bugün

Ben bu resimlerdeki Rus kızın dünya haritasından Türkiye'yi bulabileceğini bile sanmıyorum.

Bir yazar.
yakın zamanda nickini bayan erdoğan olarak değiştirecektir.
"tabi şimdi hatun güzel, ne gammaz gammazlar ne mod gerekeni yapar, bir kadın yazarı daha pislik yaparak üzdünüz elinize sağlık" diyen saf yazar arkadaşlarımızı kandırmış Harun abidir.

Kullandığı resimlerdeki kız güzel ama Türkçe bilmiyor be abi. Bunu da mı düşünemediniz gelmiş bülbül gibi ötüyor..
bir yazar.

sulandı mı moskova'n güzelim? yalarım st.petersburg'unu güzelim.

edit: espri de mi yapmayalım eksileyen arkadaşlar.
Son derece itici bir nickle buluşmuş güzel ve yabancı bir kızın resimleriyle piyasa yapmaya çalışan Harun abi.
"Sulandı mi Moskova 'n güzelim " ne ya ahaha.
Dikkat çekmeye çalışan, işid başlığının altında işidi laiklik başlığının altında laikliği savunan sonra çıkıp komunist söylevlerde bulunan kısaca ne idiğü belirsiz trol yazardır.
çocuk olduğunu tahmin ettiğim rus hayranı yazar. rus hayranlığını bile doğru düzgün beceremiyor. rusça kelimeler erkeklik ve dişilik ayrımına sahiptir. erkek soyisimlerine -a eki getirilerek bayan soy isimleri oluşturulur. örnek olarak:

bay: ivan-ov
bayan: ivan-ova

aynı şekilde bay putin yazılabilirken bayan putin yazılamaz.

bay: putin
bayan: putina

ciddiye alıp yazıyorum ama insan troll bile olsa biraz bilgi bekliyor karşısındakinden.
(bkz: Atarlı kürt lütfen)
eklediği fotoğrafların hepsi aşağıdaki hesaplardandır.
http://ask.fm/Dashaa003
http://vk.com/darinasachura#_=_

böyle bakınca fake gibi duruyor. çünkü türkiye abazan erkek popülasyonunun yüzde 90'ını vk'da bulabilirsiniz. tahminim ordan hoşlandığı bir kız bulup(ki bunlar genelde herkesten hoşlanır) resimlerini eklemeye başlamıştır. çünkü darina isminde kiev'de yaşayan biri gibi durmuyor, sokak arası argo türkçesiyle. ha tabi o da olabilir, o zaman profesyonel meslek erbabı olması mümkündür tıpkı o coğrafyadan fazlaca gelenler gibi. fake ya da değil, aslında umrumda değil sadece siteye girince çok yazılmış olduğunu görünce bakayım dedim o kadar.

edit: ayrıca ne zaman rastlasam türklere kıro yazıyor, dağlı yazıyor, öküz yazıyor, soysuz yazıyor, varoş yazıyor ama yine de türk sitesinde türkçe yazmaya devam ediyor. o kadar iyi rusçan var ya hani, git onu değerlendir, mesleğini geliştir lütfen.
''ne de olsa ufak dünyanizda degil iletisim kurmak goremeyeceginiz birisi'' cümlesine naifçe güldüm

espritüel bir yazar , kadın mı erkek mi harun mu nedir onu bilmem , ama cidden komik
bir harun abi daha desifre edildi sayin yazarlar.
baska bir programda gorusmek uzere.

bir harun abi(ymis).
Ahahah buna yürüyenlerin suratını görmek istiyorum.

Yazık lan size.

T;fake yazar.
Harbiyeliii 2.
baya küfür yedi neticede sövüyoruz putinin anasına avradına.
instagram hesabını görmeyenlerin fake olduğu söylediği yazar. Kendisi türkçe ve ingilizce den çok Rusça yazı yazıyordu, instagram hesabında.
silik yememiş olan yazardır, yeni nicki kisses back muge dir aynı zamanda begum azapoglu nun yan hesabı olması muhtemeldir.