındaki kızları yatağa alan, 124124 tane eşi olan bir din liderinin peşinden giden insanların bu tarz sözler söylemesi gayet normaldir, bırakın da lütfen sadece "gavat" olalım.

başlık: league of legends
entry: 12-16 yaş arası oyuncu kitlesinin çoğunluğu oluşturduğu, dota, tera tarzı oyunları oynamak için ingilizcesi yetmeyen kekoların oynadığı dandik 2 boyutlu oyun. (evet yanlış duymadınız).

başlık: recep tayyip erdoğan
entry: eğitimsiz bir toplumun içinden zekası ile sıyrılıp bilyoner olmayı başarabilmiş kişilik.

başlık: üniversite öğrencilerine sorulan kıl sorular
entry: "akşam ne yiyeceksin?" ailemin sorduğu tek soru, hergün tekrarlanmasa sorun etmezdim.

başlık: islam ı uludağ sözlük ten söküp atacağız
entry: virüsler malesef yok olmak yerine yayılır, güzel bir ütopya olsa da; mümkün olacağını zannetmiyorum. en azından şu 30 yıl içinde.

başlık: seksten sonra sevgilisinin içine boşalmayan erkek
entry: gereksiz bilgi: kürtajın yasal olduğu ülkelerde suç oranı son 30 yıl içinde ciddi düşüşler gösteriyor.

edit: Yalnız onaylanmazsan konarım ben bu entrylere söyleyeyim.

epedit:

başlık: john steinbeck
entry: sıkıcı kitapları olan, sıkıldığınız vakit "hadi bi okuyayım" deyip iyice sıkılmanıza sebep olan gereksiz yazar.

başlık: fırat çakıroğlu
entry: küçük ırkçı, yatacak yeri yok. dava arkadaşları da umarım en yakın zamanda yanını boylar.

iyi iyi, biraz tanım sayılır bunlar ama tüm entrylerde birilerine hakaret ediyorsun. En azından çaylakken yapma da onay al. Ne bileyim "pnömatik sistemler" e entry gir biraz.

başlık: spotify
entry: karışık çal özelliği aşırı dandik olan, ipad'de (paralı oldugunu iddia ediyorlar) premium olmadan istediğimi çalabildiğim müzik uygulaması, kimi mükkemmel şarkılar malesef ki hala yok.
görsel
Söylemiş miydim? Beni takip eden yazardır. (maksat tanım olsun).

başlık: türklerin ermenileri katledip kürtlere saldırması
entry: öncelikle ermeni soykırımı'nı dünyadaki tek soykırımmış gibi yansıtmanız son derece yanlış.
yalnız gurur olan bir toplum geçmişte işlediği hataları/katliamları kabul eder, türkiye hükumeti zamanında yapılan bir soykırımı kabul etse bunun ona karşı ne gibi bi eksisi olabilir ki?

başlık: abd vs rusya
entry: https://www.youtube.com/watch?v=-x8vxv4-2xa
bayansa alirim bunu, kac para ki.
Sanırım Rusya'ya ilgisi olan yazar kişisi. Konuşmak isterim efendim.
Seksi putin.
Resmini erken yüklemiştir. Biraz merak etseydik.

görsel
Komunist bir yazardır.

hoş gelmiş.
engin bir siyasi bilgisi olan yazar.

http://www.uludagsozluk.com/e/29699025/

https://tr.wikipedia.org/wiki/Jobbik

http://politikaakademisi....ri-ve-jobbikin-yukselisi/

bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma.
donanimli kizil ordu gunleri bitti yavrucugum artik uretime dayali sistemli ordu geldi, bir avuc çeçene dis geciremezken (kadirovun buyuk destegine ragmen) emperyalist tc topraklarini abd koklatirmi lan,
keko turkiye kim diyor aklinca, adi turkiye sadece bu topraklar bu madenler abd muslumanlarinin, arada gazpromun kozunu kullanarak avrupayi korkuttugunu sanan otlakcilik yapan putin meydani bos buldu herhalde, akilli olsun yankee ler putin e uşankayı tersten giydirirler walla.
11 yaşındaymış ya la bu! "çek git lan sözlükten" dediğim kız çocuğudur.

edit: yok la ne rus'u. çingeneymiş.
Rus mu? O önemli.
rus değil rusçuk.
Kusura bakma kardeşim ama tutamadım

(bkz: r*s lütfen)
eğer o fotoğraftaki sensen aptal fikirlerini yoksayıp seni izdivaça davet ediyorum. Yok eğer bir şakaysa hiç komik değil.
Eğer feykse yürüyelim anlarız işimiz yok nasılsa. He değilse zaten yüz vermez ama biz yine de yürüyelim yürümeyede gümrük yok ya aq.
Harun mudur gerçek midir bilmem ama sayesinde Sözlükteki abazanları Keşfetmiş olduk.

(bkz: Asılmaya devam mı beyleer)
beyin masturbasyonu yapan kız daha güzeldir. bu kızcaaz omuzları 12 yaşında duran ve yüzü ceylanın estetikli halini andıran bi kız. gözleri güzel sadece ama işte o da beyin mast yapaan kızda da var.

yorumsa yorum. ceylan diyorum ben.
--spoiler--
Gezme Ceylan Bu Dağlarda Seni Avlarlar,
Anandan Babandan Yardan Ayrı Koyarlar
--spoiler--
Görmeden inanmam
Fake. Hadi video çeksinde göreyim.
Sen istiyor duj verecek 100 dolar daha Yı aklıma getirmiştir nick i ve tipi ile. Annesi ya da babası rus olabilir.
benim kadar olmasa da güzelmiş gerçekten, biraz çocuksu sanki fakat çocuksu olması iyi bir şey.

harun olma ihtimali de vardır.
Turk vatandasi ermeni sanirim.
Ermeni oldugunu soy paylasimiyla tescilledigim yazar. Ayni zamanda gizli irkcidir belli etmemeye calisir dikkatinize.
Kendisi feyk oğlu feyktir arkadaşlar.

Veronika adlı hatunun fotolarını kullananan rus hatun görünümlü ermeni asıllı kürttür.
Böylelerine prim vermeyin.
http://ink361.com/app/use...-314954109/cescass/photos