bugün

adam boş konuşmuyor. dolu konuşuyor.
youtube için çok özel insanlar arasında ilk 12'ye giren youtuber.
https://youtu.be/4VM8tDd6naU
Eski bir basketbolcudur.
Youtuberlık tanımının vücut bulmuş hali. Her hali ile profesyönel bilge mütevazi bir kişi. Son zamanlarda da YouTube değişim elçilerinden biri olarak gösterilmiştir. Coluk çocuk enes batur izleyeceğine böyle şeyler izlese keşke.
kendisiyle tanışmayı çok isterdim. videoları çok özgün ve başarılı. umarım daha iyi yerlere emin adımlarla yürümeye devam eder. seviyoruz kendisini.
eminim ki ileride çok daha fazla ismini duyacağız. kaliteli videoları, farklı tarzıyla kendisini takip ettiren belgesel yapımcısı.
dizi ve filmlerdeki kompozisyon kurallarını açıklaması "ufku 2 katına çıkaran şeyler" başlığına girecek cinsten.
eski oyaklı, telekomlu, banvitli basketbolcu.
kendisinden feyz alıyoruz efendim.
hiç bir vidyosunu kaçırmadığım gerçekten çok güzel ve tok ses tonuyla büyük bir kitle yaratmış, yutubun salak yutubırlarına ders vermesi gereken zattır kendisi. vidyolarında kitap okuması ve kitap okuma tavsiyesinde bulunması beni ayrı bir çekmiştir. zaten yutubun yaptığı yutup değişim elçisi organizasyonunda dünyada ilk 5'e girerek türkiyemizi temsil etmiştir.
2 gün önce tesadüfen YouTube'da karşılaştığım kişi. gerçekten kaliteli bir bilgi birikimi ve hitap şekli vardır. Böyle insanların daha çok ilgiyi hak etmesi gerekmektedir. Türkiye'nin böyle insanlara ihtiyacı vardır.
https://www.youtube.com/watch?v=8Ca7jkZzC9o
son vidyosunu izleyip epey şaşırdığım eşref-i mahlukat.
hayata zaten farklı bakıyordum bu adam sayesinde daha farklı bakmaya başladım.

yalan yok ilk baş bu adamın bazı bilgileri şişirilmiş bir şekilde millete aktarıp prim yaptığını sanıyordum.
fakat bu adam bir harika dostum.
kitlesi eskisi gibi olmamaya başladı.
youtube'deki en kaliteli kanal. hortlatayım bari de araştırın, izleyin, takip edin.
kahverengi şeker yemeyin.
Çok kaliteli içerikler üreten fakat henüz hakettiği değeri göremeyen bi youtuber.
Uzun süredir kendisini takip ediyorum. Bu işi sadece para kazanmak için yapmadığı, içeriklerle izleyicilerine yararlı bilgiler sunmaya çalıştığı belli oluyor.
Videolarını severek takip ettiğim, başarılarının devamını dilediğim youtuber.
Beğenerek izlediğim youtuberdır.
videolarının kalitesi türkiye youtube ortalamasının üzerindedir.
En sevdiğim youtuberlardan biri, emek vererek yapılan işin ne kadar güzel olabileceğini gösteren güzel insan.
kendisini severek takip ettiğim abimdir. Çok güzel konulara değinir hep, insanın içini okur. Bu adamın daha fazla kitleye sahip olması gerek, daha çok ilgilenilmesi gerek. Seviyoruz seni barış özcan!
Videolarını izlerken sanki tam karşında evinde konuşuyor gibi hissettiğin samimi adam. Olaylara hiç bakmadığın açıdan baktırıp seni hayrete düşüren kişidir. Ne kadar değişik konuda kendini geliştirmiş dedirtir insana keşke daha çok böyle araştıran,okuyan,sorgulayan insanlar olsa da yüzeysel insanlar geri plana çekilse.
youtuber gibi youtuber dir.
görsel
zannımca türk youtube nun gözbebeği. gerçekten gördüğüm en kaliteli içeriklere sahip bir kanalı var bu naif abimizin.
aynı zamanda hitabet yeteneği,diksiyonunun düzgünlüğü olsun, olayları anlatış biçimi olsun gerçekten yaptığı işi severek yapan biri olduğu aşikar.
buraları stalklıyosan barış özcan seviliyosun kardeşim.
YouTube'da kaliteli iş çıkarıp hakkını alamıyor ne yazık ki mutlaka bakmalısınız kanalına dediğim youtuber.